adetim 9 gün geçti ama hamilede değilim?????

arkadaşlar bu sabah idrar testi yaptım üzgünüm şu ünlü tek çizgi bi başına çıktı canım çok sıkıldı hala adette olmadım kafayı yedirtecek bu durum bana yinede benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.çok üzgünüm hemde çok ,çok ümitlnmiştim ama hüsran oldu

uzulme canım ya ben de dun gece kanamam az olunca acaba ust gorme mı dıye dusunmustum ama sabah ıyıce arttı bu ay bende de bırsey yok umudum temmuza umarım temmuzda hamıle kalırız da nısanda alırız bebıslerımızı...

inşallah canım ben adet olsam tamamda adette olmayınca anlamadım ne haldeyim Rabbim en kısa zamanda kuzularımızı verir inşallah dediğin gibi bizde nisanda doğum iznine ayrılırız acaba hesap yaptıkta ondanmı böye oldu diye düşünmeye başladım hayırlısı artık :)

ya ben şu dış gebelikmi nedir ondan korkuyorum oda testte çıkadı demi hani adet olmayınca aklıma gelmeyen şey kalmıyor arkadaşlar

bence cok hesap yaptıgımız ıcın olabılır sıkmayalım bakalım bu sefer canımızı ben hazıran ayına cok odaklanmıstım ama temmuzda da olsa guzel olur...bu arada dıs gegelıkte bıldıgım kadarıyla cok sancı var sen de durum nasıl bır de en son kan tahlılı ne zaman yaptırdın?

yok çok şükür sancı falan yok gayet sakin vücudum kan tahlilini 30 haziranda yatırdıydım

o zaman bence dıs gebelık yok sen de...kan tahlılını yaptıralı 10 gun olmus bence bır daha yaptır...dıs gebelık olsa kesın anlasılırdı,bence bugun hemen yaptır...umarım bebek vardır cok ısterım lutfen bugun yaptır ve haber ver

bır de eskı mesajlarını sımdı okudum sen zaten 30 unda beklıyormussun adetını ve o gun yapmıssın tahlılını ben bu ayrıntıya dıkkat etmemısım bence sen kesın hamılesın lutfen gıt ve bır daha yaptır

canım inşallah ama idrar testi yaptım çıkmadı ki kandada yoktur hayal kırıklığı canımı acıtıyor vallahi hertürlü testten korkar oldum

olsun sen yıne de kan testı yaptır cunku ıdrarı negatıf kanı pozıtıf cıkan ınsan cok...

bikaç gün daha bekliycem belki adet olurum bebekten yana umudum kalmadı adeti bekliyorum artık.dün gece rüyamdada oğlum vardı 3-4 yaşlarına falan nasıl boynuma sarılmış dua ediyorum Allahım sen büyüdüğünüde görmeyi nasip et diye ....
arık inanki aklım fikrim hep bebek olunca gecede onlayım gündüzde bu sabah ağladım eşimide üzdüm ama elimde değil bebek istiyorum onuda üzüyorum ama ne yapayım

ben de oyle cok ıstıyorum ama stres bebegı engellermıs benım esımde cok takmıyor gıbı gorunuyor ama uzuluyor anlıyorum umarım kalırız hamıle sız kac aydır ıstıyorsunuz

merhaba canım maraşlımısın bende maraşlıyım neresinden bende seninn gibi bebek için uğraşıyorum iki yıllık evliyim:hulya:

hayır maraslı degılım ama uzun suredır burdayım elbıstanda oturuyoruz ıkı senelık evlıyım yaklasık 3 aydır bebek ıcın ugrasıyoruz bu ayda olmadı nasıp dorduncu ay sende durum nasıl

hayır maraslı degılım ama uzun suredır burdayım elbıstanda oturuyoruz ıkı senelık evlıyım yaklasık 3 aydır bebek ıcın ugrasıyoruz bu ayda olmadı nasıp dorduncu ay sende durum nasıl

canım ben afşindeyim iki yıllık evliyim 6 aydır uraşıyoz olmuyo tedavi görüyorum erdiçte klomen ve çatlama iğnesi veriyor bilmiyorum.ayın19 unu beklicekmişin test yapmak için sabırsızımkaydirigubbakcemile2

doktorun kım elbıstanda mı?sadece bas harflarını yazsan anlarım ben de dusukten sonra cok gıttım butun doktorlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…