Adetim geçti yuppi

trakkeki tatlım benim arkadaşımın 1ay idrar testinde çıkmadı hcg hormonu her kadında aynı olmazmış bazı kadınlarda hcg hormonu idrara bulaşmaya bilrmiş arkadışm anca kan testinde öğrene bildi 6 defa test yapmıştı oysa ama bence hamilesin çünkü eşimde doktor benim şimdi sordum yanılmazsam dedi can çatlasa 7 nin üzeri gebeliktir dedi ve çok sevindim bence müjde vermene az kaldı sitres yapma

Gerçektenmi canım yaaaa şuan elim ayağım titriyo gözlerim doldu inanki..Yazamıyorum daha fazla kusura bakma canımsenağlama

ooo arkadaşım sen şimdiden stress yaparsan işin zor. bırak herşeyi kendi haline .hayırlısını iste sen rabbim inşallah kimsenin kucagını boş koymaz. sakin ol ki bebişin yerleşsin gebelik kesesine :) sen mutlu ol aklından sil at başka şeylerle uğraş

Valla haklısın canım stres yapmıycam diyorum kafama takmıycam diyorum olmuyo elimde değil işte..
İnş. bebeğim yerleşiyodur ne diyim canım ya.:CüvCüv:

Allahım herkes için en hayırlısını versin AMİNNN:Saruboceq:

ıns canım olmazsında ıstedıgın gıbı olur ben olacam hısısdeyom teste negatıf neyse trackekı bende sneın hamıle oldugunu okudum degerlerını yazmıstın yanlısmı hatırlıyom

Değer düşük çıkmıştı canım yarın gidicem tekrar..
Bakalım inş. değerim çıkmıştır..Çok heyecanlıyım yaaaa

hadi hayırlısı innşallah vardır bebiş bence sen hi,ç vakit kaybetme yarın hemen ac karnına sabahın ilk idrarıyla bi test yap kendine.güzel ve müjdeli haberlerinide bize vermeyi unutma.sevgi,yle kal.

hadi hayırlısı innşallah vardır bebiş bence sen hi,ç vakit kaybetme yarın hemen ac karnına sabahın ilk idrarıyla bi test yap kendine.güzel ve müjdeli haberlerinide bize vermeyi unutma.sevgi,yle kal.

İdrar testide yapıcam yarın sabah ilk işim o olacak zaten..Çıksın çıkmasın allah nasip ederse kan testimide yaptırıcam napim çok heyecanlıyımmmm.

Kızlar selam bende hala kırmızı kart yok çok şükür bugün adet olacak gibi sancılar geldi gitti çok şükür kırmızı kart yok.İnşallah bomba habrler veririz hepimiz bakalım yarın test yapıcam haber veririm

İdrar testide yapıcam yarın sabah ilk işim o olacak zaten..Çıksın çıkmasın allah nasip ederse kan testimide yaptırıcam napim çok heyecanlıyımmmm.

Canım yarın ikimizde testçiyiz hadi bakalım güzel haberleri veririz şurdan inşallah dualarım seninlekaydirigubbakcemile3

İnş. caanım hayırlı haberlerini bekliyoruz :CüvCüv:

kızlar adetım gecelı 3 gun oldu test yaptım negatıf sureklı sut gıb beyaz akıntı gelıo şaşırdım acaba bır sorun mu var bende

kızlar adetım gecelı 3 gun oldu test yaptım negatıf sureklı sut gıb beyaz akıntı gelıo şaşırdım acaba bır sorun mu var bende

Hamilelik belirtisi olarak akıntı olduğunu biliyorum ama hadi bakalım hayırlısı inş.

Bi kaç gün daha bekle istersen kan testi yaptır kesin sonuç alırsın ozaman canım

aslında bebıs olsa testte cıkardı cunku 3 gun oldu adetım gecıkelı ama neden adet olmuom kı benım adetlerım cok duzenlıydı artık ıltıhaptan suphelenıom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…