Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

hayırlısı canım. takiplerini tam yapıyormu? yani beni dr bu ay çok çağırdı. kaç yumurta olmuş die gittim. gelişmemişti. iğne verdi gittim. yine gelişmedi. yine iğne verdi. sonra gelişti. iğne verdi. çatladı çağırdı. 4-5 defa gittim galiba 3 gün falan ara ile inşallah sende güzel haberleri en yakın zamanda alırsın.

ben 2 aydır gidiyorum klomene başlıyoruz 5.gün bittiğinde de ne kadar büyüdü die 2-3 günde bi gittim sürekli tek yumurta oluşmuştu 19mm falandı çatlatma iğnesi vuruldum ama şansıma bu ayda olmadı.günleri ve kontrollerinde sorun yok ama sanırım sıkıntı bende..

çatlama iğnesinden sonrada çağırdı beni sonraki gün çatladımı die baktı.

çatlama iğnesinden sonrada çağırdı beni sonraki gün çatladımı die baktı.
ben iğneden sonra gitmedim hiç sadece günleri verdi o kadar.adet olursan da 3 . gün yada gecikmen olursa 3.gün gelirsin dedi.bende bugün oldum ama artık cuma ya randevu aldım nasılsa bişey kaçırmış olmam artık sonuçta ultrasoınla bakıcak ve yine klomene başlatıcaktır.

bu sefer biraz ısrar et menegon falan verir belki daha çok yumurtan oluşur biraz ilgi iste bu çocuk olayından dolayı moralim çok bozuk vs de eşimle tartışıyoruz bu ay artık olsun istiyorum. Lütfen biraz daha etkili ilaçlar kullanalım falan de. belki daha iyi olur. uğraşmak çok zor çünkü

Bi de böyle deniyeyim ama zaten yanımda eşim oluyo detay açıklayamasamda daha etkili ilaç fikrimi söylerim.Şu an çalışıyorum maddi olarak ihtiycamızdan dolayı değil ama evde yalnız sıkılmamak adına.Son zamanlarda hiç istemiyorum çalışmayı çocuğu çok istiyorum hem kızıma kardeş hemde benim için iştende kurtuluş olucaktır.Bu şekilde süre uzadıkça her anlamda yoruluyorum ve bunalıyorum.iştenizin almak sıkıntı oluyo sürekliözel sektör sonuçta herşey her zaman yolunda gitmiyo canım hakkımızda hayırlısı inş.Kan sonucun çıktımı senin sen ne yaptın ?

Ay kız aynı benim düşünceler bende işten sıkıldım kızıma kardeş olsun die yapmaya karar verdim. bende çalışmak istemiyorum bakalım nasip. dr un yanında eşin varken olması daha iyi eşinle konuşup anlaşıp öle gidin eşinde desin psikolojim bozuldu artık vs die. biz ole yapmıştık en son. Kan 14:15 gibi çıkar.

Gerçekten iş konusu evli ve çocuklu bayanlar için yeterince meşakatli özelliklede özel sektör olayı canımı sıkıyor.Resmi tatilim cumartesi falan çalışıyorum hiç kendime zamanım kalmıyor.Gererçekten sıkıldım çalışmaktan,kızım kreşe gidiyor yazında devam eder artık ama benim tek kurtuluşum işten çıkmak bundan sonra onun içinde bebek bahanesi olucak diye düşünüyodum ama süreç uzadıkça kafam dahada çok doluyo sanki hiç bi zaman olmayacak hissine kapılıyorum.Eşim çocuk çok istiyor benden daha fazla ama adam doktor olmuş işine karışmak ne kadar doğru olur sen çok takıyosun bak sorunda yok falan diyo sürekli o böyle rahat davrandıkça sanki ben yükleniyorum bütün sorunları.Kan sonucun çıktığında yaz canım sende bekliyorum hayırlısıyla.sabah sabah görüm kırmızıları hem gerginim hem canım sıkıldı hem ağrısı sancısı kendi kendime bunalıma girmiş gibiyim.

sıkma canını Allah gönlüne göre versin sonuç çıksın yazıcam hemen.

Kese gözükmedi. Doktor çoğul gebelik düşündüğü için gözükür sanmış ama beta hcg tahmini bugün 1200 doğal olarak da gözükmedi perşembe çağırdı. Perşembe de göremezse pazartesi alttan bakacağız dedi

kuşuuuum hadi bakalim insallahh persembe gözukur değer arttikça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…