Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Oznurkaya Oznurkaya ovülasyon testi ile hamileliğini nasıl öğrenmiştin ? Yani ne zaman rest yapmıştın ? Sıvı tüketimini kesmiş miydin ?

976726CA-6E8D-486B-AAA5-CF9AAC9726BB.jpeg

Ovülasyon testi yaptım . Uygulamaya göre bat tarihim 16 sı ama 1-2 oynayabiliyor bazen o nedenle 18 kabul etmiştim . Ovülasyon testim böyle çıktı . Adet döneminde de çift çizgi çıkar mı ?

Teşekkür ederim akşam alıp deneyeceğim ☺️
Bende bu şekilde öğrenmiştim çünkü, akşam kaset testi yaptım ikinci çizgiyi görmüştüm hatta 4 gün kala sizin ki varsa çıkar hemen ☺️
Umarım sizde görürsünüz çift çizgileri 🤲🏼

Bende bu şekilde öğrenmiştim çünkü, akşam kaset testi yaptım ikinci çizgiyi görmüştüm hatta 4 gün kala sizin ki varsa çıkar hemen ☺️
Umarım sizde görürsünüz çift çizgileri 🤲🏼
Ya sizde mi ovülasyon testi ile öğrenmiştiniz ☺️
Umarım ben de görürürüm ☺️💕

ben dayanamayıp eczaneye gittim

2 kaset test bir de erken gebelik testi yaptım

Bebetime diye bir markanınkını yaptım şimdi diğerlerini bir kaç saat sonra yapacağım silik bir çizgi çıktı ☺️🙈 siz de görüyor musunuz

Eki Görüntüle 3085283
Benimki de böyle çıkmıştı o kadar test almanıza gerek yoktu heyecandan 😅 erken gebelik testinden uzak durun kaset test her zaman iyidir, bence testleri yapmak yerine kan testi verin koşa koşa 💕
Silik değil gayet net 🥰

Benimki de böyle çıkmıştı o kadar test almanıza gerek yoktu heyecandan 😅 erken gebelik testinden uzak durun kaset test her zaman iyidir, bence testleri yapmak yerine kan testi verin koşa koşa 💕
Silik değil gayet net 🥰
Heyecandan valla emin olmak için aldım bol bol :)Ah şimdi çalışmaya başlıyorum :) molada gideyim hemen :)

Heyecandan valla emin olmak için aldım bol bol :)Ah şimdi çalışmaya başlıyorum :) molada gideyim hemen :)
Tıp merkezi varsa yakınızda daha uygun oluyor aklınızda bulunsun 🌸 inşallah güzel betalarla gelirsiniz 💕 şu an için var gözüküyor kaldı betamız 🤲🏼

Tıp merkezi varsa yakınızda daha uygun oluyor aklınızda bulunsun 🌸 inşallah güzel betalarla gelirsiniz 💕 şu an için var gözüküyor kaldı betamız 🤲🏼
Çok teşekkür ederim . Şuan kimse ile paylaşamıyorum , heyecanıma ortak oldunuz çok teşekkür ederim ♥️

Oznurkaya Oznurkaya ovülasyon testi ile hamileliğini nasıl öğrenmiştin ? Yani ne zaman rest yapmıştın ? Sıvı tüketimini kesmiş miydin ?
Adete 4 gün kala koyu gördüm, yumurtlama olabilir diye düşündüm yapmaya devam ettim her gün. Baktım silikleşmiyor demek ki yumurtlama değil diye düşündüm ama adet günü çok koyuydu adet günü sıvı alımına dikkat etmememe rağmen koyu çıktı ama öncesinde sıvı alımına dikkat ediyordum 🌸

ben dayanamayıp eczaneye gittim

2 kaset test bir de erken gebelik testi yaptım

Bebetime diye bir markanınkını yaptım şimdi diğerlerini bir kaç saat sonra yapacağım silik bir çizgi çıktı ☺️🙈 siz de görüyor musunuz

N
Aaaa bence var tabi görünüyor betahcg şuan ister istemez biraz düşük olduğu için böyle çıkmıştır en garanti yolu kan testiii😍 şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerle gelirsin inşallah ☺️ bu konuyu açtığımda beri 3.gebelik haberi, hepimiz saglikla kavuşuruz umarım yavrularimiza🙏

Aaaa bence var tabi görünüyor betahcg şuan ister istemez biraz düşük olduğu için böyle çıkmıştır en garanti yolu kan testiii😍 şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerle gelirsin inşallah ☺️ bu konuyu açtığımda beri 3.gebelik haberi, hepimiz saglikla kavuşuruz umarım yavrularimiza🙏
Çok teşekkür ederim ☺️ umarım 3 müsün burda cinsiyetlerini konuştuğumuz sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de konuşuruz 🙏

X