Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

adetime 5 gün var fakat kasık ağrılarla birlikle koyu kahverengi az bi kanama gördüm:KK43:sevinsem mi üzülsem mi anlamadım

adetime 5 gün var fakat kasık ağrılarla birlikle koyu kahverengi az bi kanama gördüm:KK43:sevinsem mi üzülsem mi anlamadım
yerleşme kanamasıdır inşallah bilmiorum ama benim de içime öyle doğdu birden umarım adet günün kırmızılar gelmez bizlere de haber verirsin

:KK1:

en iyisi biraz temizlik yapayım. aslında birşeyler varsa kendimi zorlamayım diyorum ama yok sanırım:26: bir de ateş ölçme yöntemini deneyenler var mı adet görmeden önce ateş nasıl olur? benim 2 gündür ayaklarımda üşüme var.. artık vücudumu dinlemekten yoruldum:KK43:

Benim de regl olmama 2 gün var; bat 4 eylül; bat'tan 5 gün önce dayanamayıp test yaptım negatif; ikinci çizgiden hiç eser bile yok maalesef ... Gerçi bu ay ilk kez hamile kalmayı denedim ama kendimi psikolojik olarak o kadar kaptırmışım ki neredeyse tüm belirtileri yaşadım ve her gün kendimi hamile gibi hissettim ve negatif sonuca rağmen halen hissediyorum; hatta sırtımda adet öncesi başlayan ağrıma rağmen :) :KK43: Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. Artık Pazartesi'yi bekliyorum ve tabi ki sonraki günleri... Hepimiz için hayırlısı tabi ...

yerleşme kanamasıdır inşallah bilmiorum ama benim de içime öyle doğdu birden umarım adet günün kırmızılar gelmez bizlere de haber verirsin

:KK1:

ayyy inşallah inşallah Allah razı olsun gülüm Rabbim herkese nasib etsin iki yıl oldu geçti bile ...sabırla bekliyoruz

meraba arkadaşlar 2 yıllık uğraşa ragmen hala bebişim gelmedi...aslında bu dönemde 1 düşüğüm birde zorunlu kürtajım var:KK43: bu ay ilk defa serophene ve ovitrelle kullandım dr um 2 yumurtamın çatladığını söledi.reglime 4 gün kaldı canım hep ekşi şeyler istiyo halsizlik ve bel agrım var..inş bu ay kırmızıları görmem ama günler geçmek bilmiyorrrrr...:21:

az kaldı belirti falan yok, karnım agrıyo ara ara ve akıntım var :KK43: enfeksiyona benziyor :KK43: Umarım sizler güzel haberler verirsiniz..

canım bnm de adetime 2 gün kaldı birkaç gündür sarımsı akıntım var bugün çok az bir kahve leke gördüm inşallah yerleşme lakesider

benimde yarın hastalanmam gerekiyo canım normalde bir gün öncesi kahverengi lekelenmem başlar ama olmadı sarımsı akıntı başladı neden olabilir acaba
senin kahverengi lekelenmen yerleşme olabilir canım inşallah öledir kasık agrın oldu senin

kızlar bişey sorcam bu göbeğin altında kahverengi çizgi demişsiniz o ne oluyor?
ben daha acemiyim birden karar verdik haliyle yeni yeni araştırmaya başlıyorum

canımm benim inşallah hamilesindir....ben kızımda aynı belirtiyi yaşamıştım adetime 5 gün vardı dayanamadım test yaptım silik çıktı akşamıda senin gibi kahverengi akıntı geldi hemen doktora gittim yerleşme kanaması ve düşük tehlikesi dendi hakkında hayırlısı....

ben yine dayanamadımm cumartesi sabahı saat 6 da kalktım ilk idrarımla test yaptım baktım bişey yok yattım 2 saat kalktım bidaha baktım çook silikte olsa çizgi var...:26:kafam karıştı ...test hatalı mı yoksa bişeyler varmı bu arada 8 gün vardı adetime ...off beklemek ne kadar zor...

meraba arkadaşlar 2 yıllık uğraşa ragmen hala bebişim gelmedi...aslında bu dönemde 1 düşüğüm birde zorunlu kürtajım var:KK43: bu ay ilk defa serophene ve ovitrelle kullandım dr um 2 yumurtamın çatladığını söledi.reglime 4 gün kaldı canım hep ekşi şeyler istiyo halsizlik ve bel agrım var..inş bu ay kırmızıları görmem ama günler geçmek bilmiyorrrrr...:21:

canım hayırlı olsun hamilesin sanırım nasıl öğrendin hadi paylaşsana bizlerle de...

günaydın kızlar benimde 1 eylül adet günümdü ama 1-2 gün ileri atabiliyor fakat ne adet nede hamilelik belirtim yok sadece önceden idrarımı tutabilirken 2 gündür sık tuvalete çıkmaya başladım ve idrarımı tutamıyorum bu belirtimidir bilemedim bu konuyla alakalı pekte bilgim yok :KK43:

ama işallah hamileyimdir

günaydın kızlar benimde 1 eylül adet günümdü ama 1-2 gün ileri atabiliyor fakat ne adet nede hamilelik belirtim yok sadece önceden idrarımı tutabilirken 2 gündür sık tuvalete çıkmaya başladım ve idrarımı tutamıyorum bu belirtimidir bilemedim bu konuyla alakalı pekte bilgim yok :KK43:

ama işallah hamileyimdir

hamilelik belirtilerinden biri de sık idrara çıkma diyorlar canım inşallah hamilesindir:KK1:

hamilelik belirtilerinden biri de sık idrara çıkma diyorlar canım inşallah hamilesindir:KK1:

ayyyyyyyyyy işallah öyledir işallah üşütmemişimdir allah isteyen herkese nasip etsin
ya aslında cumartesi günü sol boşluğumda ara ara sancılanmam oldu ama böbrek ağrısı üşütme ağrısı gibi anlamadım yawww cahillik tecrübesizlik ne kötü bişey hemen hemen bütün ağrıları hamileliğe vurur oldum

ben yaklaşık 6 aydır ateşimi ölçüp takip ediyorum. adet günüme 1 gün kala vücut ısım 36,8 ya da 36,6dan 35,9a düşüyordu. bu ay şöyle bir şey oldu.
23.gün 36,2
24.gün 36,2
25.gün 35,9
26.gün 36,3
27.gün 36,2
28. gün?

yarın bakalım ne olucak? :KK43: geçen ay adetime 2 gün kala kahverengi akıntı gibi kanama olmuştu, yerleşme kanaması sanıp sevinmiştim :KK43: bu ay hiçbir akıntı, belirti bişey yok kasık batmalarımdan ve göğüs ağrımdan başka. hayırlısı diyorum artık.............

Kızlar bnmde 8 eylül belirtiler göğüste ağrı ve çok sık idrara çıkma ama umutlanmak istemiyorum herşeyin hayırlısı artık.. Haber weririm mutlaka sizlere.. Umudumuzu hiç ama hiç kaybetmeyelim çünkü psikolojik durumda hamileliği çok ama çok etkiliyorrr...kibb...hamile olanlarda mutlaka yazınn merak ediyoruz...

X