Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
[QUOTE="kimyager1508, post: 36570822, member: 5846testAynen atesim 37 üstünde ben de havalara bağlamıştım belim de hafiften ağrıyor adet belirtisi de bu..

Geçmiş olsun canım. Yapmayacağım haftasonuna kadar bekleyeceğim inşallah görmem kırmızıları[/QUOTE]

iyi dayanıyorsun vallahi. ben olsam yapardım. barı idrar testi ya :cool:[/QUOTE]
Bende yapmayayim diyordum ama yarın yapsammi evde test

[QUOTE="kimyager1508, post: 36570822, member: 5846testAynen atesim 37 üstünde ben de havalara bağlamıştım belim de hafiften ağrıyor adet belirtisi de bu..

Geçmiş olsun canım. Yapmayacağım haftasonuna kadar bekleyeceğim inşallah görmem kırmızıları

iyi dayanıyorsun vallahi. ben olsam yapardım. barı idrar testi ya :cool:
Bende yapmayayim diyordum ama yarın yapsammi evde test[/QUOTE]

Günaydın canımmm. sen bilirsin ama ben olsam yapardım :cool::cool:

Sağol da insan öyle düşünme falan Dye azda olsa teselli verir neyse rabbim herkesin gönlüne göre versin
Birincisi, ben de test günümü bekliyorum ve kendimi de dahil ederek söyledim çünkü gerçekten umudum yok
Ikincisi, belirti yoksa yoktur boşuna birbirimizi niye ümitlendiriyoruz boş yere? Ben 1 sene her ay boşuna ümitlenip test yapıp negatif gördüm. Ümitlenip olmamasınDan emin ol ki umitlenmeyip gelmesi daha güzel.
Üçüncüsü de yazdığımın sonunda gulucuk var o yüzden fazla ciddiye alma..

sakinlik arkadaşlar...hepinize kocaman bir günaydın..birazdan eylül topiğini açıyorum.inşallah bu başlık,öbür başlık hepimize uğur getirsin :nazar::nazar::nazar:

[QUOTE="kimyager1508, post: 36570822, member: 5846testAynen atesim 37 üstünde ben de havalara bağlamıştım belim de hafiften ağrıyor:cool:
Bende yapmayayim diyordum ama yarın yapsammi evde test
Yaptımı canım test? Sen bari güzel haber ver. Benim 14. Gün bugün ama sabah atesim çok yüksek değildi olmayan umudum hala yok yani. Herşeyin hayırlısı zamanı gelmemiş demek ki..

Yaptımı canım test? Sen bari güzel haber ver. Benim 14. Gün bugün ama sabah atesim çok yüksek değildi olmayan umudum hala yok yani. Herşeyin hayırlısı zamanı gelmemiş demek ki..

canım yapsana sende test. belirtiler kişiden kişiye değişiyor çünkü. illa belirtide olacak diye bişey yok ki. :KK55::KK55:

ya ben napim daha iğne oluyorum ya..zaman benim içi durdu...daha yarın 2.kez yumurtalık takibi için gidicem.aşılama ne zaman olucak allahım...sabırsızım sabırsız :KK34:

Kizlarr bende dun ilk asilamami oldum...ilk ve son olur insallahh...onumdeki 15 gun nasil gecer bilmiyorumm..tutmus gibi bi his yok icimdee...garip duygular var...

Hepimiz icin herseyin hayirlisi olsunn..takipdeyim sizleri insallah guzel haberler verirsinizzz...

Kizlarr bende dun ilk asilamami oldum...ilk ve son olur insallahh...onumdeki 15 gun nasil gecer bilmiyorumm..tutmus gibi bi his yok icimdee...garip duygular var...

Hepimiz icin herseyin hayirlisi olsunn..takipdeyim sizleri insallah guzel haberler verirsinizzz...
hayırlı olsun canım.inşallah bebişin seninledir.

bu arada istersen eylül topiğinde listeye alalım seni olur mu canım?

hayırlısı olsun canım. Tutar inşaallah ve bebişine kavuşursun. aramıza hoş geldin. aramızda 3 gün var seninle. bende pazar günü oldum :KK76::KK76:

X