Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Ciddi ciddi görüyorum ben ikinci çizgiyi. 😍
Umutlandırmış gibi olmayayım ama inşallah öyledir.
Ben de regl tarihime yakin yaptığımda silik çıkmıştı.
Beta hcg 100 lerde bisey çıkmıştı.
Bence siz de pozitifsiniz. adet günüm gelince tekrar yapacağım gebelik testini artık inşallah gelir artık bu sefer🙃

bende yuzde99 var hcgde gittikçe koyulaşıyo. bence testle ugrasmayın acil kan verin çatlarım yoksa meraktaaann :KK200::KK200:

9070577A-19B2-47DC-B1A5-2A49F50EF946.jpeg
sizce en alttaki az önce yaptığım diğerleri sırasıyla ctesi pazar ptesi şeklinde koyulaşma var mı ovulasyonda bata 2 gün kaldı

Canlar ben bugün doktora gittim keseyi gördü doktor çok şükür yerleşimi falan yerindeymiş 3 hafta sonra gel dedi ben daha önce düşük yaptım ya gebelik olursa doktor kan sulandırıcı iğne başlayacaz demişti onu başlayacam göbekten 3 hafta sonra tekrar gel dedi ben de durum bu sizlerde son durum ne

Canlar ben bugün doktora gittim keseyi gördü doktor çok şükür yerleşimi falan yerindeymiş 3 hafta sonra gel dedi ben daha önce düşük yaptım ya gebelik olursa doktor kan sulandırıcı iğne başlayacaz demişti onu başlayacam göbekten 3 hafta sonra tekrar gel dedi ben de durum bu sizlerde son durum ne
Kaçıncı haftada keseyi gördünüz. Ben şuan 6 hafta 1 günlük adete göre ama görür mü acaba

Maşallah 🥰 cumartesi için aldım randevuyu inşallah güzel haberler alırım bende 🤲🏻🙏🏻

Kaçıncı haftada keseyi gördünüz. Ben şuan 6 hafta 1 günlük adete göre ama görür mü acaba
Ben bugün 5+0 dım doktor karından ultrasonla baktı emin olamadı dediki bişey görüyorum ama seni ben bi radyoloji usg ye yollayayım orda baksınlar dedi oraya gittim orda vajinal ultrason yaptılar orda göründü kese

X