Gebeliğe Hazırlık Adete 9 gun kala silik cizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

angel12334

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
43
15
22
Kizlar merhaba . Benim adete 9 gun var 5 gundur belirtilerim vardi bugun test yaptim aninda silik cizgi cikdi. sizce hamilelik ola bilirmi? 1 yildir evliyim her ay aklima takiyordim bu ay hic takmadim olurmu dersiniz ? varmi boyle öğrenen?

Kizlar merhaba . Benim adete 9 gun var 5 gundur belirtilerim vardi bugun test yaptim aninda silik cizgi cikdi. sizce hamilelik ola bilirmi? 1 yildir evliyim her ay aklima takiyordim bu ay hic takmadim olurmu dersiniz ? varmi boyle öğrenen?

Eklentiler

• IMG_3963.jpeg
    23,7 KB · Görüntüleme: 348
Senle aynı batımız benimde öle dün 10 gün kala açık pembemsi akıntım oldu peçeteyle sildim geldi. Bugün bende test alcam bakıcam 2 tane cocgum var 7 yıldır evliyim hiçbir zaman adetime yakın böle birşey yaşamadım.. bu arada çizgiyi gördüm bence kan ver benimde ckarsa kana gidicem

Evet biliyorum cok erken ama cok belirti yasiyorum o yuzden test yaptim. Esim ayda 2 kere yanımda oluyor tam 14 ci gun iliwkiye girdik yumurtlama günümdu uzerinden 9 gun geçti
ilişkinin üzerinden 14-15 gün gecmesi lazım idrarda çıkması için. baska bir seyden de olabilir yasadığınız seyler. benim belirtiler ilk defa ilişkiden 12 gün sonra başlamıştı. bana biraz erken gibi geldi

Hayirlisi canim insAllah istiyormusun cocuk peki? Banada haber ver test yaparsan

15 haziranda yumurtlama gördüm ama karışıktı benim o iş 13 gün sonra pozitifi ögrendim

o zaman 3-4 gun sonra yine test yaparim . Sizde ne gibi belirti olmusdu soylermisiniz
sağ tarafımda batma oldu ilk 2 gün ama ben hamileliğe yormamıştım onu. sonra regl sancım olmaya başladı çok siddetli ama günde 4-5 kez yoklayıp gidiyordu. onu da hamileliğe yormadım ben regl olcam heralde dedim. sonra göğüs ucum açık yara gibi acımaya başladı. sürekli kaşınıyorlardı. normalde regl öncesi böyle bir sey olmaz. son 3 gün de rüyaöda sürekli yemek görüyordum süphelenip test yaptım regle 4 gün kala ve pozitif çıktı. ama ne kadar beklerseniz doğruluk oranı o kadar yükselir. inşallah siz de güzel haberler alırsınız

kasık ağrım olmuştu gögüs ucu acısı olmuştu akşam anlık belime giren sancı ve agrı kitlemişti beni resmen

ben gördüm silik çizgiyi, çok çok silik, bi test daha yapsanız, o da böyle çıkarsa 2 günde bir tekrarlarsınız, regl geçince de beta baktırırsınız.

kasık ağrım olmuştu gögüs ucu acısı olmuştu akşam anlık belime giren sancı ve agrı kitlemişti beni resmen
yani olabilir de sonucta ama bana erken geldi. benim bel ağrım 6.haftadan sonra başladı. sonucta rahim genişledikce o ağrı oluyor. bence bekleyin biraz daha. belki kanda çıkar ama çıksa da çok düsük değerler çıkacaktır. zaten ilikiden sonraki 5-6 gün bebek rahme anca geliyor. 5-6 günde de tutunuyor. zaten rahme tutunduktan sonra hcg hormonu salgılanmaya başlıyor. o yüzden bence en iyisi bekleyin

Canım senle konusuyordukeski ismim ecrnpoy kaç haftalık oldun

Şuan bel ağrım yok 1 gün sürmüştü kasık ağrım var 2 güne bir kan veriyorum ilerleme iyi şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…