Afrikalı biriyle sevgili olmak/evlilik düşünmek

Kötü demedim ki..
Millete farlı ırklardan,muhtelif çap ve ebatlarda kısmet çıkarken benim 33 yaşında olmama rağmen bu ülkenin yerlisinden bile bulamama yapılmış bir gonermeydi o.
Fransızlar,Amerikalılar..İşte bak şimdi de Afrikalılar..
Millet buluyor.
Ben Türk bile bulamıyorum.🤣
Bir safari de bana lazım .
Belki aslan avlarken bir tane bulurum 🤣
Benim tecrübelerim hep iyi yönde diye belirtmek istedim. 😁 Umarım gönlünüze uygun bir kısmet bulursunuz en yakın zamanda. Belki öyle biri çıkacak ki karşınıza bu kadar beklediğime gerçekten değdi diyeceksiniz. 😊

Merhaba kızlar,

Erkek arkadaşımla 7 aydır tanışıyoruz. O gerçekten mükemmel biri benim gözümde. Onun hayata bakış açısını çok seviyorum. Ama şöyle bir sorunum var.. ailem asla sevgilimi istemiyor. Çünkü o Nijeryalı. Annem zenci diye hitap ediyor. Seninle asla konuşmam böyle bir hata yapma diyor. Ama ben sevgilimi çok seviyorum ve çoğunlukla zaten birlikte kalıyoruz. O kadar çok alıştım ki ona bunu cümle kurup anlatamam.

Dışarıya çıktığımızda bile taksici olsun yoldan geçen başka biri olsun kesinlikle dönüp bize bakıyor. Kaldı ki çok merkezi ve farklı ülkelerden gelen insanların yaşadığı bir semtte yaşıyoruz.

İnsanlar ona 2. Sınıf insan muamelesi yapıyor. Türkçe bilmediği için anlamıyor ve ona söyleyemiyorumda. Sürekli ona ‘kanka’ diye hitap ediyorlar. Ama 35 yaşında kanka denemeyecek kadar yetişkin ve işinde gücünde bir adam.

İnsanların bakışları yetmiyor birde laf söylüyorlar..
‘Zenciler pis kokar. Sevgilin kokuyor mu?’
Ve buna benzer bir sürü laf…

Bıktım, usandım ve artık yıldım. Çok üzgünüm..
Birşey dicem Türklerden ne hayır gördüler acaba????

Oldum olası siyahi insanları çok severim hep çekici gelmişlerdir bana .yerinizde olsam kimseyi dinlemez kabul ettirmeye çalışırdım..tek sıkıntı bariz kultur farklılığı olacaktır yalnız...malum muhteşem ötesi kültürümüz var!!!! Kimseleri begenemiyoruz

Zenciler pis kokar. Sevgilin kokuyor mu?’ nasıl bir söyleyiş yaaa.. pis zihni olan insanlar.....:sinirli:
bizim bulunduğu yerde zenciler çok...
ama ben zenci diyemiyorum bitter çikolatalı insanlar:KK70:
geçen bi çikolatalı kadin bindi dolmuşa.. hiç de pis kokmadi... mis gibi parfüm sıkmış... parfümün markasini öğrenmek istedim çekindim...
ama ne bilim çikolatalılar çok tatlı naif şeker geliyor gözüme...
böle çikolatalılar ile evlenip sütlü çikolata doğan çok:) ama bal oluyorlar yahu...
annen neden istemiş.. çok saçmalık sanki hiç görmemiş...
erkek arkadaşınla mutluluklar dilerim:)

Ben Türküm ama benim Türk olduğuma da kimse inanmıyor🤦🏻‍♀️Soruyorlar, hayır Türküm diyorum. Arkamdan, ' Dışlarız diye inkâr ediyor, kesin yabancı 🧐' diyorlarmış:KK57: yani millet konuşur:KK57:

Ben baya melez gibiyim gören yabancı sanıyor. Annem beyaz tenli ela gözlü bı kadın. Yer yer hadsiz bir söz olduğunda gözleriyle haşlardı, bir gün farklı hissetmedim güleryüzünden, bunu o sağladı.. Yoksa bu ülkede dangalak çok, ama siz kendi irkinizdan biriyle olmalısınız çünkü siz üstüne özür dilersiniz gibi geldi bana çocuğunuz koyu tenli diye yazık olurdu çocuğa :))
yanlış anladınız galiba , bende çocuğum dışlandığında kavga çıkakarıım . çok üzüzlürürm . mesela sınıfta afgan çocuk dışlandığında bile çok üzüzlen biriryim . çocuğum dışlansa ne olur bilemiyorum . galiba herkes yanlış anlamış , beğenmedim butonu baya basılmış.

eğer kafaya takmayan umrunda olmayan birir olsam evlenirirm mutluluğuma odaklanırım .

yani hem kfaya tak hem evlen , kendini yıpratır insan

Baktım başlık sahibi uçmuş kesin bu konuda muhabbet dönmüştür diye açtım konuyu ama biz siz yapmışsınız bu espriyi 😂
Başlık sahibi böyle bir muhabbet dönsün diye konuyu açıp, dönmeyince de başka denizlere yelken açmıştır diye düşünüyorum. :olamaz::olamaz::olamaz::olamaz::olamaz:

Sürekli ona ‘kanka’ diye hitap ediyorlar. Ama 35 yaşında kanka denemeyecek kadar yetişkin ve işinde gücünde bir adam.
Şuan siz sevgili olduğunuz için ve hep yadırgandığınız için böyle düşünüyorsunuz ama Türk halkı belkide beyaz/siyah konusunda en az ırkçı olan millettir.
İnsanlarda samimiyet göstermek amaçlı diyorlardır.
Gerçekten sevgiliniz ile mutluysanız yadırgayan herkesi hayatınızdan çıkarırsınız. Gerçekten oda çok iyi biriyse elbet ailenizde bu durumu kabullenir

Dünya yakışıklısı olsa da insanlar illa bir şey diyecek emin ol. Türkçe öğrenmesi önemli ailenle iletişim açısından onun dışında vallahi dünya yakışıklısını getir illa bir şey derler bir şekilde insanları umursamamaya çalışmanın yolunu bul

Merhaba kızlar,

Erkek arkadaşımla 7 aydır tanışıyoruz. O gerçekten mükemmel biri benim gözümde. Onun hayata bakış açısını çok seviyorum. Ama şöyle bir sorunum var.. ailem asla sevgilimi istemiyor. Çünkü o Nijeryalı. Annem zenci diye hitap ediyor. Seninle asla konuşmam böyle bir hata yapma diyor. Ama ben sevgilimi çok seviyorum ve çoğunlukla zaten birlikte kalıyoruz. O kadar çok alıştım ki ona bunu cümle kurup anlatamam.

Dışarıya çıktığımızda bile taksici olsun yoldan geçen başka biri olsun kesinlikle dönüp bize bakıyor. Kaldı ki çok merkezi ve farklı ülkelerden gelen insanların yaşadığı bir semtte yaşıyoruz.

İnsanlar ona 2. Sınıf insan muamelesi yapıyor. Türkçe bilmediği için anlamıyor ve ona söyleyemiyorumda. Sürekli ona ‘kanka’ diye hitap ediyorlar. Ama 35 yaşında kanka denemeyecek kadar yetişkin ve işinde gücünde bir adam.

İnsanların bakışları yetmiyor birde laf söylüyorlar..
‘Zenciler pis kokar. Sevgilin kokuyor mu?’
Ve buna benzer bir sürü laf…

Bıktım, usandım ve artık yıldım. Çok üzgünüm..
Benim mezun olan ogrencim suan Afrikalı biri ile evlendi. Hatta baya sosyal medyada bile varlar. Bebekleri oldu melez bisey o kadar tatliki. Cokta yapıştırdım ben onları. Niye olmasin

Çalıştığım otele siyahi bir gençle Türk bir genç kız gelmişti. Kahvaltıya indiklerinde diğer misafirlerin kendi aralarında öyle aşağılayıcı öyle çirkin şeyler konuştuğunu duydum ki nefret geldi içime… Hatta böyle siyahi bi adamla evli bi Türk kadını denk gelmişti instagramda,kadına neler neler yazmışlardı ben utandım o utanmazlar adına…İnsan insandır. İyi mi sizi seviyor mu size saygı duyuyor mu ahlaklı mı dürüst mü siz bunlara bakın. Otele gelen o genç çokta efendi ve saygılı biriydi her sabah halimizi hatrımızı sorardı sohbet ederdi. “Biz alırız” dememize rağmen boş tabağını getirip mutfağa bırakırdı her seferinde “Siz yoruluyorsunuz” derdi. Kıza da bebeği gibi davranırdı. Onlar çıkış yaparken epey üzülmüştük. Siz ondan ve de kendinizden eminseniz gerisini boşverin. Ailenizle de tanıştırın bakarsınız önyargıları kırılır kendisini sevdirir….
Bu arada aklıma “Minibüse biniyorum kalk ben oturayım diyorum nau nau diyor” diyen teyzenin videosu geldi 😅😅😅😅

Belirtildiği gibi 98 dogumluysan 35 yaşında biriyle evlenmeye kalkma bence. İnstagramda çok fazla afrikaliyla evlenen kadın var. Onlara dm atarsan daha iyi olur
@mariyas0ul @1afro1turk @hazalebako @busradeboya @ilkay.yildirim24 @gizemnwana @dibo.dia benim tanıdıklarım 😅

Bir de şu sayfa yardımcı olabilir. Bunu paylaşan kişinin eşi de afrikali
Bol sans^^
Türkiye'nin yabancı damatları diye sayfa takip ediyorum. Oradan bir sürü çifti takip ediyorum.

Benim de hayalimdi yabancı biriyle evlenmek.

Hatta Hindistan Büyükelçiliğindeki yoga hocama aşık olmuştum 😂...

X