Gebeliğe Hazırlık Adete 9 gun kala silik cizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ne guzell Bende daha cok halsizlik var uyumak istiyorum hepp. Sancı gibi agrilar var ayni adet gibi beklicem ama yine yapicam test sizede haber veririm

AA eve
Bekle canim biraz daha insAllah cikar ben bugun yaptim iliskinin 12 ci gunu suan cok cok silik cikti ama 1 saatden sonra
t gördüm canm ben adetim gećmeden daha yapmam test . Olmadı yarın tekrarla

Canım benim bu sabah şimdi kahahverengirengi lekelenmem var açık kahverengi
Ola bilir canim benim kuzenimdedw oyle olmusdu kahverengi lekelenme olunca adet olucam diye gezmis sonra olmamis test yapti adet 1 gun gecince hemen cift cizgi cikmiwdi inwAllah sendede oyle olur

Ola bilir canim benim kuzenimdedw oyle olmusdu kahverengi lekelenme olunca adet olucam diye gezmis sonra olmamis test yapti adet 1 gun gecince hemen cift cizgi cikmiwdi inwAllah sendede oyle olur
Benim diğer çocuklarımda olmamıştı. Ben tam diyorum bu ay ümidim yok akıntı kafamı karıştırdı. Sen naptın yine test aldın mı denedin mi cnm ?

Selam bende adete 7 gün kala yaptığım kaset testte çok silik çizgiyle öğrenmiştim. Olabilir yani, ovulasyon testi yapmadık ama takvim 15-20 haziranı gösteriyordu ben 27sinde yaptığım test ile öğrendim şuan 5+3 teyiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…