Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Kızlar nolur yardımcı olun bana bir akıl verin. Dün gece adetıme ıko gun kala göğsümü sıkınca süt geldi bundan öncede prolaktım hormonumm cok asırı yukselmemesıne ragmen sut gelmıstı ve adetım on gun gecıkmıstı hamıle degıldım dun gecede gelınce kesın gebelık yok dedım kendı kendıme bu sabah adetıme bır gun kala (bu arada bı ay klomen tedavısı gördüm ve yumurtam 13 gun once kendılıgınden catladı) adetıme bır gun kaşa test yaptım ve sılık cıft cızgı cıktı sok oldum. Hala göğsümü sıkınca süt gelıyor normalde 16 haftadan snra sut gelır benım suankı durumum ne böyle yaşayan varmı yarın doktora gıtcem ama dusunmeden edemiyorum buda testım

Daha önceden sutun var miydi canim. Ben 5 aylik olu dogum yaptim sutum geldi. Bi sene sonra hamile kaldim hala sutum var canim

Daha önceden sutun var miydi canim. Ben 5 aylik olu dogum yaptim sutum geldi. Bi sene sonra hamile kaldim hala sutum var canim
Uc ay once de geldı sut bır kere ama prolaktınım 19 cıktı doktor sınırın ıcınde dedı ılac vermedı bırde bu ay geldı canım bende bır bucuk seneuonce dusuk yaptım yedı haftalıktı onda sütüm yoktu

Uc ay once de geldı sut bır kere ama prolaktınım 19 cıktı doktor sınırın ıcınde dedı ılac vermedı bırde bu ay geldı canım bende bır bucuk seneuonce dusuk yaptım yedı haftalıktı onda sütüm yoktu
Bu süt gelme olayi baska neden olur ki? Benim prolaktin 63tü. hic boyle bisey yasamadim.

kızlar tahlil sonucumu aldım maalesef hamile değilmişim. değerim 0.35 çıktı :KK43: bugün regli olmam lazım. bu ay ovulasyon testine göre çalışma yaptım ama yine neden olmadı anlamadım ya moralim sıfır :KK61:

kızlar tahlil sonucumu aldım maalesef hamile değilmişim. değerim 0.35 çıktı :KK43: bugün regli olmam lazım. bu ay ovulasyon testine göre çalışma yaptım ama yine neden olmadı anlamadım ya moralim sıfır :KK61:
:KK43: :KK43: :KK43: üzüldüm canm ya... Boylesi de daha cok insanin moralini bozuyor.. Hersey Allahtan. Bir probleminiz yoksa bu aya nasip degilmis diger aya insaallah. Aslında en iyisi regl günü gecmeden hic heveslenmemek ama beceremiyoruz iste..

:KK43: :KK43: :KK43: üzüldüm canm ya... Boylesi de daha cok insanin moralini bozuyor.. Hersey Allahtan. Bir probleminiz yoksa bu aya nasip degilmis diger aya insaallah. Aslında en iyisi regl günü gecmeden hic heveslenmemek ama beceremiyoruz iste..
aynen canım heveslenmemek elde değil. ya bu ovulasyon testinede güven olmuyor demek ki. koyu çıkytğı gün ve ertesi gün yaptık çalışma ama anlamıyorum olmadı. hormon testi yaptırdım sorun yok dedi doktor. bilmiyorum acaba eşimde mi problem var. önümüzdeki ayda deneyim olmazsa eşim doktora gitsin.

aynen canım heveslenmemek elde değil. ya bu ovulasyon testinede güven olmuyor demek ki. koyu çıkytğı gün ve ertesi gün yaptık çalışma ama anlamıyorum olmadı. hormon testi yaptırdım sorun yok dedi doktor. bilmiyorum acaba eşimde mi problem var. önümüzdeki ayda deneyim olmazsa eşim doktora gitsin.
Bisey sorabilirmiyim canim? Koyu cizginin oncesi ve sonrasini tam olarak soylermisin.

Yani kac gun oncesi ve sonrasini degerlendirdiniz? Biz koyu cizgi cikan gunu ve en fazla bir sonraki günü degerlendiriyorduk. Ama bu 36 saat işi çıktı şimdi. Dr.lar catlatma ignesini vurdurduktan hemen sonra değil de 36 saat sonra iliski olsun diyomus hep burdan okuduğum kadariyla.

Yani bize gore de koyu cizgiyi gormek degil de 36 saat yani 1.5gun sonrasi mi esas gun oluyor....bu da neredeyse oglen test yapsan ta diger günün gecesine denk geliyor..

Kafam cok karışık bu konuda.:KK53:

Son düzenleme:
Bisey sorabilirmiyim canim? Koyu cizginin oncesi ve sonrasini tam olarak soylermisin.

Yani kac gun oncesi ve sonrasini degerlendirdiniz? Biz koyu cizgi cikan gunu ve en fazla bir sonraki günü degerlendiriyorduk. Ama bu 36 saat işi çıktı şimdi. Dr.lar catlatma ignesini vurdurduktan hemen sonra değil de 36 saat sonra iliski olsun diyomus hep burdan okuduğum kadariyla.

Yani bize gore de koyu cizgiyi gormek degil de 36 saat yani 1.5gun sonrasi mi esas gun oluyor....bu da neredeyse oglen test yapsan ta diger günün gecesine denk geliyor..

Kafam cok karışık bu konuda.:KK53:
Canım benim 2 hafta önce perşembe koyu çizgi çıktı akşamını değerlendirdik. Ertesi gün yani cuma günü yine ovulasyon testi yaptım silikleşmeye başlamıştı o akşamıda değerlendirdik. Sonraki gün birde cumartesi sabah çalışma yaptık. Takvime göre pazar günü yumurtlama gösteriyor ama ovulasyon testinde koyu çizgi perşembe çıktı. Ayrıca akıntım da cumartesi azalmıştı pazar hiç kalmadı. Dün regli olmadım. Eğer takvime göre hesaplarsam pazar günü regli olmam lazım ama o zamanda ovulasyon testiyle tutmuyor. Çok kafam karıştı ya anlamadım. Çatlatma iğneleri hakkında hiç bilgim Yok. Kusura bakma Yeni cevap verebildim dün moralim bozuk olunca kendimi ev temizliğine verdim unutmak için

Kızlar ben bugünde adet olmadım. Ovulasyon gününden 14 gün sonra olmam gerekmezmiydi? Bilen birisi beni aydınlatabilir mi :KK43:

Günaydın kızlar ben bu sabah uyandım ve adet olmuşum Yeni bat 24 haziran :KK43: ama hala kafamda sorular neden tutmadı bu ay nerde hata yapıyorum :KK43:

Canm hersey vaktinde ve eksiksiz olsa bile şans %25 falan oluyormus. Üzülme bir probleminiz yoksa insaallah diğer ayda tutar. Strese girmemeye çalış:KK43:
Bilmiyorum ki canım inşallah başka sorunumuz yoktur. Bu ay kasıklarım bi farklı batma oldu sanki otururken sıçratıyordu beni. Genelde sağda hafif ağrı olurdu bu ay iki tataftada yumurtlamadan adet olana kadar bariz kendini belli eden ağrı oldu. Geçen aylarda soğan kürüde yapmıştım kist falan varsa diye. Doktorada gittim hormon testi yaptı iyi dedi ama alttan muayene yapmamıştı. Karından ultrasonla bakıp temiz kist Yok dedi. bu ay acaba gidip alttan vajinal ultrasonla mı baktırsam diyorum. Of çok sabırsızım ama elimde değil nasıl kendimi rahatlatıcam bilmiyorum :KK43:

X