Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
image.jpg

Son düzenleme:
İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)

Son düzenleme:
Karbonat ve camasir suyu ile test mi yapiyorsunuz ben mi yanlis anladim. Bebisin hayirli:nazar: olsun

Karbonat ve camasir suyu ile test mi yapiyorsunuz ben mi yanlis anladim. Bebisin hayirli:nazar: olsun
Teşekkür ederim canım sağol. Hamile olduğumu aslında çamaşır suyu testiyle adetime neredeyse 8-9 gün kala öğrendim. Hamile olduğum için bu testlerin nasıl sonuç verdiğini paylaşmak ve sizlere bir anlamda umut olmak istedim. Ama sonuçta testi yaparken idrarım görünecek diye çekiniyorum sadece. Çok isteyen olursa, site yönetimi açısından da sıkıntı olmazsa videosunu çekip koyabilirim buraya...

Canm hayirli olsun bebisin çamaşır suyu testini ilk defa duyuyorum nasıl bir test

Bence ekle ilk defa görmüş olucam benim açımdan sorun yok tecrube olur bizim içinde :KK66: rabbim sağlıkla kucağa almayı nasil etsin canım benim

Kızlar reglime 2 hafta var sanci değilde batma gibi oluo gecio akintin hiç geçmedi neden olur acaba

Kızlar reglime 2 hafta var sanci değilde batma gibi oluo gecio akintin hiç geçmedi neden olur acaba
Canım gecikme olmadan bence belirtilere bakma inşallah hamilesindir ama olmazsa çok üzülürsün. Daha çok varmış regline

Kızlar reglime 2 hafta var az önce çok az pembemsi kanamam geldi neden olur bu lütfen yardım edin

Canım gecikme olmadan bence belirtilere bakma inşallah hamilesindir ama olmazsa çok üzülürsün. Daha çok varmış regline
Evet canm inşallah bende anlamadım olmaz hiç kanamam zaten kanama gibi değil pembe akıntı gibi sende olmadı dimi böyle bisey

Evet canm inşallah bende anlamadım olmaz hiç kanamam zaten kanama gibi değil pembe akıntı gibi sende olmadı dimi böyle bisey
Yok canım bende lekelenme olmadı ama herkeste yerleşme lekeyle olma bazılarında kasık ağrısı olur bendede kasık ağrısı oldu leke gelmedi. Bi kan testi yaptır istersen belki çıkar içinde rahatlar :)

Yok canım bende lekelenme olmadı ama herkeste yerleşme lekeyle olma bazılarında kasık ağrısı olur bendede kasık ağrısı oldu leke gelmedi. Bi kan testi yaptır istersen belki çıkar içinde rahatlar :)
Ay inşallah bi tuhaf oldum suan senin nasıl gidio hamislik gordunmu keseyi

Ne kadar süre sonra olmuştu canım senin korunmayı bırakalı, hayırlı uğurlu olsun diğer topiklerden biliyorum hamileliğini, hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza bize de dua et tatlım.

X