Adetim gecikti ama test negatif böyle olup sonra pozitif olan var mı ?

tststs3842

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2022
129
9
Merhaba kızlar. Adetim 4 5 gün gecikti normalde akşama olmaz adet günümde olsa da en fazla 1 gün şimdi kasıklarım belim ve alt karnım adet ağrıyor canım çok aşırı tatlı istiyor be arada bulanmalar da var idrar testi yaptım negatif erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı. Adet oldum sanıp gidiyorum ama akıntı geliyor böyle sümügümsü gibi başka bi nedeni var mı acaba yada ilk test yapıp sonradan pozitife dönen oldu mu ?
Son bir şey eklemek istiyorum ilişkiden sonra kasıklasım aşırı derecede ağrıdı ve bel ağrısı hala devam ediyor neden olabilir bu

Benim 4 gun gecti yaptim negatifti 4 gun daha bekledim bidaha yaptim silik cizgi çıktı ertesi gun kan verdim 43.7 ile gebeyim

Benim 4 gun gecti yaptim negatifti 4 gun daha bekledim bidaha yaptim silik cizgi çıktı ertesi gun kan verdim 43.7 ile gebeyim
Yaa maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım. Peki belirtiler böyle miydi sizinde
Ve bide 2 gün ağrı kesici içtim etki eder mi sizce 4 5 gün kadar

Yaa maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım. Peki belirtiler böyle miydi sizinde
Ve bide 2 gün ağrı kesici içtim etki eder mi sizce 4 5 gün kadar
Benimde disim asıri agriyodu allahtan farkli bi ilac almamisim 2 kere parol aldim bide adetim gecince dedim nolur nolmaz bidaha icmedim surekli adet olucakmisim gibi sancilaniyodum bel agrim falan coktu lavaboya gittigimdede akintı oldugunu farkettim her seferinde ama hamileymisim siz ne ictiniz agri kesici

Gerçekten mii benimde dişin ağrıdı ama ben tahmin etmediğim için doralex arveles falan içmiştim inşallah bişey olmamıştır ama belirtiler birebir aynı şu am sizinkilerle

Gerçekten mii benimde dişin ağrıdı ama ben tahmin etmediğim için doralex arveles falan içmiştim inşallah bişey olmamıştır ama belirtiler birebir aynı şu am sizinkilerle

Ya neden boyle bisey yaptinizki bende bikere majezik ictim bilmeden bunda 4 ay once dusuk yaptim

Ya deli gibi ağrıdı gerçekten o ara bide adetimden önceydi böyle gecikmiş falan olsa yapmazdım da tahmin edemedim tabi o zaman inşallah bişey olmaz hamileysem..
Benimde agrimiyodu uzun zamandir hamileyim diye agriyomus megerse hamileyken insanin agrimayan yerlwridw ageiyo cunku hidaha icmeyin bence hamilesiniz

Benimde agrimiyodu uzun zamandir hamileyim diye agriyomus megerse hamileyken insanin agrimayan yerlwridw ageiyo cunku hidaha icmeyin bence hamilesiniz
Ya inşallah canım sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah benimde 2 senedir diş ağrım falan yoktu şaşırdım hatta ama bilmiyorum tabi sizle konuşunca gaza gelip kaset test yaptım ama negatif yine 5. Günü gecikmenin

Biraz bekleyin sabirli olsun lutfen 1 hafta daha bekleyin guzel haberlerinizi bekliyorum

benimde gününü pek şaşırmayan adetim 3.günümdeyim hala yok aynı sizin gibi test yapıyprum negatif çıkıyor olamıyorum da sinirlerim bozulmaya başladı artık valla. Çok ağrım sızımda yok ara ara oluyor kasık bel karın ağrısı fln

Ya ben arkadaşlarımla konuştum 10 gün geçsin öyle yap diyorlar ama sende bi öyle dene istersen. Umarım hamileyızdirrr

Ya ben arkadaşlarımla konuştum 10 gün geçsin öyle yap diyorlar ama sende bi öyle dene istersen. Umarım hamileyızdirrr
Ben bu akşam bir kan verip kafamı rahatlatacağım sanırım inş canım bu kadar beklemeye güzel haberler alsak bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…