Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

6 gün erken değil mi peki hamilelik belirtisi için ilk dafe ovülasyon testi yapıyorum ve çift çizgi gördüm şansıma 🙈
Ya geç yumurtluyorsunuz ya da hamilesiniz çünkü ben de regle 6 gün kala böyle koyu gördüm ve şüphelenip gebelik testi yaptım hafif ikinci çizgi çıktı şuan da hamileymişim onu öğrendim

Ya geç yumurtluyorsunuz ya da hamilesiniz çünkü ben de regle 6 gün kala böyle koyu gördüm ve şüphelenip gebelik testi yaptım hafif ikinci çizgi çıktı şuan da hamileymişim onu öğrendim
Hamilelik testini nezaman yapmalıyım peki şuan yapsam çıkar mı

Teşekkür ederim ama galiba teste negatif görmeye cesaret edemiyorum adet tarihimi beklemeye çalışacağım durabilirsem 😂
Ben de negatif göreyim ki hiç aklıma getirmeyeyim umursamıyım demiştim ki çift çizgi göresiye kadar sonra da kafayı yedim acaba demekten😂

Hayır gitmedim 7.haftada gideyim kalp atışı da duyarım diye düşündüm ama korkmaya başladım iyice. Sonuçta Allah korusun keseyi görmedik, kese düzgün gelişiyor mu, kese rahimde mi belirsiz şuan 🥺
Aynı gün öğrendik sanırım, ben 3 kere gittim 5 gün sonra bi daha gideceğim sen daha hiç gitmedin 😂 merak falan bir yana, keşke kontrole gitsen ne durumda öğrensen

Aynı gün öğrendik sanırım, ben 3 kere gittim 5 gün sonra bi daha gideceğim sen daha hiç gitmedin 😂 merak falan bir yana, keşke kontrole gitsen ne durumda öğrensen
Bugün gittim valla en sonunda. 6 hafta 4 günlük oldu. Doktora bebek var ama kesesi nasil falan hiç bilmiyorum dedim. Baktı güzel dedi, haftanla uyumlu bebekte içinde kesenin dedi ama bayramdan sonra kalp atışı için gel garanti olsun dedi geriye kalp atışı beklemek kaldı en azından dis gebelik ve boş kese ihtimalleri elenmiş oldu 😍☺️

Bugün gittim valla en sonunda. 6 hafta 4 günlük oldu. Doktora bebek var ama kesesi nasil falan hiç bilmiyorum dedim. Baktı güzel dedi, haftanla uyumlu bebekte içinde kesenin dedi ama bayramdan sonra kalp atışı için gel garanti olsun dedi geriye kalp atışı beklemek kaldı en azından dis gebelik ve boş kese ihtimalleri elenmiş oldu 😍☺️
Bizim baskılarımıza dayanamadın mı gittin sen de😂

Bizim baskılarımıza dayanamadın mı gittin sen de😂
😂😂 ya benim de aklımdaydı en azından kesenin ne durumda olduğunu bilsem diyordum. Mide bulantim hep oluyordu sabah gözümü açıp gece yatana kadar devam ediyordu bir de bel ağrısı olunca artık dayanamadım belki bir aksilik vardır diye gideyim dedim😂 doktor kalp atisi için bayramdan sonra gel dedi de biz özele gidicez bayramdan önce. Çünkü bayramda ailelerimize söylemeyi düşünüyoruz 😍☺️

Canlar ben bugün doktora gittim keseyi gördü doktor çok şükür yerleşimi falan yerindeymiş 3 hafta sonra gel dedi ben daha önce düşük yaptım ya gebelik olursa doktor kan sulandırıcı iğne başlayacaz demişti onu başlayacam göbekten 3 hafta sonra tekrar gel dedi ben de durum bu sizlerde son durum ne
Canım bende seninle aynı şeyi yaşıyorum ama umutlanmaktan da korkuyorum. Adetime 5 gün var ovulasyon testim bu şekilde

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-30-14-22-25-441_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-06-30-14-22-25-441_com.whatsapp.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 91
X