Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Canım sen 3. Olursan biz bu ay hamile kalamayız senden öncekileri es geçme lütfen 17 mayıs benimki sen kendine başka sayı bul. İnşallah bu ay hepimiz hamile kalırız da sırası önemli değil

Liste hazir olmadigi icin oyle dedim. Tabiki benden oncekilerin hepsi hamis olsun INSALLAH

Anladim canim olsun belli olmaz insallah olmustur M meyremasin
Valla kafam karışık. 1_2gun geciktigi oluyor aslinda nadir de olsa. Ama son gunler hep aha hasta oldum deyip deyip tuvalete giderim ama bakarim normal akıntı gelmis olur. Busefer kupkuruyum tık yok. Agrim falanda hic yok anlamadim. Hamilelikte gerçi akıntı daha da cok artiyormus ama bende tam tersi.. Bakalim gelene kadar beklicez artik. Persembe olmam gerekiyordu cumartesi bitiyor gelen giden yok..

Ee test yapmadin mi

Aylardir 1 hafta 10gun oncesnden ovulasyon testleriyle kontrole basliyorum. Son gunler koyulasmaya basliyor hevesleniyorum.. Sonra yinr siliniyor ve hic bekletmeden kirmizilar geliyor.. Bu ay inat ettim nasilsa denk getiremedik harcamiyim az testim var dedim. Bu ay da gecikecegi tuttu..

Hadi bakalim canim belli olmaz bende bu sefer gecikince yapacagim hatta keske unutsamda bir 10 gun gecse sonra yapsam

Hadi bakalim canim belli olmaz bende bu sefer gecikince yapacagim hatta keske unutsamda bir 10 gun gecse sonra yapsam
Aynen canm valla hic yapmamak cok daha rahat oluyormus ben birdaha bole yapicam. Normalde simdiye on kere yapmistiim ama nerdeyse 3 gun gecikti hala yapmayi düşünmüyorum. Bole beklemesi daha zevkliymis :) negatif cikinca hem uzuluyosun hem gelmedi diye tedirgin oluyorsun. Sırf stres..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…