Gebeliğe Hazırlık Adete 9 gun kala silik cizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sağ tarafımda batma oldu ilk 2 gün ama ben hamileliğe yormamıştım onu. sonra regl sancım olmaya başladı çok siddetli ama günde 4-5 kez yoklayıp gidiyordu. onu da hamileliğe yormadım ben 😂 regl olcam heralde dedim. sonra göğüs ucum açık yara gibi acımaya başladı. sürekli kaşınıyorlardı. normalde regl öncesi böyle bir sey olmaz. son 3 gün de rüyaöda sürekli yemek görüyordum 😂 süphelenip test yaptım regle 4 gün kala ve pozitif çıktı. ama ne kadar beklerseniz doğruluk oranı o kadar yükselir. inşallah siz de güzel haberler alırsınız
Ay ne guzell😍 Bende daha cok halsizlik var uyumak istiyorum hepp. Sancı gibi agrilar var ayni adet gibi beklicem ama yine yapicam test sizede haber veririm

Eklentiler

• IMG_4019.jpeg
    IMG_4019.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 99
Ola bilir canim benim kuzenimdedw oyle olmusdu kahverengi lekelenme olunca adet olucam diye gezmis sonra olmamis test yapti adet 1 gun gecince hemen cift cizgi cikmiwdi inwAllah sendede oyle olur 😍
Benim diğer çocuklarımda olmamıştı. Ben tam diyorum bu ay ümidim yok akıntı kafamı karıştırdı. Sen naptın yine test aldın mı denedin mi cnm ?

Selam bende adete 7 gün kala yaptığım kaset testte çok silik çizgiyle öğrenmiştim. Olabilir yani, ovulasyon testi yapmadık ama takvim 15-20 haziranı gösteriyordu ben 27sinde yaptığım test ile öğrendim şuan 5+3 teyiz :)

X