Adete 2 gün kala silik çizgi acil cevap bekliyorum lütfen

Bssrakrtts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
45
7
Kızlar selam umarım cevap verirsiniz pkos var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum bu ay Gonal-f kullandım 1 yumurta büyüdü 20 mm eşimde bir sorun yok ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım bugün 11 gün iğnenin adete 2 gün var sizce gebelik varmı kafam çok karışık bu durumu yaşayan oldu mu belirtileri şuan hafif göğüs hassasiyet var öncesinde kasik bel ağrıları yaşadım akıntım vs oldu mide bulantısı bütün gebelik belirtilerini yaşamıştım umarım cevap verirsiniz
IMG_20230116_112709.jpg

Kızlar selam umarım cevap verirsiniz pkos var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum bu ay Gonal-f kullandım 1 yumurta büyüdü 20 mm eşimde bir sorun yok ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım bugün 11 gün iğnenin adete 2 gün var sizce gebelik varmı kafam çok karışık bu durumu yaşayan oldu mu belirtileri şuan hafif göğüs hassasiyet var öncesinde kasik bel ağrıları yaşadım akıntım vs oldu mide bulantısı bütün gebelik belirtilerini yaşamıştım umarım cevap verirsinizEki Görüntüle 3192270
Canım merhaba bende adete 6 gün kala böyle bir çizgi ile öğrendim 🤗 ama adetin geçmesini bekle öyle kan ver tebrik ederim

IMG_20230116_114318.jpg

Canım merhaba bende adete 6 gün kala böyle bir çizgi ile öğrendim 🤗 ama adetin geçmesini bekle öyle kan ver tebrik ederim
Ya teşekkür ederim hemen cevap vermişsiniz bu 2. Çatlatma iğnesi kullanışm kapılmak istemiyorum tabi netten bir kaç Dr danistim negatif dediler kafam allak bullak oldu bakalım 3-4 güne kadar regl olmazsam kan vericem umarım vardır çok halsizim ve iştahsızlık var sürekli yatmak uyumak istiyorum yada psikolojik bi durum çözemedim valla hayırlısıysa olsun dedim hep 😊

Eki Görüntüle 3192272

Ya teşekkür ederim hemen cevap vermişsiniz bu 2. Çatlatma iğnesi kullanışm kapılmak istemiyorum tabi netten bir kaç Dr danistim negatif dediler kafam allak bullak oldu bakalım 3-4 güne kadar regl olmazsam kan vericem umarım vardır çok halsizim ve iştahsızlık var sürekli yatmak uyumak istiyorum yada psikolojik bi durum çözemedim valla hayırlısıysa olsun dedim hep 😊
Bak canım benim öğrendiğim test bu senin ki bundan bile köyü muhtemelen ben de atsam bana da negatif diyecekler 🤗 ama şuan 6+4 reyiz sukrolsun

Eklentiler

• IMG_20221222_181801_8.jpg
    IMG_20221222_181801_8.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 330
  • IMG_20221222_181801_8.jpg
    IMG_20221222_181801_8.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 304
İnşallah hayırlısı ile sağlıkla kucağına alırsın öyle dedin bi sevinmedim değil 😊 bakalım 2 3 gün sonra kan vercem bakalım ne olacak

Kızlar selam umarım cevap verirsiniz pkos var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum bu ay Gonal-f kullandım 1 yumurta büyüdü 20 mm eşimde bir sorun yok ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım bugün 11 gün iğnenin adete 2 gün var sizce gebelik varmı kafam çok karışık bu durumu yaşayan oldu mu belirtileri şuan hafif göğüs hassasiyet var öncesinde kasik bel ağrıları yaşadım akıntım vs oldu mide bulantısı bütün gebelik belirtilerini yaşamıştım umarım cevap verirsinizEki Görüntüle 3192270
Sonucunuz nedir acaba❓

X