Adetim gecikti ama test negatif böyle olup sonra pozitif olan var mı ?

Ya aslında sabırsızlanıyorum ama ayın 18 inde randevum var o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum evde yaptıklarım negatif çıkınca moralim bozuluyor direk kanda belli olsun net olsun
ALLAH gönlünüze göre versin

Olabilir canım görmedim kusura bakma benimle benzer senin durumda ama bi dene şansını istersen

Valla bende sanmıyorum ama olmadıkça umutlanıyorum da.. görmedim canım öncekini kusura bakma
Bende umutlaniyorim düzensiz olduğumu bile bile 6 gün geçince yaptım test negatif çıktı cuma günü tam 38 gün olmuş olacak ve bekleme adet 10 gün geçmiş oluyor belki varsa çıkar yoksa da eğer bari adet olurum bu durumdan skldm çünkü oldum olcam diye

Hayırlısı olsun artıkkk Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın amiin

Ben düzensiz değilim olsa bile en fazla 1 gün olur yani
11. Gün bugün
Antibiyotik içmiştim ondan mı acaba diye düşünüyorum
İlaçlar evet çok fazla etkiliyor o yüzden ben ne kadar ağrım olursa olsun ilaç içmemeye çalışıyorum zaten çünkü duzensizm daha kotu olmamak için . Ama inşallah bebeginiz vardır ve gecikmeniz o yuzdendir

Bende dişim için kullanmıştım 1 tane içtim sadece ama 11 gün geciktirmez heralde diye tahmin ediyorum inşallah canım

Eger benimki 10 günde belli oursa sizinki de olmuş demektir cuma günü inşallah hayırlı haber alırım iki tane test yaptım negatif ama bakalım kan ne soyluyo
Bende dişim için kullanmıştım 1 tane içtim sadece ama 11 gün geciktirmez heralde diye tahmin ediyorum inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…