Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

evet minnoş daha teyzesi

ben sana demedim mi içini ferah tut iyi düşün iyi olsun diye
o sakat olur bilmene diyende totosunu yesin minnoşun

Minikim sağ salim bi gelsin dünyaya da herkes görsün bakalım sakat mi benim kuzum. Allahım hepimize o günleri nasip etsin :)) Çok büyümüş teyzesi maşallah hızlı büyü anneciğim dedim dedim büyüdü ufaklık 1960 olmuş :)) bak seninki de imi gün sonra 100 u geçer Allahım izni ile

aferim ufaklığa minnak annesini dinliyor. ilk değerin kaçtı canım bende yarın yeniden vericem bakalım artacak mı
kızçeler kan sonucumu aldım 24,1

oyy kuzucuk minnacık sağlıklı büyüsün bakalım.

Kızlar kan sonucun 1960 . Boşu boşuna kadın gerdi beni . Yarın da tahmini 2400 lerde çıkar işte . Sali tahminen 16.000 olacak

maşallah canım darısı başımıza

kızlar ben bat ı ovulasyon testine göre mi hesaplayım yoksa takvimdekine göre mi? günler geçmek bilmiyor ya hergün sabırsızlanıyorum

Amin kuzum inşallah keseyi görürüz pazartesi sizde pesimden gelin hayırlısıyla :)

o zaman bat a 7 gün kaldı. ama pek bi belirti yok. sadece arada kasıklarıma ağrı girip çıkıyor.inşallah bebiş kendine yer arıyordur oralarda

Inşallah kuzum . Son adet tarihi yanıltıyor. En güzeli yumurtlama üstüne gün saymak. 10 gün geçti mi net belirtiler başlıyor yavaştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…