Adetim geçti yuppi

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Merhabalar bende iki yıllık evliyim evlendiğimden beri hiç korunmadık evlendikten on ay sonra hamile kaldım fakat düşük yaptım.Düşükten bu yana 8 ay geçti korunmuyoruz ama olmuyor malesef.Bu ay sanki içimde bi his var ama hayırlısı bakalım.Adetim daha bir gün geçti.Ama yarında olmazsam test yapıcam inşallah bu sefer çift çizgiyi görürüm inşallah.Dualarınızı bekliyorum.a.s.

çook sevindimm cnnmm..darısı bekleyen herkese inş..bişe soracamm ..hani yerleşme kanaması oluyormuş yaa oldumu sende cnm

Yok canım öyle bişey olmadı ama olan çok kişi duymuştum.İnşallah bende hamişimdir tekrar hayal kırıklığına uğramam.Yüce rabbim isteyen herkeze versin inşallah.

İnş. gelmez canım da hamile olursun...

Nerdennereye benimde 19 ocak inş. gelmez ya..

Sende hiç belirti falan var mı adet olacağına dair ??????

yok cnm hiç bişe..ama sadece ara ara kasıklarıma bıçak batırıyorlar sankii..ve gögüslerim çook ağrıyor..normalde regl olacağım zaman hiç farketmezdim ben olur ve biterdi..bu sefer böyle bakalım nolacak az kaldıı..

Hadi inş. bakalım hamiş haberlerini duyarız en yakın zamanda :CüvCüv:

Benimde bugün göğüs hassasiyetim devam ediyor bide sağ kasığıma kramp gibi şeyler giriyo..

trakkeki tatlım ya sen hamile değilmiydin öyle hatırlıyorum yanılıyormuyum acaba

kızlar benimde 18 ocak kasıklarım ağrıyo gögüslerim şişti idrarım çok sarı ve çok koku var acabamııı inş. yaaa

tatlım ama değerlerin hamile olduğunu gösteriyo ve her günde arta biliyormuş bence harika bir anne adyısın hiç kuşkum yok bizede dua et bende 26 gün geciktim 7 yıldırda yolunu gözlüyorum yordu beni çok

Ama doktor değerin düşük dedi tam net değil dedi..

Bende adetime 5 gün var demiştim ozaman 2 gün sonra tekrar gel dedi..

Canımmm dualarım sadece kendim için değil inanki bebiş isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın rabbimmm

normalde kan testinde 5 in üzerindesin 10.2...bence bu değerle idrar testindede çıkar cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…