adetten sonra hamile kalanlar varmı

canım bende de vardı 3 cm bir ialaç kullandım 1 haftada yok oldu
bizim bir arkadaşa 1 dr 2,5 cm çikolata kistin var dedi ialçla geçmez dedi kız 7 ay boyunca öyle bekledi bebek falanda olmadı gecen ay başka bir dr gittin kistin 6 cm çikolata kistine benzer bir kist demişler ve benım kullandıgım hapı vermişler kullandı 1 ay bu ay kontrole gitti ki kisti 1,5 cm kalmış bir kutu daha kullanıyor şimdi muhtemelen bu ay kaybolurmuş öyle demiş dr ilacın isminide şimdi bulup yazıcam canım

cylo prognova bu canım 21 tane hap var içinde dogun kontrol hapına benziyor fakat gebeliğe engel değil canımcım kistle hamile kalmak cok zor onlar orada bir engel ve bu engellerden kurtulmak zorundasın :44:

canım ayıptır sorması, evli misin, kist küçüldükten sonra hamile kalabildin mi...ben hiç şikayetçi değilim aslında problemim yok herşey normal ama hamilelik için endişeleniyorum...

cylo prognova bu canım 21 tane hap var içinde dogun kontrol hapına benziyor fakat gebeliğe engel değil canımcım kistle hamile kalmak cok zor onlar orada bir engel ve bu engellerden kurtulmak zorundasın :44:

çok teşekkür ederim canım...bu ay hamile kalamazsam kullanmaya başlarım inşallah...ufff evlenmeden önce hiç bilemedim yaaa...tedavimi bitirirdim şimdiye kadar...

canım ayıptır sorması, evli misin, kist küçüldükten sonra hamile kalabildin mi...ben hiç şikayetçi değilim aslında problemim yok herşey normal ama hamilelik için endişeleniyorum...

evet canım 2,5 yıllık evliyim mayısta bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj oldu
ben kontrol amaçlı gittim 2 ay önce kist var dedi pekte güvenmedim o kadına bu ialcı verdi bana kullandım 1 hafta sonra başka bir dr gittim hiçbirşey yok dedi herşey cok güzel dedi ya ilaç yok etti yada bişey yoktu bende fakat arkadasım cok faydasını gördü ona ameliyat diyorlardı fakat bu ilaç yok etmek üzere canım ben agustosa kadar korundum artık korunmuyoruz henüz hamıle kalamadım ilk gebeliğimde 10 ay sonra olmuştu korunmayı bıraktıktan sonra

hmmm...çok üzüldüm...kısa zamanda alırsın inşallah bebişini kucağına...teşekkür ederim canım...gerçekten çok yardımcı oldun...haftaya doktora gittiğimde sölicem bu ilacı da...

hmmm...çok üzüldüm...kısa zamanda alırsın inşallah bebişini kucağına...teşekkür ederim canım...gerçekten çok yardımcı oldun...haftaya doktora gittiğimde sölicem bu ilacı da...
tsk ederim canımcım hayırlısı olsun
mutlaka söyle canım bazı dr ler vermıyorlar işte arkadasımda oldugu gibi o vermezsede sen kullan canım hiçbir zararı yok rahat ol

Evet canım :) Geçen ay adet günüm 10 gün gecikti.Tam test aldım yapacam o gün regl oldum..sonra hamile olma ihtimalimi düşünmekten vazgeçtim haliyle.Eee sonra bir baktım üstüne görmeden bahsetmiş burda arkadaşlarr ay dedim acaba bende de mi öyle oldu Test fln yapmadım gerçi,şimdi regl günümü sabırsızlıkla bekliyorm. 1 gün geçsin alıpta yapamadığım testi yapacağım hemencik :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…