Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

kızlar sabah gebelik testi yaptım negatif çıktı. gece kasıklarımda ağrı batma gibi birşeyler oldu. hatta bazen ayaklarıma kalçama falanda vuruyor. ara ara oluyor çok değil. sabah testten sonra dayanamadım birde gidip kan verdim.2 gün sonra çıkacak sonuç. sizce idrar tahlilinde negatif çıkıp kanda pozitif çıkabilirmi? doktora 2 gün kaldı dedim daha çıkmazki hamile olsan bile diyor. gece kasıklarımda ağrı vardı diyorum hissetmezsin daha diyor. anlamıyorum bu doktorlar tahlil mi yapmak istemiyor.

Canm neden 2 gun sonra cikiyorki sonuç? Sabah verince oglen 2gibi cikiyo normalde.
Doktora bakma sen 2gun kala illaki düşük de olsa çıkar enazndan 5ten büyük çıkar. Geç dollenme degilse tabi

Canm neden 2 gun sonra cikiyorki sonuç? Sabah verince oglen 2gibi cikiyo normalde.
Doktora bakma sen 2gun kala illaki düşük de olsa çıkar enazndan 5ten büyük çıkar. Geç dollenme degilse tabi
aile hekimine gittim canım.perşembe öğleden önce gel dedi. hastane olsa hemen çıkıyorda aile hekimlerinde geç çıkıyor

sen yinede hasta numaran ile bi bak internetten canin bnde aile hekimine gittigimde ögleden sonra öğrenmiştim
internete aile hekimi tahlil sonuç diye yazıyorum sende ordanmı öğrenmiştin canım? birde doktor bana hiç kağıt falan vermedi bende tüplerin üzerinde yazan numaraları almıştım ama onlar olur mu bilmiyorum

evet canim o numaralar ile öğreniyorsun sonucunu

Gittigin saglik ocagi tahlilleri hangi hastaneye gönderiyor biliyorsan o hastanenin sitesinde de olabilir. Muhtemelen en yakin devlet hastanesidir.

Gittigin saglik ocagi tahlilleri hangi hastaneye gönderiyor biliyorsan o hastanenin sitesinde de olabilir. Muhtemelen en yakin devlet hastanesidir.
aile hekimi tahlil sonuç kısmında çıkıyor canım ocak ayındada test yaptırmıştım onun çıktısı duruyordu ordaki numara ile denedim çıktı. sabah beri bakıyorum hala açıklanmamış. göğsüme birşey oturdu sanki ya iyice daraldım sonuç açıklansa bi Rabbim inşallah pozitif olur çok meraktayım

Ay bu heyecan da baska biseye benzemez gercekten :) insaallah olumlu sonuç alırsın canim.

Kızlar nolur yardımcı olun bana bir akıl verin. Dün gece adetıme ıko gun kala göğsümü sıkınca süt geldi bundan öncede prolaktım hormonumm cok asırı yukselmemesıne ragmen sut gelmıstı ve adetım on gun gecıkmıstı hamıle degıldım dun gecede gelınce kesın gebelık yok dedım kendı kendıme bu sabah adetıme bır gun kala (bu arada bı ay klomen tedavısı gördüm ve yumurtam 13 gun once kendılıgınden catladı) adetıme bır gun kaşa test yaptım ve sılık cıft cızgı cıktı sok oldum. Hala göğsümü sıkınca süt gelıyor normalde 16 haftadan snra sut gelır benım suankı durumum ne böyle yaşayan varmı yarın doktora gıtcem ama dusunmeden edemiyorum buda testım

Eklentiler

• Screenshot_2017-05-24-15-36-14.png
    135 KB · Görüntüleme: 50
canim bebim merak eyme bendende geçen ay süt geliyordu sıkinca gelmesi normal dedi doktor bana kanalları uyariyormuşuz sıkınca bide sıcaklardan da olabiliyor dedi.çunkü benimde proloktinim ve meme usg normal çiķti. testine gelince rabbim insallah olumlu kılsın. gebelik var gibi duruyor.özel hastaneye gitsene hemen baksınlar kanına. yarına kadar nasıl sabredeceksin. (göğüslerini sıkma daha fazla )

yok sıkmıyorum canım yorumun ıcın cok teşekkür ederım ıcımı rhatlattın ama yarın sabahda test yapıp emın olup gıtmek ıstıyorum hemde esım yarın gelıcek onla beraber gıtmek ıstıyorum beklemek cok zor ya:)

allah güzel haberler almayı nasip etsin inşallahhh.ayyy hadi inşallah eşinle birlikte kutlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…