Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Benimde adetime 9 gun var kasik agrim var batma seklinde bide goguslerim aciyor dokununca bilemiyorim hamilemiuim acaba esimle cok istiyoruz adetime 11 gun kala kan testi yaptim negatif cikti acaba erken mi yaptim off beklemek cok kotu

Benimde adetime 9 gun var kasik agrim var batma seklinde bide goguslerim aciyor dokununca bilemiyorim hamilemiuim acaba esimle cok istiyoruz adetime 11 gun kala kan testi yaptim negatif cikti acaba erken mi yaptim off beklemek cok kotu
Hem de çok erken yapmışsın Can'ım. Döllenme o kadar çabuk olmuyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın ama daha beklemen lazım

canımm sabırr çok erken yapmissin :) birazdaha bekle. hatta bence adetin gecikmesini bekle net sonuç çiksin diye

C
canım ben yumurtlama gününe göre hesaplıyorum ovu testi pik yaptıktan 15 gün sonra oluyorum .. adet döndüm her ay değişiyor 29-35 arası

C
canım ben yumurtlama gününe göre hesaplıyorum ovu testi pik yaptıktan 15 gün sonra oluyorum .. adet döndüm her ay değişiyor 29-35 arası
Herkese gore degisiyo demekki kuzm ya. Bende normal da yumurtlasam gec de yine ayni zamanimda adet oluyorum nedense. 13. 14.gunler koyu olunca da 16. 17.gunler koyu olunca da ayni zamanda adet oldum. Benim 14gün kurali tutmuyor nedense..

canim bnde atesimi ölcuyorum ama hep 36.1 çikiyor. benimde hic belirtim yok sadece kasık mı desem karnım mı desem bilemedim biyerim agriyor. Whowiangirl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…