Adete 8 gün kala gebelik testi silik çizgi

Adete 8 gün kala test yapma rekorunu kırdığınız için sizi tebrik ederim, adet gününe kadar beklemenizi öneririm. Sağlıklı ve doğru olan gecikmeden sonra yapılan testtir. Kimyasal gebelik gibi ihtimalleri de elemiş olursunuz. Hayırlı haberler almanızı temenni ederim.

Adete 8 gün kala test yapma rekorunu kırdığınız için sizi tebrik ederim, adet gününe kadar beklemenizi öneririm. Sağlıklı ve doğru olan gecikmeden sonra yapılan testtir. Kimyasal gebelik gibi ihtimalleri de elemiş olursunuz. Hayırlı haberler almanızı temenni ederim.
Çok teşekkürler walla burda biri 10 gün kala öğrendim dedi haydi bende gaza geldim çok saçma evet ama ne bileyim işte beynime laf geciremiyorum ki evd ecok test olunca hemen yaapasin geliyor

Bugün yani 4 gün kala sabah ilk idrardan sonra peçeteye silerken çok az pembe leke geldi. Karnım çok ağrıyor adet olmam inşallah ya
Bende hiç bişe yok.cok sancım var birde kuruma çizgisine devam sürekli 2.3 saat sonra kuruma çizgisi çıkıyor iki farklı markada olsa sizinki belki yerleşme Kanaması

X