Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Evleneli 2 yıl olcak. Yaklaşık 10 ay hiç istemedim. Sonra geçen yıl temmuzda da istemye başladık . Kimyasal oldu. İki ay sonra yine kimyasal ama bhcg çok zor sıfırlandı. Pskljk olarak çok yıprattı beni. Ondan sonra bu 6. Ay. Olmadı.ve adet düzenim bozuldu. 1ay düzenli diger ay 10 gün önceden başlıyor az az kanama. Geçen ay tam gününde geldi. Bugün adete 10 gün var ve yine o kanama. Buda adetin erken belirtisi. Anneler günüde olduğu için çok üzüldüm ağladım.bide üstüne bizimle aynı anda evlenen bi arkadaş aradı .5 aylık oğlu var. Yarım saat hadi artık neden yok Muhabbeti yaptı. Yani gelde düşünme.Artık tedaviye başlycgm sanırım.rabbim hamile olanların yavrularını sağ Salim kucagna almayı nasip etsin . Olmayanlarada en hayırlı zamanda nasip etsin. Buda benim hikayem. Bugünüm böyle geçti. Yarın daha iyi olurum umarım

Annelik hissinin tadini cikar canim kimseyi takma.. Facebook instagram heryer yeni bebekleriyle anneler gününü nispet yapar gibi kutlayanlarla dolu.. Kimse de demiyorki olan var olmayan var... Görüp de üzülen var... Sen boyle bir fırsatı buldun cok şükür
doyasiya yasamaya bak. Kimse sevinmesin boşver. Senin icindeki sevinç sana da yeter bebeğine de.. Allah bize de nasip etsin insaallah...

Inşallah kuzum Allah razı olsun. Eşim de sen tiroid hastasısın sınırın bozuk işte kavgacisin diyor. Şu durumda benim ne suçum var ki
evet canım tiroit sinir yapıyor ama yaptırana bak diceksin eşine. biraz anlayışlı olması gerekiyor aslında eşinin ve senin en hasssas olmaya başladığın zamanlar daha anlayışlı yaklaşması seni daha mutlu etmesi lazım. aslında bu zamanlar önemli anne nasıl hissederse bebekte onu hissediyor ve sonrasıda öyle gidiyor.

canım sende zorlu süreçlerden geçmişsin. herkes dört duvar arasında birşey yaşıyor ama dışardan mutlu hiç sorunu yok sanıyorlar. oysaki gelde içine sor. inşallah Rabbim sana da hayırlı sağlıklı evlat verir

Inşallah kuzum rabbim cümle isteyenler tez vakitte versin . Sadece anneler gününü kutlayan bi yazı yazdım o kadar. O anneyle opuse kokuda foto koyanlara da çok kızdım. Allah biraz vicdan versin . Bi görmemiş 3 aylık hamile. Karnını tutarak 12 foto koymuş. Bebekli tişört giymişama tişört de bomboş

Ben semi düşünüyorum diyor. Sen sanki çok mu sevindin hiç endişeli değil misin diyor. Evet sevindim dedim. En azından saf bi sevgi benimkisi

O güller çiçekler ilgiler bir günlük maximum. Her kadın biraz çile demek galiba. Bi yani dertten illa ki. Rabbim nasip etsin bana da olmaz dedikleri ay oldu inşallah sana da aynısı olur

Canım niye sakat olsun ki.ne rahatsızlığın var.millet ne derse desin boşver.allah büyüktür.sen keyfini çıkar.ne mutlu sana.evladın sağlıklı bi şekilde senledir annesi hiç üzülme.o hele bi doğsun bak o konuşanlar mutlu olmayıp seni üzenler çakılıp kalacak.hiç üzülme canım benim.

Şimdi gördüm canım troidin varmış.benim arkadaşında var bu ay doğum yaptı çokta sağlıklı :))) hiç kafana takma

Amin ağzınız bal yesin. Insanlar negatif olmaktan haz alıyor sanki. Rabbim cümlemize sağlıklı sağlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…