Afrikalı biriyle sevgili olmak/evlilik düşünmek

melonica98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
12
3
Merhaba kızlar,

Erkek arkadaşımla 7 aydır tanışıyoruz. O gerçekten mükemmel biri benim gözümde. Onun hayata bakış açısını çok seviyorum. Ama şöyle bir sorunum var.. ailem asla sevgilimi istemiyor. Çünkü o Nijeryalı. Annem zenci diye hitap ediyor. Seninle asla konuşmam böyle bir hata yapma diyor. Ama ben sevgilimi çok seviyorum ve çoğunlukla zaten birlikte kalıyoruz. O kadar çok alıştım ki ona bunu cümle kurup anlatamam.

Dışarıya çıktığımızda bile taksici olsun yoldan geçen başka biri olsun kesinlikle dönüp bize bakıyor. Kaldı ki çok merkezi ve farklı ülkelerden gelen insanların yaşadığı bir semtte yaşıyoruz.

İnsanlar ona 2. Sınıf insan muamelesi yapıyor. Türkçe bilmediği için anlamıyor ve ona söyleyemiyorumda. Sürekli ona ‘kanka’ diye hitap ediyorlar. Ama 35 yaşında kanka denemeyecek kadar yetişkin ve işinde gücünde bir adam.

İnsanların bakışları yetmiyor birde laf söylüyorlar..
‘Zenciler pis kokar. Sevgilin kokuyor mu?’
Ve buna benzer bir sürü laf…

Bıktım, usandım ve artık yıldım. Çok üzgünüm..

Son düzenleme:
Nasıl tanıştınız pek detay vermemişsiniz de.
Beraber kalıyorsunuz ama evliliğe mi izin vermiyor aileniz beraber kalmaya nasıl razı oluyorlar.
Siyahi olanların dışlanması benimde zoruma gidiyor halbuki çok edepli efendi ve iyi insanlar. Siz umursamayin denilenleri. Arkadaş çevreniz insanlarla dalga geçmeyi bilmeyecek kadar geride olduğu için uzak durun

Belirtildiği gibi 98 dogumluysan 35 yaşında biriyle evlenmeye kalkma bence. İnstagramda çok fazla afrikaliyla evlenen kadın var. Onlara dm atarsan daha iyi olur
@mariyas0ul @1afro1turk @hazalebako @busradeboya @ilkay.yildirim24 @gizemnwana @dibo.dia benim tanıdıklarım 😅

Bir de şu sayfa yardımcı olabilir. Bunu paylaşan kişinin eşi de afrikali
Bol sans^^

Merhaba kızlar,

Erkek arkadaşımla 7 aydır tanışıyoruz. O gerçekten mükemmel biri benim gözümde. Onun hayata bakış açısını çok seviyorum. Ama şöyle bir sorunum var.. ailem asla sevgilimi istemiyor. Çünkü o Nijeryalı. Annem zenci diye hitap ediyor. Seninle asla konuşmam böyle bir hata yapma diyor. Ama ben sevgilimi çok seviyorum ve çoğunlukla zaten birlikte kalıyoruz. O kadar çok alıştım ki ona bunu cümle kurup anlatamam.

Dışarıya çıktığımızda bile taksici olsun yoldan geçen başka biri olsun kesinlikle dönüp bize bakıyor. Kaldı ki çok merkezi ve farklı ülkelerden gelen insanların yaşadığı bir semtte yaşıyoruz.

İnsanlar ona 2. Sınıf insan muamelesi yapıyor. Türkçe bilmediği için anlamıyor ve ona söyleyemiyorumda. Sürekli ona ‘kanka’ diye hitap ediyorlar. Ama 35 yaşında kanka denemeyecek kadar yetişkin ve işinde gücünde bir adam.

‘Zenci sevgilisi var aynı maymuna benziyor’
‘Bu adam zengindir o yüzden bu kız onunla birlikte’

Şaşırdım çünkü nerede görsem zencileri ( ismini bilmediğim için böyle hitap ediyorum yanlış anlamayın ) hiç kimse dönüp bakmıyor ki benim yaşadığım şehirde bi okadar küçük vasıfsız bi yerdir. Ki böyle söylemeleri evet çok çirkin ama maalesef ülke değişiminde rengin aynı olsa bile bir ırkçılık bir farklı sınıfta görülme hissiyatını yaşıyorsun. Ama böyle böyle alışacaklar işte. Benimkide istemez belki ama ben istedikten sonrada laf etmez. Yalnız yanımda da kimseye sevgilim olsun olmasın böyle ağır laflarda ettirmem hadi bakışlara bi şey diyemezsin ama bu kadar rahat konuşulacaksa bende onun kusurlarını yüzlerine vururum bir daha konuşmazlar o zaman :KK70:

Sırf bu sebeple birçok arkadaşımla görüşmeyi kestim ve birçok kez tanımadığım insanla kavga etmek zorunda kaldım. Can sıkıcı…

Gerçekten iyi biriyse başkaların laflarına bakmayın insan ne yaparsa da dedikodular olur her lafa bakarak yaşarsa insan hiçbir zaman mutlu olamaz, sevgilinize Türkçe öğretin, ki ailenizle anlaşabilsin kendi hislerini anlatsın belki sonra ailenizde iyi biri olduğunu görünce kabul ederler

Merhaba kızlar,

‘Zenci sevgilisi var aynı maymuna benziyor’
‘Bu adam zengindir o yüzden bu kız onunla birlikte’

Valla zamanında Afrikalı biriyle birlikte olmuştum. Türk erkeklerinin %90'ından daha güzel kokuyordu, bakımlıydı. Uzman doktordu ve çok düzgün biriydi.

Bizim millet ırkçı değildir derler bir de ama var maalesef.

Belirtildiği gibi 98 dogumluysan 35 yaşında biriyle evlenmeye kalkma bence. İnstagramda çok fazla afrikaliyla evlenen kadın var. Onlara dm atarsan daha iyi olur
@mariyas0ul @1afro1turk @hazalebako @busradeboya @ilkay.yildirim24 @gizemnwana @dibo.dia benim tanıdıklarım 😅

Bir de şu sayfa yardımcı olabilir. Bunu paylaşan kişinin eşi de afrikali
Bol sans^^

Milleti evlendirmek için el yapımı kataloguyla kısır gününe gelen yaşlı teyze gibi ortalığa dalmışsın yengenc :deli::deli:

X