Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Merhaba. Adetime bir gün kaldı dün yumurtlama gibi kasık ağrım ve akintim vardı. Test yaptım ve gerçekten de ovulasyon testi yaptım pozitifti. Bugün tekrar yaptım ama sanki silikleşmeye başlayacak. Adetten önce yumurtlama olur mu?
Benimde adetime 5 gün var böyle çıktı hamile olabilir miyim. 17 sında yumurtlama gördüm ve degerlendirmistik

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-30-14-22-25-441_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-06-30-14-22-25-441_com.whatsapp.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 113
hangı testten yaptın ki:S foto atar mısın
Zorluyorum görmek için ama silik bile yok 😞 çok su içmiştim ondan çıkmamış olabilir mi ki. Afedersin ama idrarın beyaz gibi bir şeydi test yaparken. bak yine umutlandim bu ay umutlanmiycam diye söz vermiştim kendime

Eklentiler

• 1656596823347401242469881678841.jpg
    1656596823347401242469881678841.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 193
  • 16565968512494113409568225738045.jpg
    16565968512494113409568225738045.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 135
Zorluyorum görmek için ama silik bile yok 😞 çok su içmiştim ondan çıkmamış olabilir mi ki. Afedersin ama idrarın beyaz gibi bir şeydi test yaparken. bak yine umutlandim bu ay umutlanmiycam diye söz vermiştim kendime
Canım neden çok su içip yaptın ki idrarın koyuyken bakıcaktın zaten daha adetine var

Aynen öyle bu akşam su içmeden koyu idrarla tekrar ovulasyon yap yükseliş varsa ertesi gün kan verirsin
Tamam canım biraz önce yaptığım teste çok silik açık pembe bı çizgi görüyorum ama eminde olamıyorum. Üstüne bı saatten fazla geçti ama kamerada tam çıkmıyor

Eklentiler

• IMG_20220630_172949.jpg
    IMG_20220630_172949.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 190
Tamam canım biraz önce yaptığım teste çok silik açık pembe bı çizgi görüyorum ama eminde olamıyorum. Üstüne bı saatten fazla geçti ama kamerada tam çıkmıyor
Adetin geçtiği zaman yaparsan daha iyi olur bi kaç gün ovulasyona bak bakalım daha adet tarihi gelmeden zaten genelde zor gözüküyor

4. Ayımız korunmalı bırakıp bebek sahibi olma çalışmamız. Geçtiğimiz üç ay boyunca farkında olmadan o kadar stres yapmıştım ki bu ay gebelikle ilgili hiç bir yazıyı okumayacağım dedim ve kendimi zihnimi bu konudan uzak tuttum. Genel sağlıkla ilgili konuları okurken sizin konunuza
denk geldim bir anda okurken buldum kendimi. Okurken sizin test yapmanızı heyecanla bekleyen yorum yazanlar gibi okudum sayfalar ilerlerken sizin pozitif sonucu görünce içim kıpırdadı gözlerim doldu. Çok sevindim. Demişsiniz ya hamile kalırsam bütün herkese dua edeceğim diye. Bana da dua eder misiniz ? Umarım siz sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz biz gibi bekleyenler de bir an önce beklediği haberleri alırlar 🥹
Oznur hanım sizin yorumunuzdan sonra gidip ovülasyon testi aldım. Programa göre adetin 15. Günü yumurtlamam gereken tarihti. 18. Gün ovülasyona başlamıştım ne olur nr olmaz diye bugün 21. Gün ve çift çizgi gördüm ovülasyonda. Programa göre hareket etmemek gerekiyormuş. Dünü değerlendirdim bugün ve yarını da değerlendirirsek inşallah biz de hayırlı haber alırız. Sizin yorumunuz beni testi almaya/ bulmaya teşvik etmişti. Bu sayede size teşekkür etmek istedim.
Kızlar, bu topic sayesinde ovülasyon testi alıp yumurtlama günümü bulup değerlendirmiştim. Bu topicten sonra gebelik haberini paylaşan arkadaşların mesajlarını gözlerim dolarak okumuştum bu ay ben de yazabilirim inşallah dedim. Ne yazıkki bedenim adet olma sinyali vermeye başladı. 40 derece hava yaşadığım yerde benim ayaklarım buz kesiyor ve kasıklarım ağrıyor. Zaten bu ay gebeliğe dair tek bir belirtide olmadı kalbimden de hissetmedim. 10 gün sonra da ailemin yanına gideceğim eşimle 40 gün kadar görüşemeyeceğiz. İçim çok burkuldu bugün, sadece içimi dökmek istedim. Acaba bizim için de dua eder misiniz ?
KIZLAAR DAHA ÖNCEKİ YAZIŞMALARDA BEN DE KONUYA DAHİL OLMUŞTUM HATIRLATMAK İÇİN Bİ KAÇINI ALINTI YAPTIM. SİZDEN CESARET ALIP OVÜLASYON TESTİ ALIP DENEME YAPTIK. SONRA VÜCUDUMUN VERDİĞİ TEPKİLERİ YANLIŞ ANLAYIP ADET OLACAĞIM DİYE KARALAR BAĞLAMIŞTIM. ADET OLMAMA İKİ GÜN VAR BUGÜN İDRAR TESTİMDE İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖRÜNCE KAN VERDİM 193 çıktı. Bu konunun kaçıncı hamilelik haberi bilmiyorum ama süreç boyunda herkes bir bir güzel haberi verirken ben de umarım bu ay buraya yazabilirim demiştim. Değerim belki henüz düşük ama umut var diyorum. İnşallah sağlıkla ilerler. Darısı tüm bekleyenlerin başına 🥹

X