Adetim gecikti ama test negatif böyle olup sonra pozitif olan var mı ?

sabah kaset test yaptım birşey çıkmadı canım hafif akıntım var kasıklarım belim sırtım ağrımaya başladı hafif hafif. sende durumlar nasıl
Aynı benimde sırtım değil de belim ve kasıklarım ağrıyor akıntım da var çok da sabırsızlanıyorum meraktan ölcem

Hayır maalesef hala olmadım ağrım var ama olmuyorum 18 kan testi vermiştim geçen hafta 1.20 çıktı işte
18 inde bidaha gidicem o zamana kadar da artık akışına bıraktım
Bende adetten bir gün önce kan negatif adetten sonra gün negatif hala yok dördüncü güne girdim

Benim 4 gun gecti yaptim negatifti 4 gun daha bekledim bidaha yaptim silik cizgi çıktı ertesi gun kan verdim 43.7 ile gebeyim
Canım benim de adet düzensizliğim var eşim askeri oersonel 9 aylık evliyim ama bu süre içinde eşimle 1 ay ancak beraber kalabildik en son 8 Mart'ta adet oldum ve eşim o zaman burdaydi yumurtlamayı da hesap edemiyorum düzensiz olduğum için günüm 6 gün geçti negatif en son 28 Mart'ta birliktelik oldu sizce hamile olma şansım var mı cuma günü 10 gün olacak ve kan verecem var mıdır sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…