Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Bugun 5 gunum ben bitmis olurum bugunden basliyim ozaman ben .. haklisin zamanlama belli olmuyor

Belirli saat takibi yapiyormusin ?

Yok yapmadım pazar test silikti Pazartesi koyu oldu o gün ve ertesi gün ilişki oldu dün test yaptım silikti boş geçti
Bugun yaptim tek cizgiydi adetim bugun bitti sonra baktim ince iki cizgi olmus o beklemekten oluyor heralde degilmi ?

Bugun yaptim tek cizgiydi adetim bugun bitti sonra baktim ince iki cizgi olmus o beklemekten oluyor heralde degilmi ?
yok hayır ikinci silik çizgi sürekli çıkar önemli olan yumurtlama gününde kişide aynı koyulukta olursa pozitiftir

Kizlar Merhaba ben 1 ve 2 şubatta adetim başladı 1 inde çok az oldu 2 de tam başladı suan halen adet olmadım bugün kan tahlili yaptırdım malesef negatif 0-5 acayip derece de 1 haftadır migdem de ağrı ve müthiş derecede yanma var sizce gebelik varmidir

merhabalar sizlere bir sorum olacak :) ben geçen ay 2 defa yumurtladığımı düşünüyorum 2. yi adete 3 gün kala ovulasyon testinde gördüm eşit gibi görünüyordu çizgiler ve ben o gün ilişkiyede girmiştim nedense hamile olduğumu düşünüyorum. bu durumda şüpheli ilişkiden 14 gün geçmiş oluyor bugün ama sabah yaptığım idrarda gebelik testim negatif çıktı. sizce geç döllenme varsa idrarda gebelik testinde ne zaman çıkar 14 gün yeterli değilmi?

Maşallah bütün serveti Testlere dökmüşsun :) ben 2 testten sonra tamam dedm kesindir kan testi yapTm :) pozitif net :)

Fitilin ismini hatırlıyorsan yazarmısınız

Merhaba kızlar bizde eşimle 3 haftadır çocuk düşünüyoruz.Yumurtlama döneminden sonra birliktelik oldu.şuan adetim 5 gün geçti.Normalde de düzensiz bir adet dönemim var hamile olma ihtimalim olabilir mi?

Merhaba kızlar bizde eşimle 3 haftadır çocuk düşünüyoruz.Yumurtlama döneminden sonra birliktelik oldu.şuan adetim 5 gün geçti.Normalde de düzensiz bir adet dönemim var hamile olma ihtimalim olabilir mi?
Canım biz bilemeyizki test yap normalde adetin gecikmiyosa olabilir belki ama test yapmadan bilinmez 3-5 tl ye test var al ondan yap resminide paylaş teşhis edelim :)

Selam kizlar bat a 6 gunum kaldi cok sabırsızlanıyorum..bu ayda husran olacak diye korkuyorumda

valla benim çocukluk arkadaşımda aynen senin durumundaydı ama o sadece 1 kez deneyebildi şimdi 5 aylık paşamız yolda :)
ben 3 ay denedim her ay geciktim 3. ayın sonunda hamile kaldım. git eczaneye bir test al 5 tlye ve sonucu öğren :)
hayırlısı olur inşallah.

Selam kizlar bat a 6 gunum kaldi cok sabırsızlanıyorum..bu ayda husran olacak diye korkuyorumda
ben 6 gün kala yaptığımda tek çizgi görmüştüm o nedenle biraz bekle tam gününden önce test yapma. hayırlısı olur inşallah

Merhaba herkeze 3 mayıs sabahi ilişki oldu o gün ogleden sonra yumurtlama akıntısı geldi yumurtlama günüm du 5inde pembe kahve leke geldi bugün sabah gebelik testi yaptım güvenilir bir marka ile negatif çıktı yumurtlama ve iliskiden sonra 11. Gün olmuş oldu bugün. Sizce erken mi umudu kesmeli miyim ? Yoksa cmt 14. Gün bi test daha yapmalı miyim olmasam ?

beklenen adet tarihine kaç gün var o önemli

beklenen adet tarihine kaç gün var o önemli
Beklenen adet tarihini tam bilmiyorum bi ay 35 günde bir ay 40 günde bir ayda 30 günde bir oluyorum pko var bende. Ama ilişki gününden eminim çünkü eşim yurt dışındaydi ve o gün birliktekik oldu o günde yumurtlama akıntı geldi

min 30 gün desek yumurtlaman 15. günde olsa bile beklenen adet tarihine en az 4 gün var. erken gebelik testiyle bile sonuç alamazsın muhtemelen benim döngüm 28 gün ben 4 gün kala alamamıştım yani benim de 11. günüm oluyor.
sen biraz daha sabret en azından 30 günü doldur ondan sonra erken gebelik testi al predictor en güveniliri bence.
inşallah hayırlı vakitte aratmadan gelir bebeğin

Arkadaslar bata 4 gün kaldi hcg testi yaptim ckmadi 2 saat sonra czgi olustu biliyorum ilk 5-10 dk ciddiye almayin diolar ama erken oldugu icin yine umutlanmali miyim :/

Eklentiler

• 20150514_174505.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 280
Bence umut var cnm :) inş öyledir kan testi yada yarına kadar bekleyemem diosan erken gebelik testi var arkadasin 2 haftalikmis öle öğrendik hayrli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…