Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Ayyy aile hekimine gittim hcg icin tahlil yaptı öğlen sonuç çıkacak. Folik asit yazacak misiniz dedim yarın vitaminlerine bakalım onlarda da sıkıntı varsa yazarız dedi.. sanki folik asitin zararı var
İnşallah güzel ilerlemeler yaşarsın canım Her doktor farklı düşünüyor demek ki bana aile hekimim gebelik düşünüyorum diye gittiğimde hemen yazmıştı tabi ayrı da kan tahlili yaptı ama kansızlık d vitamini vs içindi artık kan tahlilinden sonra yazar o halde

Insallah bekliyorum haberlerini
İki günde iki katı artış takibi yapılıyor canım sen kendin gidip kendin takibini yapabilirsin kadın doğuma biraz 2000-3000 arası gitmeni öneririm ben biraz bekleyerek gideceğim çünkü keseydi içinde bebekti kalp atışıydı aşırı stres oluyor insan

Testin sonucu ne çıktı gebe misiniz merak ettim :)

Aynen ayrı ayrı gitmeyi düşünmüyorum 6 7 hafta arasında gitmeyi düşünüyorum hem kese hem bebek hem kalp atışı duyulsun diye.

Ay çok merak ediyorum kasette epey koyu çıkmış ya vardır o kadar bence hcg 1500 falan çıkar
5 dakika sonunda hepsi bu koyuluktaydı... Allah bilir hcg kaç oldu 4 haftalık gebelikte böyle 1 gün gecikmeyle nasıl belirgin çıktı anlayamadım

Eklentiler

• 20220610_155159.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 175
5+6 ama kese gözükmedi bizim bir daha kan testi verdim, 2 katı artarsa sorun yok dedi bakalım öğlen çıkacak sonuçlar. Siz de haber verin çıkınca

Erken gebelikte hemen çıktı diğerinde 5 dk sonra az az belirdi evde misafirler olduğundan biraz geç çektim bizde bu yolculuğa katılıyoruz inşallah

Eklentiler

• 7BF17633-F09D-426E-900E-583FA535F295.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 96
Ayyy inşallah çok heyecanlıyım kimseyle de paylaşmıyorum biraz daha net olasıya kadar en azından kalbini falan bi duyalım sağlıklı biraz kendine gelsin İnşallah o zaman ailelerle paylaşacağız
Aynen biz de öyle düşündük. En azından kalp atışı duyulsun diye bekliyoruz. Kese görünüyor bebek var mı bebek oluyor kalp atışı var mı diye strese girmeden en garantisi sonradan söylemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…