adetim 9 gün geçti ama hamilede değilim?????

bılıyorum canım benım doktoruma gıdıyorsun sen de nıye hemen tedavıye basladınız daha altı ay olmus cunku erken degıl mı

fasta bende senin durumundayım bende en son 25mayısta adet oldum geçikince çok sevindim hamilemiyim diye ama 25haziranda kan testi negatif 28haziranda ultrasonda hiç bişe yok dedi doktorum kist falanda yokmuş rahim tertemiz dedi
fakat ben uzun yıllar d.k. hapı kullanıyordum korunmasız ilk ayımızdı doktorumda hapı kesince olabilir dedi ama bugün 45.günüm hala adet olmadım kafayı yicem çok sinir bozucu bir durum yarın farlutal kullanacağım adetimi söktürmek için
seni çok iyi anlıyorum insan böyle olunca niye bebiş olmadığına değil adeti kesildiğine kafayı takıyor

haklısı bebeğin olmamasını geçiyorsun neden adet olmuyorum diyorsun doktor ne dedi sana neden adet olmuyormuşsun tekarr kan testi falan yaptımı benim de 40.gün oldu bu sabah idrar testi yaptım negatif kan için biraz daha bekliycem bakalım .bide bişey daha sorcam seninde böyle göbeğinin altında hafif bi sertlik varmı ve göğüs uçlaın sanki açılcakmış gibi acıyormu canım

ha ben bu arada sadece evliliğimiz ilk 2 ayında hapla korundum sonasında eşim korunduyudu

Yıldız bak bunu başka bi forumda okumuştum belki düzensizliğede iyi gelir inşallah işine yarar

Sabah kahvaltısında çörekotu ve bal yemeyi alışkanlık haline getirdim ve gerçekten çok faydasını gördum.Bir arkadaşımda da sebepsiz infertilite vardı,çörekotu yemeye başladıktan sonra çocukları oldu,şimdi okula bile başladılar.Benim ihmalkarlığım,bunu uygulamaktan beni alıkoymuştu.Lutfen siz benim gibi geç uyanmayın ve her ne yaparsanız yapın kararlılıkla ve sabırla uygulayın.

Aktardan civanperçemi,ballıbaba ve altınotu alıp öğutturun.Eşit miktarda alabilirsiniz hepsinden.Hepsini karıştırın.Bundan kaynamış suya bir tatlı kaşığı koyarak 5 dakika demleyin,suzerek için.Ben sabahleyin çörekotu-bal yedim,Akşamleyinde bu çayı içtim,aç karnına içerseniz daha etkili olur.Bunu yaptıktan bir ay sonra ise hamileyim.Ben tek kelimeyle hem mucize hem de inanç diyorum.Darısı butun isteyenlerin başına.

çörekotunu un gibi öğüttürüp kapalı bir kapta muhafaza ediyorsun.Her sabah kahvaltı sırasında minik bir ekmeğin üzerine bal sürüp(bir tatlı kaşığı) üzerine de bir çay kaşığı kadar çörekotunu döküp yiyorsun.Bu kadar.Ben bunu sürekli alışkanlık haline getirmiştim.Bence çok da faydasını gördüm.Kahvaltı masamda zeytin kadar,peynir kadar,hatta daha fazla yer edinmişti.
Civanperçemi,ballıba,altınotu üçlüsünü de aktarda un gibi öğüttürmüştüm.Homojen bir karışım oldu.Kaynamış bir su bardağı suya,bir tatlı kaşığı koyup,5 dk.bekletip süzüp içiyordum.Bunu da sabahları yaptım ama bazen akşamda canım çay içmek isterse bu bitki çayından yapıp içiyordum.ınanın bana,kullanmaya başladıktan bir ay sonra ben hamileydim.Ki ben sizin gibi yıllar geçse de kendiliğinden birkez adet görememiş bir insandım.Aynı menapoza girmiş gibi.Son 8 ayda şeker ve şekerli ürünler yemeyerek,hamurişi,kek,börek yemeyerek kendi kendine adet görmeye başladım.Bence herşey ve herşey sağlıklı beslenmeye gelip dayanıyor.Y

saol canım denicem ama ilaçlarla bu ay tutturduk inşallah bebikieyvahedigeldismile

canım bana doktor bekle bir iki hafta gelmezse farlutal kullan adet olunca 2.günü gel bi kan alalım dedi gerçe hormonlarımda bi sorun olduğuna ihtimal vermiyor sadece hapı kesmeme bağladı vicut kendi düzenini kurana kadar vakit alabilirmiş
ben hamile olduğumu sanmıyorum ateş falanda ölçüyorum hep aynı yarın farlutala başlayacam artık mecburen ama kafaya takıyorum hepmi böyle olacak diye
benim karnım çok şişti gaz ve kabızlık sıkıntım oluyor ara ara ta mideme vuruyor şişlik göğüslerimde pek bişe yok zaten adet olduğum zamanda ben hiç bişe hissetmezdim göğüslerimde sadece şu son günlerde kaşıntı var uçlarında

evet memnunum zaten cok hastası var sen de bılıyorsundur ya ınsallah bu ay hamıle kalmıssındır su an ıhtımalın ne

evet memnunum zaten cok hastası var sen de bılıyorsundur ya ınsallah bu ay hamıle kalmıssındır su an ıhtımalın ne

ihtimal yüksek yumurtalarım gelişmiş cumartesi günü iğne oldum yumurta çatlatma iğnesi bu günler çok önemli sende nasıl bir tedavi uyguluyor

benım dusukten sonra yumurtalıklarımda yara oldugu ortaya cıktı yarayı dondurdu su an kontrol amaclı gıdıyorum bakalım bır kac ay daha olmazsa o zaman ben de baslarım tedavıye

evet sıra beklemek yoruyor bayağı bi hastası var inşallah tedaviye gerek kalmadan olur bebişinkaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bişey sormak istiyorum diğelim ki(tabi allah korusun diyerek yazıyorum) bendeki bu adte gecikmesi kist ihtimalinden kaynaklanıyor ise bu kist hiç belirti göstermezmi ne biliyim ağrı akıntı falan böyle şeyler yapmazmı yoksa sessiz sedasızmı oluşur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…