Adete 4 gun kala gebelik testi

Anladım canım teşekkür ederim. Ovulasyon testi mi yaptın nasıl takip ettin yumurtlama gününü
Evet ovulasyon testiyle. Internette laboquick markasi var eczanede tanesi 10 tl iken 30 tanesi falan tanesinde 2 liraya geliyordu coklu siparis verdim. Takvimle uyusmuyor yumurtlama günleri

Bende ovulasyon gününden sonra günlerce karnım ve sol bacağım cok ağırdı adet olacakmışım gibi sancılar oldu şimdi adet gunume 6 gün var bugün biraz kasıklarım ağrıdı başka belirti de yok bir yıllık evliyim evlendiğim günden beri istiyorum Rabbım isteyen herkese nasip etsin

Ben artık adet olacağıma inanırdım kendini yoksa rüyalarıma kadar giriyordu artık. Dilerim hem size hem bana hem tüm bekleyenlere en kısa zamanda nasip olur

Ben artık adet olacağıma inanırdım kendini yoksa rüyalarıma kadar giriyordu artık. Dilerim hem size hem bana hem tüm bekleyenlere en kısa zamanda nasip olur
Bende adet oldum malesef . Belirtiler ağrılar beni çok umutlandirmisti çok etkiledi bu sefer beni olduğuna inanmışım çok

Adetime 5 gün kaldı arkadaşlar dün eşimle yakınlaştık şimdi kasıklarimda ve karnımda acayip ağrı var neden olur ki acaba

Gaz sancısı kasıkda basınç gibi bir his miydi ?
İdrar koyu muydu genelde öyle denir.

Hayırlı olsun miniğiniz.
Belirtilerin neydi adet öncesi?

Adet günü bile çıkmamış çok enteresan ya, öncesinde yapsan hiç çıkmazdı demek ki,
haliyle negatifi görünce daha pozitif olmaz diye düşünmüşsündür o psikolojiyle.

Batma nasıl bir his?
Zonklayan bir ağrı gibiydi genelde yumurtlama günümden 6 gün sonra başlıyordu 2 3 gün sürüp geçiyordu. Benim normal adet belirtilerimdi sancılarım bel ağrısı göğüs hassasiyeti sadece cok aşırı uykum vardı. Sabah 10 da kalksam da normalde dinç bir insanimdie uyumam saat 3 gibi gozlerim açık tutamıyordum. Tek fark bu diyebilirim

Adet belirtileri dışında uyku hali zaten farkı hissettirmiş.
Hayırlı olsun yavrunuz.
Benim uyku halim 6.haftadanbsonra olmuştu, herkesde aynı olmuyor daha erken/ daha geç değişken.

Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde şunu söylemek istiyorum 11 mayis yumurtlama günümdü ama 13 mayıstan 16 mayısa kadar 3 gün süren korunmasız bir ilişkimiz oldu ...
Benim normalde adetim 25 günde 1 di , doktorumun verdiği adet geciktiriciyi kullandıktan sonra 28 günde 1 oldu . Adet geciktiriciyi 6 gün kullandim ve bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum normalde adetinin ilk günü çok sancılı geçerdi ama hafif ağrılarla atlattım. Şimdi ise adetim 25 mayıstaydı ama olmadım 1 gün gecikti ve sarı akıntım var arada bi kasik agrim oluyor goguslerde dolgunluk var yorgunluk var ...Ilişkiden bu yana 12 13 gün geçti.
Acaba hamile miyim?
Sarı akıntı hamilelik belirtisi mi?
Yarın hamilelik testi yaptırmayı düşünüyorum acaba erken mi ?

Erken değil varsa cikar ama canım gebelik var gibi gelmedi bana. Bende adetten once sarı akıntı görürüm

Valla ben de oyleyim... Bu ayin 1 i adetimin ilk gunu oldu.yumurta catlamasi 18-19cu gun oldu ve 4 gunden sonra adet olma zamanim... Amma hamile kalmak icin tedavi gordum. Yumurta catmama gunlerimi iyi de deyerlendirdik... iki gundur arada pembe lekeye benzer hatta ici kicik leke kanli birseyler de goruyorum. Ve yukurtlamw doneminden bu gune kadae goguslerde asiri hassasiyet var. ve yaklashik 4 gundur karnim
Da agriyor... su an yapacak bir sey yok bekliyoruz... ben de kendimi
Neqative hazirliyorum ki uzulmeyim..

Merhaba güzel hanımlar.... fikirlerinize ihtiyacım var. Ben Amerikada yasi
yorum ve ben 7 ay önce 6 haftalık dushuk yaptım...(( bebeyimin kalbi durmushdu. ve hamileliğimi oyrendiyim ilk gunden pembe atintilar oldu ve bebek kalbi durduktan sonra kendiliğinden dushdu.sonra bizi Aile planlamasından kontrole aldılar. doktor 4 ay korunmayı tavsiye etdi. biz de dediğini yapkik... ve iki aydır gene korunmazsizin ilişki yasıyoruz. ve ben bu ay da düzenli olarak nerdeyse 8 gün yumurtlama donemini değerlendirdim. ovulyasyon testleri ile takib ettim. ve doktorum demişdi ki 2 gün yumurtlamadan onde ve 2 gün yumurlamadan sonra ve yumurtlama günü . Toplam o 5 günü değerlendirin... ve bu arada doktor bana IRON ve FOLIC ASID 1MG yazdı ve her gün aksatmadan kullanıyorum. ve bu ay adetime 7-8 gün kala memelerim Cook hassaslashdi.uc kisimlari acayip aciyor.artik 2 gündür de karin ağrım var.dun ve bu gün erken gebelik testi yardim amma negatif. bu gün de tuvalete kendimi sildiğimde peceteme azaciq pembe akıntı bulashdi. amma adetime daha 3 gün var. hiç Boyle hey yashamamishdim ve düzenli olarak 28 günlük adet dongum var ve hiiic shashmaz. bu nedir arkadaşlar?

Hamile misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…