Adete 4 gun kala gebelik testi

Kızlar iç camasirima leke geldi biraz yerleşme kanaması mi adet başlangıcı mi acaba geldiği sırada yemek yap8yprdum bir elim ayağım titrer gibi canım kesildi sadece öyle bir ağrı yaşamadım yerleşme kanaması gelenler nasıldı. Son 3 baya ve daha hiç gününden erken olmamışımdır en fazla bir gün geç olurdu şimdiye kadar
Merhaba inşallah yerleşme kanamasidir son durumunuz nedir

Merhaba öncelikle bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🥰 ilk bebek heyecanı olunca insan her şeyi birbirine karıştırıyor kafalar kazan gibi beklemek çok zor gerçekten. Siz idrarda nasıl bir farklılık hissettiniz acaba
Teşekkür ediyorum 🥰🤗 Yoğun idrar kokusu alıyordum. Bir yerde okumuştum birisi avm tuvaletine benden önce giren kişinin hamile olup olmadığını kokudan anlıyorum yazmıştı. İyi takip etmek lazım değişiklikleri 😂😂

Teşekkür ediyorum 🥰🤗 Yoğun idrar kokusu alıyordum. Bir yerde okumuştum birisi avm tuvaletine benden önce giren kişinin hamile olup olmadığını kokudan anlıyorum yazmıştı. İyi takip etmek lazım değişiklikleri 😂😂
Teşekkür ederim bakalım beklicez artık 😁

Merhaba inşallah yerleşme kanamasidir son durumunuz nedir
Lekede ilerleme olmadı aynı canım. Ama bacağımda falan ağrılarım oluyor ya adet ya yerleşme bilemiyorum ama dediğim gibi hiç erken olmam normalde .uygulamadan takip ederim ya o gün ya bir gün sonra olur hep bende merakla bekliyorum . Netten test almıştım bugün gelir diye bekliyordum o da gelmedi yarına gelirse test yapicam artık. O lekenin geldiği dakikalar bir sıcak basması oldu ayakta zor durdum elim kolum cani kesildi sonra bir anda normale döndüm şuan adet sancısına benzer ufak bir ağrı var gibi. Leke dediğim bir kanama gibi de değil sadece leke yani bilmiyorum bende

Lekede ilerleme olmadı aynı canım. Ama bacağımda falan ağrılarım oluyor ya adet ya yerleşme bilemiyorum ama dediğim gibi hiç erken olmam normalde .uygulamadan takip ederim ya o gün ya bir gün sonra olur hep bende merakla bekliyorum . Netten test almıştım bugün gelir diye bekliyordum o da gelmedi yarına gelirse test yapicam artık. O lekenin geldiği dakikalar bir sıcak basması oldu ayakta zor durdum elim kolum cani kesildi sonra bir anda normale döndüm şuan adet sancısına benzer ufak bir ağrı var gibi. Leke dediğim bir kanama gibi de değil sadece leke yani bilmiyorum bende
Hayırlısı olsun canım benim inşallah beklediğin haberi alırsın 🥰

Ben adet belirtilerimin tamamını yaşıyordum göğüs şişmesi halsizlik mide bulantısı gaz ve aşırı regl ağrısı. Adet günümde normal kaset test yaptim ve negatifti. Ped takıp yattım dedim sabah gelir. Sabah gelmeyince yeniden test yaptim cooook silik bie çizgi vardı inanamadım 4 5 saat sonra yeniden yaptım yine silik çizgi vardı. Ertesi sabah yeniden yaptim yine silik cizgi ama hafifti. Sonea erken gebelik testi aldım daha hassas diye onda da 2. Cizgiyi net görünce hamileliğim netleşti. Rabbim isteyen herkese versin inşallah

Şimdi lavaboda sonra pencereye çok az geldi gibi ama adet başlangıcı da olabilir çok umudum kalmadı sanki . Ama stresten geç olur normalde demi neden 3 gün erken oldu anlamadım eğer adetse

Ben adet belirtilerimin tamamını yaşıyordum göğüs şişmesi halsizlik mide bulantısı gaz ve aşırı regl ağrısı. Adet günümde normal kaset test yaptim ve negatifti. Ped takıp yattım dedim sabah gelir. Sabah gelmeyince yeniden test yaptim cooook silik bie çizgi vardı inanamadım 4 5 saat sonra yeniden yaptım yine silik çizgi vardı. Ertesi sabah yeniden yaptim yine silik cizgi ama hafifti. Sonea erken gebelik testi aldım daha hassas diye onda da 2. Cizgiyi net görünce hamileliğim netleşti. Rabbim isteyen herkese versin inşallah
Ayy inşallah canım bende şuan leke var ama adet olcak miyim yoksa sadece leke mi bilmiyorum. Dediğin gibi ağrımda var umut etmeye korkuyorum

Arkadaşlar merhaba . Bu ay takvimden yararlanıp yumurtlama donemi günlerini değerlendirdik. O günden başlayan bel ağrım ve kaşık agrim var . Bu sü reçte gögusumde irilesti .son bikac günde mide yanması yaşıyorum .bunlar beni biraz etkiledi haliyle.suanda adete 4 gün var dayanamadım bir test yaptım ama neg çıktı. Ilerleyen günlerde değişiklik gösterir mi acaba bir umut bekliyor insan yinede sizce umut var mı 15 i olması gereken adet günüm. Birde test normal kaset testlerden vardi onu yaptım şenlikte olsa çıkar b3lki diye düşünmüştüm ilk hamilelik olcak o yüzden hem tecrübesiz hem telâşlayım umarım gelecek aya kalmadan güzel haber almak nasip olur
Canım son ilişkinin üstünden kaç gün geçti
Bendede kasık ve bel ağrısı var ama adetime daha 5 6 gün var
Bekliyorum araştrdım son ilişkiden 21 gün sonra test yapın diyorlar.. böyle süre geçtyse ultra erken gebelik testleri var ondan yap kaset te çıkmaz

Eşimi umutlandır mak

Sen nasılsın canım var mı sende bir değişiklik
Benimde adet sancım var göğüslerim hala ağrıyor. Az önce beyaz uzayan bir akıntım oldu sanırım adet olmadan önce geliyormuş özellıkle araştırdım. Kendimi negatife hazırladım gibi ama işte gelde içime anlat 😏

Ayyy ne mutlu sana ya bizler içinde dua et sağlıkla kucağına al inşallah 🥰

Benimde adet sancım var göğüslerim hala ağrıyor. Az önce beyaz uzayan bir akıntım oldu sanırım adet olmadan önce geliyormuş özellıkle araştırdım. Kendimi negatife hazırladım gibi ama işte gelde içime anlat 😏
Kesinlikle öyle olumsuz bir durumdan bile umutlanıyoruz inşallah güzel sonuçlar alırızda bunu her ay yasamaya devam etmeyiz

Beyaz krem kıvamı mı desem nasıl desem işte hafif uzayan akıntınız oldu mu benim 6 gün var adet günüme bugün öyle akıntım oldu kafam çok karıştı

Beyaz krem kıvamı mı desem nasıl desem işte hafif uzayan akıntınız oldu mu benim 6 gün var adet günüme bugün öyle akıntım oldu kafam çok karıştı
Ya hic akıntıyı takip etmedim benim regli belirtilerim hep vardi sadece sağ kasığımda yumurtlama günümden 6 gün sonra batmalar oldu

Ya hic akıntıyı takip etmedim benim regli belirtilerim hep vardi sadece sağ kasığımda yumurtlama günümden 6 gün sonra batmalar oldu
Anladım canım teşekkür ederim. Ovulasyon testi mi yaptın nasıl takip ettin yumurtlama gününü

Anladım canım teşekkür ederim. Ovulasyon testi mi yaptın nasıl takip ettin yumurtlama gününü

X