adetten sonra hamile kalanlar varmı

benim kürüm de yarın bitecek...kist var bi de çok tedirginimmm...eşim uzakta olduğu için hiç deneme de yapamadık...umarım problem olmaz...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı : Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Soğan Kürü İle Kıl Dönmesi Tedavisi

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kıl dönmesi sorunu yaşayanlar için soğan kürünü tavsiye etti.

Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın. Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika bekletin.

Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gülsuyu ile silerek temizleyin.

SoğanSuyuyla Zayıflama

unutmayalım ki her diyet doktor kontrolü altında yapılmalıdır. Soğan diyeti şu şekilde yapılıyor. Soğanın özünü çıkarmak için öncelikle soğanı 4 eşit parçaya bölüp tencereye kaynatmak için koyuyoruz. Üzerine su ilave edeceğiz fakat bu eklediğim su ne az ne çok olacak. Yaklaşık 10 dk süren kaynama işlemi bittiğinde bir bardak kalacak şekilde ayarlanmalıdır. Su boz renkte olacaktır. Kaynatıldıktan sonra üzerine limon sıkıp için. Soğuk olarak içmeyin. Normal bir çayı içiyormuş gibi için. Bu her gün taze olarak uygulanmalı hergün tekrar etmeli. Büyük oranda iştahı azaltıyor ve kilo vermenizi sağlıyor. Aç karnına içmeyide unutmayın tabi. Biraz kokuyor ama kilo vermenizi sağlıyor.

ben varımmmm...ama tek yaptığım forumda dolaşıp belirtileri okumak...kocişim yok ki yanımda...(

ben de forum bağımlısı oldum galiba... kendimi yüz yıllık evli ve çocuksuz, umutsuz hissediyorum okudukça...

ben de forum bağımlısı oldum galiba... kendimi yüz yıllık evli ve çocuksuz, umutsuz hissediyorum okudukça...

aynennnn cnm bnmm. önceden ben pek takmazdım böyle konuları forumları falan hoşlanmazdım . başıma gelince varya bi çare bi yardım umud arıyorummm en cok taa

nesli ne kistin var canım çikolata mı:26:

çikolata kistine benziyo dediler ama tam öğrenemedim...malum doktorların ağzından zımbızla laf alınıyor...sağ yumurtalığımda 2,5 cm solda 1,5 cm...soğan kürüm dün bitti, bugun adet oldum tam 28. gün...haftaya salı doktora gidicem inşallah kür işe yaramıştır...veee haftaya inşallah kocişime kavuşucam hemen bebiş çalışmasına başlıcaz...

yenı yanı bızımkı gıbı. meslek yuzunden mı cnm

evet yaaa...kavuşamadık bi türlü :84: ...perşembe belli olucak atama sonuçları...dağ tepe dinlemedim yazdım önüme gelen okulu...bebişim olmaz diye çok korkuyorum...aslında bende hiçbir kist belirtisi yoktu, tesadüfen öğrendim...adetlerim maşallah gayet düzenli ama yine de sorun olur diye takıyorum kafama...canım sende yok di mi bi problem...

alllah kvustursun. benım ergenlıgımde vardı kist tedavıyle gecmıştı.suan bı problem yok cnm

ne güzel...ben de gelişmelerden haberdar ederim sizleri...yarın ovulasyon testi alıcam...soğan kürüm de bitti...incir yiyorum bol bol...tevekkeltü Allah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…