Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Yokn kuzucum yapamadım o son ovulasyon testimdi yenisini sipariş verdim ama daha gelmedi yanında gebelik testi yollayacaklar bakalım ben de çok sabırsızım siz naptınız ne zaman kontrolleriniz
Yaa bilmiyorum kii. Şuan daha 5 haftalık kalp atışını duyamaz muhtemelen doktor. Sadece keseyi görebilir sanırım temmuzun başında gidicez kalp atışını da duyabilmek için

Yaa bilmiyorum kii. Şuan daha 5 haftalık kalp atışını duyamaz muhtemelen doktor. Sadece keseyi görebilir sanırım temmuzun başında gidicez kalp atışını da duyabilmek için
Bizde daha beklemedeyiz canım inşallah bir sıkıntı yaşamazsam 1 Temmuz gibi bayram öncesi gidelim diye düşünüyoruz

Ovulasyon testim geldi kızlar akşam eve gidince yapacam yarın da bat günüm benim için dua edin canım hamişlerim ovulasyonu yapınca akşam atarım size
Bu topigi okumaya yeni basladim ben de onumuzdeki temmuz ayinda insallah baslicam denemeye.. heycanlandirdi beni bu son yazdiginiz bekliyorum :))

Kızlarrrrr bu işin rengi değişiyor ☺ bugün çok koyu yarın bat günüm sabah gebelik testi yapcam ya da acile koşacam şimdi kan vermeye dayanamıyorum
Yaaa çok sevindim sizin adınıza, bu topicte güzel haberler ardarda geliyor maşallah, inşallah gebelik testinde de çift çizgiyi görürüz. Ve darısı bizim başımıza

Ben dayanamadım acile koştum kan verdim kızlar doktor biraz haşladı ama olsun gündüz niye gelmiyorsun diye. Bakalım sonuç çıksın haber veririm

Kızlarrrr tahlil sonucum çıktı beta hcg 801 HAMİLEYİMMMMM Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 2 gün sonra bi daha kan veririm değerlerime baktırmak için kimyasal gebelik falan olmasın diye çok şükür Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı da nasip eder inşallah

Çok sevindim, bizler için de dua et. Adet tarihime 10 gün var geçmek bilmiyor günler. Bizim de yüzümüz Güler inşallah

Çok sevindim, bizler için de dua et. Adet tarihime 10 gün var geçmek bilmiyor günler. Bizim de yüzümüz Güler inşallah
Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım benim sana da inşallah gerçekten tmm artık düşünmeycem diyip kafamı rahatlatınca oldu çok şükür sen de strese sokma kendini hepimizin hakkında hayırlısı olsun rabbim sana isteyen herkese nasip etsin inşallah

Yaaaaa cok sevindim belliydi ama ya yumurtlama bu kadar sürer mi sanki. Hem de adete bir gün kala bu kadar yüksek çıkmış maşallah ikiz falan olmasın saka bir yana cinsiyeti ikiz olması tek olması önemli değil tabi yeter ki sağlıkla dünyaya gelsin gözünüz aydın

Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim hcg epey iyi çıkmış aynı saatte aynı yerde vermeye çalış farklılık gösterir boşuna kafana takarsın Hayırlı olsun

Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim hcg epey iyi çıkmış aynı saatte aynı yerde vermeye çalış farklılık gösterir boşuna kafana takarsın Hayırlı olsun
Merhaba bir şey sorabilir miyim? Seninle hemen hemen gebelik haftamız ayni. Kalp atışı şuan doktor göremez diye gitmedim. İlk haftalarda kasık ve bel ağrım vardı şuanda da hiçbir şey yok. Yani adetim gecikmiş olmasa gebe olduğumu düşünmem bile. Senin de öyle mi normal mi acaba bu durum bir yandan daha küçük ondan heralde diyorum bir yandan bir aksilik mi var diyorum. Küçük olduğu için doktor da pek bir şey diyemez göremez zaten ultrasonla

Sen keseyi görmüş müydün? Benim de 1 hafta önce çok kasık, bel, sırt ağrım vardı şu an ara sıra oluyor ağrılar, normal sanırım. Yarın randevum var 7 haftalık olacak, kalp atışını duyarız değil mi? Çok korkmaya başladım bu gün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…