Adetim gecikti ama test negatif böyle olup sonra pozitif olan var mı ?

benimde gününü pek şaşırmayan adetim 3.günümdeyim hala yok aynı sizin gibi test yapıyprum negatif çıkıyor olamıyorum da sinirlerim bozulmaya başladı artık valla. Çok ağrım sızımda yok ara ara oluyor kasık bel karın ağrısı fln
Benimde aynı durumum test negatif günümde 5gün gecıkti bidaha yapcam bitin belirtilerde var neredeyse

Benimde aynı durumum test negatif günümde 5gün gecıkti bidaha yapcam bitin belirtilerde var neredeyse
Canım ben 4 gün gecikmeli şekilde oldum bu ay baya geciken oldu sanırım. İnş senin de kırmızılar gelmez güzel haberler alırsın 🥰

Merhaba hanimlar ben de adeti gecikenlerdenim 3 gun gecikti 5 kere idrar testi yaptim sonuc negatif. 4 gun daha bekleyecegim test icin. Sizde son durum nedir

Merhaba kızlar. Adetim 4 5 gün gecikti normalde akşama olmaz adet günümde olsa da en fazla 1 gün şimdi kasıklarım belim ve alt karnım adet ağrıyor canım çok aşırı tatlı istiyor be arada bulanmalar da var idrar testi yaptım negatif erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı. Adet oldum sanıp gidiyorum ama akıntı geliyor böyle sümügümsü gibi başka bi nedeni var mı acaba yada ilk test yapıp sonradan pozitife dönen oldu mu ?
Son bir şey eklemek istiyorum ilişkiden sonra kasıklasım aşırı derecede ağrıdı ve bel ağrısı hala devam ediyor neden olabilir bu
Canım bende 3 senedir bekliyorum 4 sene ye gircez bende bu gebelik belirtileri bilmiyorum fakat ilgimi çeken şey senin altaki notun oldu , benimde ilişkiden sonra kasıklarıma bazen ağrı giriyor adet olcakmış gibi değişik bir ağrı can acıtmıyor fakat kasık ağrısı bende merak ediyorum acaba neden öyle oluyor bide bende pko var 🥹

Canım bende 3 senedir bekliyorum 4 sene ye gircez bende bu gebelik belirtileri bilmiyorum fakat ilgimi çeken şey senin altaki notun oldu , benimde ilişkiden sonra kasıklarıma bazen ağrı giriyor adet olcakmış gibi değişik bir ağrı can acıtmıyor fakat kasık ağrısı bende merak ediyorum acaba neden öyle oluyor bide bende pko var 🥹
Canım inan bilmiyorum doktordan sonra sana da yazarım noldugunu

Merhaba Benim çikolata kistim var yaklaşık 5 cm kadar. Bu dediğiniz durum kistten kaynaklı oluyordu bende hatta bazen öyle bişey ki o bel ağrısından kasık ağrısından duramazdım. Midem bulanır afedersiniz istifra ederdim. Hepsi kist yüzündenmiş yani. Sizde mutlaka gidip görünün tedavisini olun eğer bebek düşünmüyorsanız. Ben baya geç kaldığım için o haliyle duruyor. Tedavi için uğraşmadım yani.

Merhaba Benim çikolata kistim var yaklaşık 5 cm kadar. Bu dediğiniz durum kistten kaynaklı oluyordu bende hatta bazen öyle bişey ki o bel ağrısından kasık ağrısından duramazdım. Midem bulanır afedersiniz istifra ederdim. Hepsi kist yüzündenmiş yani. Sizde mutlaka gidip görünün tedavisini olun eğer bebek düşünmüyorsanız. Ben baya geç kaldığım için o haliyle duruyor. Tedavi için uğraşmadım yani.
Merhaba ben tedavi görüyorum şuan bebek için çikolata kistim yok şuan öyle mide bulantısı bel ağrısı yaşamıyorum sadece arada bir ilişkiden sonra adet ağrısı gibi oluyor 1 gün sonra da geçiyor bende pko var ondan kaynaklı olabilir ama

X