Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

min 30 gün desek yumurtlaman 15. günde olsa bile beklenen adet tarihine en az 4 gün var. erken gebelik testiyle bile sonuç alamazsın muhtemelen benim döngüm 28 gün ben 4 gün kala alamamıştım yani benim de 11. günüm oluyor.
sen biraz daha sabret en azından 30 günü doldur ondan sonra erken gebelik testi al predictor en güveniliri bence.
inşallah hayırlı vakitte aratmadan gelir bebeğin
Canim teşekkür ederim en kötüsü 3 ünde yumurtlamis olsam bile 17 18 gibi regl olmam lazım.
Söyle ki 4 Mart adet 14 nisan adet Mayıs ? Ondan öncesinde de baya karmaşık düzen. Ama 3 ünde yumurtlama akintisindan eminim o gün yumurtladım yani en kotu bugün yunurtlamadan sonra 11. Günümdü. Bakalım hafta sonunu da bekliycem olmazam pzt kan testine onda artık kesin çıkar diye umut ediyorum

Bence umut var cnm :) inş öyledir kan testi yada yarına kadar bekleyemem diosan erken gebelik testi var arkadasin 2 haftalikmis öle öğrendik hayrli olsun
Dun laboquick marka erken gebelik testim negatif cikti canim bugunde boyle ama ilk cikmadi 2 saat sonra farkettim :KK43: heveslenmeye korkuyorum yaa :eek:

Arkadaslar bata 4 gün kaldi hcg testi yaptim ckmadi 2 saat sonra czgi olustu biliyorum ilk 5-10 dk ciddiye almayin diolar ama erken oldugu icin yine umutlanmali miyim :/
Canım ilk yarım saatten sonra zaten çizgi yüksek ihtimalle oluşuyor. Onu dikkate alma. Ben 4. Ayda hamile kaldım. Her ay yaptığım testlerde hep 1 saat sonra falan 2. Çizgiyi gördüm. Sonuç hüsrandı.

Arkadaslar bata 4 gün kaldi hcg testi yaptim ckmadi 2 saat sonra czgi olustu biliyorum ilk 5-10 dk ciddiye almayin diolar ama erken oldugu icin yine umutlanmali miyim :/
benimki 15 dkda anca görünebilir hale gelmişti. bir de predictorun erken gebelik testini yap bence

Dun laboquick marka erken gebelik testim negatif cikti canim bugunde boyle ama ilk cikmadi 2 saat sonra farkettim :KK43: heveslenmeye korkuyorum yaa :eek:
Kaç haftalik yazan bi test vardı markasini şimdi unuttum o kesin diyolar guvenilirmiŞ yani onu sor Eczane ye istersen

Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975
Bende bebetime kullanmistim dogru cikti

Kızlar herkesin affiniza sığınarak bunu da yaptım dedirtecek bir durumköpürdü normali bu kadar mi köpürüyor ve gittikçe artiyor:oops::oops::oops:

Eklentiler

• 20151031_190016.jpg
    20151031_190016.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 213
Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975

Kusura bakmayın meraktan soruuorum.neden bu kadar cok test yapiyorsunuz?ve neden bu kadar erken yapıyorsunuztestleri?yani hamileyseniz zaten biraz bekleyince belli olacaktır..

Teşekkür ederim canım sağol. Hamile olduğumu aslında çamaşır suyu testiyle adetime neredeyse 8-9 gün kala öğrendim. Hamile olduğum için bu testlerin nasıl sonuç verdiğini paylaşmak ve sizlere bir anlamda umut olmak istedim. Ama sonuçta testi yaparken idrarım görünecek diye çekiniyorum sadece. Çok isteyen olursa, site yönetimi açısından da sıkıntı olmazsa videosunu çekip koyabilirim buraya...
çamasır suyu testi nedir

aylarca hüsran yaşayınca insan böyle oluyor arkadaşım:KK43:
bence herşeyi oluruna bırakın .Allah isterse zaten olacaktır ama bir zamanı vardır.onu da biz bilemeyiz.dua edip bekleriz.ama istemiyorsa da olmayacaktır.yine onun bir bildiği vardır deyip isyan etmemeye çalışırız.ben bu konularda sabırsız davranmayı doğru bulmuyorum.bizim bir komsumuz var tam 15 yıl üzerine çocuk sahibi oldu düşünün .ay dediğiniz nedir ki yıllarca uğraştı..inşallah hayırlısı ile olur çocuğunuz.acele etmeyin ve bundan dolayı da strese girmeyin bence..

X