Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Ovülasyonun başladıgı hafta hemen hemen her gün yaptım yumurtlama günü 28-29 uydu işte. Sonrasında da gün aşırı yaptım
Ya genelde her gün yapmayın iyi değil diyorlar ben gün aşırı yapmıştım bende adet bittikten 3 gün sonra başladım gün aşırı devam ettim yumurtlama 27 ydi 27-28-29 gününü değerlendirdim bak atayım fotosunu

Eklentiler

• IMG_0660.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 24
Valla hayatım ben keyfine yaptım sık olan günleri tutsun diye değildi tek tutsun diye yaptıgım yumurta çatlama günleriydi 27-28-29 öncesi tamamen eşimin de isteği üzerine oldu belki tutar diye de dikkat ettim hemen kalkmayarak

Sperm sayısı 48 saat dolsun diyorlar ondan gün aşırı ay bende keyfine yaptığım günler oldu ama olmadı bizimkisi çok üzüldüm daha 1 senelik evliyim Haziran ayında korunmayı bıraktım temmuzda tutmadı ağustosta hamile olduğumu öğrendim o da kimyasal oldu korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım ama şimdi olmuyor

Esneme hareketlerini nasıl yaptın birde kız

Esneme hareketlerini nasıl yaptın birde kız
belinin altında yastık varken bacaklarını kaldır spor hareketi gibi birini ileri uzatırken birini kendine çek. sonra ikisini yana doğru aç ayak tabanlarından birleştirerek. ben spor yapardım eskiden de arada bunu yapıyorum iyi geliyo

Ay yok daha söylemedim kan testi vereyim pozitif cıksın sonra regl oldum dicem pzt den sonra söylicem
Ne güzel olur benimde eşimin doğum günü 13 Kasım ve takvim o günü adet günüm olarak gösteriyor umarım o güne adet olmam eşime en büyük hediye olur sende dua et olur mu bebeğim

Ne güzel olur benimde eşimin doğum günü 13 Kasım ve takvim o günü adet günüm olarak gösteriyor umarım o güne adet olmam eşime en büyük hediye olur sende dua et olur mu bebeğim
yaaaa dualarım seninle aşkım ben hala umutluyum bence hamileyizzzzz sadece sabır ve dua. ben bol bol meryem suresi dinliyorum bak sen de yap

Merhaba hayırlı olsun hamilesiniz sanırım benimde yumurtama günüm 27 sinde çatladı 28 inde aşılama oldum ama Regl olacak gibi ağrı ve hisssim var sizde var mıydı
Evet agrim vardi ama tam olarak adet agrilariyla ayni degildi. Adetime 2 gun kala bacaklarim sizlar normalde ama bu sefer kuyruk sokumumda,sirtimda ve kasigimda sizim vardi. Ama herkesin farkli belirtileri olabiliyor.
Hayirlisii olsun insallah

yaaaa dualarım seninle aşkım ben hala umutluyum bence hamileyizzzzz sadece sabır ve dua. ben bol bol meryem suresi dinliyorum bak sen de yap
Dinlerim canım bende hep tesbih çekerim gelecek çocuklarıma diye bağışlarım Rabbim doğru zamanı bekliyor demek ki karnım kasıklarım ve belim ağrımaya başladı sıcakta basıyor regli belirtileri gibi ama bilemiyorum sürekli lavaboya gidip bakıyorum var mı diye

Ay lütfen olsunnnn n

Olmuyor diye kendini kodlarsan olmaz stres yapma ben stres yapmıyorum su an kan negatif cıksa test hatalı olsa bile vardır Bi hayır diğer aylar tutar diyip geçme modundayım stres iyi değil her seyini kötü etkiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…