Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Sahaneee Allah anali babali buyutsun Biz de gorucez bu ay biliyorum

Yaaa yalniz olmadigima sevindim desem gercekten cok yorucu oluyo ben cok sogukkanli ilginin uzerimde olmasini sevmeyen bi insanimdir.Ve bu konudan asiri cekiniyorum.
Yalnız değilsiniz.
Burda paylaşabilirsiniz bir zaman sonra aile gibi oluyorsunuz tanımadığınız ama yürekten güzel enerjiler gönderdiğiniz, aldığınız insanlarla okadar güzel bir platforma dönüşüyor ki.

Ay güzelim benim bak seni sıkıştıran olursa tersle gelmem bi daha tel de falan sorarlarsa kapat telefonu bi de bunlarla kafanı doldurma sen kırılacağına onlar kırılsın...benim kayınvalidem felç geçirdi sol eli ayağı felçli yürüyemiyor hiçbişey yapamaz oldu eşimin yanında ne zaman düzeleceği belli değil Allah şifasını versin ama eğer hamile olmasaydım evine götürelim bakıcı tutalım derdim çünkü kendi geleceğimizi de düşünmeliyim bak bende tek başımayım bişey olsa eşim yok gerekirse işi bırak gel diycem senin ki sadce 40 günlük bi ayrılık sonra berabersiniz inşallah ovulasyon testini yap folik asitine başla doktorda hamileliğe hazırmı vücudun tahlillerini yaptır gerisinide düşünme sadce aklında ağırlık yapar olacak inşallah hayırlısıyla

Oy canım ya böyle iyi niyetli mesajlar beni çok etkiliyor, inşallah Rabbim tez zamanda bizlere de sağlıklı hamilelik ve bebek nasip eder

Annelerimiz birebir aynı.

Böyle okudukça çok heyecanlanıyorum regl olduğum gün sipariş vereceğim sizlerden yardım alarak takip ederiz inşallah
Ben de öyle ilgi ve darlanmayı sevmeyen biriyim canım ama anne işte biraz idare edeceğiz, sen kendine dikkat et inşallah

Ben de öyle ilgi ve darlanmayı sevmeyen biriyim canım ama anne işte biraz idare edeceğiz, sen kendine dikkat et inşallah
Allah razı olsun hepinizden. Bu site iyiki var iyiki böyle destek verdiniz. İçin ferahladı tüm yorum yapanlar sayesindr

Hiç öyle düşünme. Ben de adet olucam diye düşündüm hep. Hatta adet tarihi 1 hafta geçti benim ağrılarım devam ediyordu buraya da yazdım hatta normal mi yoksa bebekle alakalı sıkıntı mı var diye. Ben de hamile olduğum ay hiçbir şey hissetmiyordum çoook fazla temizlik yapmıştım voleybol oynayıp duruyordum o kadar ki beklemiyordum hissetmiyordum. Ama olmazsa da üzülmeyin ovulasyon testlerini denemeye devam edin ve bence benim tavsiyem, yumurtlamadan bir gün önce, yumurtlama günü, çatlama günü olmak üzere pes pese ilişki yaşayın. Umarım eeen kısa zamanda nasip olur merak etmeyin

İnanılmaz güzel bir topik okudum, hamile olan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum, Rabbim sağ Salim kucağınıza almayı nasıp eder inşallah. Bizlere de dua edinki buradan bizde size hamileyiz diyebilelim
İnşallah Allahım yardımcınız olsun isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah En önemlisi stres ben hiç düşünmediğim üstüne düşmediğim zamanda kaldım ilişki bebek için değil birbiriniz için olursa daha verimli olduğunu düşünüyorum inşallah olur

Evet belli belirsiz bir çizgi gördüm sanki.
Pozitif olma ihtimali var bence bir kaç gün daha bekleyip gebelik testini tekrarlayın.
Gönlümüzden geçen neyse o olsun.

Ben de sizin gibi ovulasyon koyulaşmasıyla gebeliği öğrenmiş olurum inşallah
Ciddi ciddi görüyorum ben ikinci çizgiyi.
Umutlandırmış gibi olmayayım ama inşallah öyledir.
Ben de regl tarihime yakin yaptığımda silik çıkmıştı.
Beta hcg 100 lerde bisey çıkmıştı.
Bence siz de pozitifsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…