Adete 4 gun kala gebelik testi

Kaktusluko7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
68
25
29
Arkadaşlar merhaba . Bu ay takvimden yararlanıp yumurtlama donemi günlerini değerlendirdik. O günden başlayan bel ağrım ve kaşık agrim var . Bu sü reçte gögusumde irilesti .son bikac günde mide yanması yaşıyorum .bunlar beni biraz etkiledi haliyle.suanda adete 4 gün var dayanamadım bir test yaptım ama neg çıktı. Ilerleyen günlerde değişiklik gösterir mi acaba bir umut bekliyor insan yinede sizce umut var mı 15 i olması gereken adet günüm. Birde test normal kaset testlerden vardi onu yaptım şenlikte olsa çıkar b3lki diye düşünmüştüm ilk hamilelik olcak o yüzden hem tecrübesiz hem telâşlayım umarım gelecek aya kalmadan güzel haber almak nasip olur

Kaset testler adet gecikince gosteriyor daha once ogrenenlerde var kaset testle ama bence onlarin yumurtlamasi 15.gunden once oldugu icin gozukuyordur bende sizin gibiydim farkli farkli belirtiler yaşadım ama negatif cikti sonuc insallah sizin pozitiftir az kalmis gununuze

Bir umut bekliyorum bende . Biraz baktım adet gününde neg olup bikac gün gecikmeyle yapılan t3st pozitif çıkan bile varmış .bu şekilde yumurtlama gününden bu yana sol kasik ağrısı mide yanması şişlik gaz sancısı goguste şişlik olup hamile olfugunu öğrenen var mıdır ki

Bende ayni durumdayım bat15 aralikti 30 gunde bir oluyorum 4 günüm kaldi. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif acaba hala erken olabilirmi. Benim ikinci gebeligim olacak digeride adet gunumde produktor test almıştım çok silik çıkmıştı. Normalde adetten önce sadece bel ağrım olurdu bu ay göğüslerim cok hassas beyaz akıntı var ama cok yoğun degil 3 tane daha test var evde ama hergun yapsammi beklesemmi bilemedim

Benimki normal testti .ama belki sizin içinde erkendir bir iki gün daha dayanıp öyle deneyelim bence çünkü bir gün bile çok fark edebiliyor muş inşallah öyle olurda sonuç pozitif olur bizim içinde

Merhaba benim bata 7 gün var ve yumurtlama gününden 2 gün sonra sol kasık ağrısı şişkinlik gaz problemi mide yanması ve deki gibi yemek yeme durumum var. Göğüslerimde çok şiş. Bugün hiç yaşamadığım bir olay yaşadım sanki karnında baloncuklar patlıyor gibi baya şüpheliyim ama bekliyorum. Artık olmadığına inanmıştım ki bu karnımdaki olay oldu daha önce böyle olan biri hamile olduğunu yazmıştı ümitle bekliyorum.

Inşallah benimle benzer süreç ben 4 gün kala bugün sabah normal test yaptım bugün ama bu test için erken sanırım bikac gün geçince tekrarlicam

Inşallah benimle benzer süreç ben 4 gün kala bugün sabah normal test yaptım bugün ama bu test için erken sanırım bikac gün geçince tekrarlicam
Inşallah ikimizde mutlu haberler alırız ve tabi tüm bekleyenler

Inşallah. Bende bugün buraya yazmaya başladım .eşime aileme yansıtıp oldu olmadıyi çok yansıtmak istemiyorum hem burda en çok birbirimizi biz anlıyoruz sanki :)Inşallah güzel sOnuc alırız

Inşallah. Bende bugün buraya yazmaya başladım .eşime aileme yansıtıp oldu olmadıyi çok yansıtmak istemiyorum hem burda en çok birbirimizi biz anlıyoruz sanki :)Inşallah güzel sOnuc alırız
Inşallah mutlu haberler veririz birbirimize

Akışına bırakın kendinizi strese sokmayın bence tek çizgi görünce boşa üzülüyoruz, tabi heyecandan meraktan dayanamıyoruz hemen öğrenmek istiyoruz ama stresten adet gecikebiliyor birde hamile kalma isteği için sanki olmayan belirtiler varmış gibi hissedilebiliyor

Ben adetimden 1 gün önce öğrendim, normal adet olacakmış gibi his ve ağrılarım vardı hatta pozitifi gördükten sonra da devam etti, gaz sancısı olmuştu ve idrar kokusu fark ediyordum başka bir belirtim olmamıştı. Şuan 20 haftadayım

Mide bulantısı 6-7 Haftalarda başlıyor, çoğu kişide ilk zamanlar iştah azalıyor 3. Aydan sonra çok yeme isteği oluyormuş bebek büyüdükçe de artıyor.

İlişkiden 2-3 hafta sonra tüm hamilelik belirtileri olmuyor her şey sırayla yavaş yavaş oluyor, bende bilmiyordum hepsi bir günde başlayacak sanıyordum herhalde ortada hiç birşey yokken sabah gözümü açıp midem bulandı falan diyordum o yüzden ben acele etmemenizi, strese girmeyip keyif almanızı öneririm güzel haberlerinizi bekliyoruz

Canım bende ne kadar düsünmeyim desemde insan çıkaramıyor aklından bugün bende sanırım hepsi psikoljik falan diye kendimi yatisitmistim ki 12 den beri bir şancı girdi adet sancısı gibi ara ara gazlanma ile birlikte bu saat oldu uyuyamadım. Ağrı girip çıkıyor 3 gün var daha bata . Esimde nöbette kimseylede paylaşamadım normalde erken adet olmam hiç ya tam gününde ya da bir gün geç olur hani hep denir ya adet ağrısı gibi diye bu ağrı o ağrı mi acaba

anlıyorum sizi bize söylemesi kolay tabi ama dediğiniz gibi çıkmıyor akıldan. İnşallah mutlu olursunuz, bu ağrı o ağrıdır belki hadi bakalım

anlıyorum sizi bize söylemesi kolay tabi ama dediğiniz gibi çıkmıyor akıldan. İnşallah mutlu olursunuz, bu ağrı o ağrıdır belki hadi bakalım
Inşallah sizide tebrik ederim sağlıklı bir bebeğimiz olur insallah gece gece derdime ortak oldunuz bir başıma evdeyken

Merhaba öncelikle bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ilk bebek heyecanı olunca insan her şeyi birbirine karıştırıyor kafalar kazan gibi beklemek çok zor gerçekten. Siz idrarda nasıl bir farklılık hissettiniz acaba

Aynısını tıpkısınun aynısı bende yasıyorum sol kasık agrısı ozellikle ve baloncuklar patlaması gaz gelmesi VS yasıyorum acaba balon patlaması gıbı olan embrıyonun bolunmesı mı diye bile dusundum acaba hamile mıyız. Benim adete bugun 6 gun var erken gebelik testi yapsam cikar. Mı 31 Aralık çatlama oldu

Valla o kadar yorum vs okudum ki beynim hicbir şey almıyor artık diyorum ki ben kafayı yedim heralde heveslenmekten. Benim de 6 gün kaldı adet günüme bekliyorum hatta kendimi negatife hazırlıyorum üzülmemek için. Erken gebelik testi için de inanın ne desem yalan olur 6 gün önce sonuç verdiğini iddia eden bir marka var fakat bazı kişilerde adetten 2 gün önce bile çıkmamış adet günü yapınca cıkmış. Hayal kırıklığına uğramamak için ben beklemeyi tercih ettim.

Kızlar iç camasirima leke geldi biraz yerleşme kanaması mi adet başlangıcı mi acaba geldiği sırada yemek yap8yprdum bir elim ayağım titrer gibi canım kesildi sadece öyle bir ağrı yaşamadım yerleşme kanaması gelenler nasıldı. Son 3 baya ve daha hiç gününden erken olmamışımdır en fazla bir gün geç olurdu şimdiye kadar

Baloncuk patlaması hariç hepsini bende yaşıyorum mide yanması ve sürekli açım. Reglime 10 gün var ama göğüslerim çok şişti. İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız

Baloncuk patlaması hariç hepsini bende yaşıyorum mide yanması ve sürekli açım. Reglime 10 gün var ama göğüslerim çok şişti. İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız
Inşallah herkes istediği haberi alır tüm kalbimle bunu diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…