adetim 9 gün geçti ama hamilede değilim?????

ayy allah razı olsun canım bu aralar ne kuruyorsam oa inannıyorum korku işte sağolasın bitanem valla içimi rahatlattın

ayy allah razı olsun canım bu aralar ne kuruyorsam oa inannıyorum korku işte sağolasın bitanem valla içimi rahatlattın
rahat ol canım...kistin olsa zaten çok kanaman olur...sancı yapar...rahat ol...belki stresten belki havalardan...belkide ovulasyonun geç ollmuştur...mesela bu ay benimki öyle oldu hayatımda ilk kez...bugün 33.gün mesela...normalde 28 günde bir adet oluyordum

bugünde bişey yok hala ne gelen var ne giden (bu söz tam bana uydu:))))))))) )

ne yapayım sence canım dr gitsem kontrol dermiki allah var ya hiç istemiyorum şu alttan muayane olayını hiç yaşamadım korkuyorum sırf bu yüzden erteliyorum ya kötü bişey çıkarsa diyede endişe ediyorum

ya bide hani bazen adet olunca rahmin açıkmış gibi hissedersin ve vajinaya oğru bi baskı olur ya hani gebeliktede öyle şeylerolurmu

bugün sağ kasığımdada ara ara ağrı oluyor aman bende anlamadım ne haldeyim valla Rabbim hayr eylesin sonumu

innaki eğer umutlandırmayayım falan diye düşünüyorsan ben bebeğin olmadığını biliyorum neden adet olmadığımdan korkuyorum sadece

yok yok tatlım önemli birşey yoktur...sadece bu şekilde durmak senin için zarar...kafan hep orada çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…