Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Sizinde hemen hemen yumurtlamadan 5-6 gün sonra başlamış benimkisi de aynu öyle oldu ama ağustos ayında kimyasal bir gebelik yaşadım o mesela 10 gün sonra başlamıştı belirtilerim
Hemen hemen aynıyız evet ama bilmiyorum bakalım hayırlısı sen ovulasyon testi yapmismiydin

Siz ne kadar süredir deniyorsunuz ilk çocuğunuz mu acaba kaç aylık ya da senelik evlisiniz 😊
Ben 6 yıllık evliyim 2 buçuk sene sonra ikinci asilamayla oğluma hamile kaldım oğlum 3 yaşında 2 senedir ikinci çocuk için uğraşıyoruz pcos var bende ondan olmuyor doktor hastalığım ilerlemeden ikinci çocuğu istiyorsam tedavi olmamı söyledi klomen kullandım ama büyüme olmadı doktorda evde kendin ovulasyon la takip et zaten geç yumurtluyorsun belki geç olur yumurtlaman dedi bende öyle takip ediyorum işte inşallah ya hamileliktir yada yumurtluyorumdur

Ben 6 yıllık evliyim 2 buçuk sene sonra ikinci asilamayla oğluma hamile kaldım oğlum 3 yaşında 2 senedir ikinci çocuk için uğraşıyoruz pcos var bende ondan olmuyor doktor hastalığım ilerlemeden ikinci çocuğu istiyorsam tedavi olmamı söyledi klomen kullandım ama büyüme olmadı doktorda evde kendin ovulasyon la takip et zaten geç yumurtluyorsun belki geç olur yumurtlaman dedi bende öyle takip ediyorum işte inşallah ya hamileliktir yada yumurtluyorumdur
İnşallah hamilesindir mucizeler her zaman vardır umarım en kısa sürede mutlu haberi alırsın Allah’tan ümit kesilmez 🫰🙏

Benim adete 2 gün kala ağrım başlıyordu ama şuan 13 gün var 13 gün önceden hiç kasık bel bacak karın ağrım olmazdı karnım regli ağrısı gibi çok ağrıyor bilmiyorum daha yumurtlamanın üzerinden sadece 6 gün geçti hamilelik testi de yapsam çıkmaz inşallah bu belirtiler hamileliktir sizin kaç gün önceden başladı ağrılarınız
Benim yumurtlama üzerinden iki gün geçince göğüs hassasiyeti başladı bir hafta geçincede bel ağrısı bugün 9. Gün bekliyordum hâlâ kaset test yaptım negatif çıktı erken yaptım sanırım en az 12. Gün geçmeliymis yumurtlamanın üzerinden

Benim yumurtlama üzerinden iki gün geçince göğüs hassasiyeti başladı bir hafta geçincede bel ağrısı bugün 9. Gün bekliyordum hâlâ kaset test yaptım negatif çıktı erken yaptım sanırım en az 12. Gün geçmeliymis yumurtlamanın üzerinden
Evet en fazla 14 ya da 16 günde belli oluyor ben Ağustos ayında kimyasal bir gebelik geçirmiştim yumurtlamanın üzerinden 16 gün geçmişti adete 4 gün kala silik çizgiyi görmüştüm

Arkadaşlar herkese merhaba yumurtlama günümü ovülasyon testleri ile takip ediyorum bu ayki yumurtlamam 27 eylüldü o günü değerlendirdim çatlama olana kadar 27-28-29 günü eşimle birliktelik yaşadık yumurtlamadan 5 gün sonra şiddetli karın kasık sırt ve bel ağrım var normalde reglye 2 ya da 3 gün kala bu ağrıları yaşardım ama şuan reglime 13 gün var göğüslerim inanılmaz ağrıyor ve sızlıyor bu durumu yaşayan var mı acaba aranızda sizce hamilelik belirtisi midir
Bu bahsettiğiniz yumurtlama dönemlerinde bende hep olur. Ama belirti de olabilir tabii. En iyisi bekleyip sonuç almanız şuan durumunuz ne tabi bilemiyorum

Bu bahsettiğiniz yumurtlama dönemlerinde bende hep olur. Ama belirti de olabilir tabii. En iyisi bekleyip sonuç almanız şuan durumunuz ne tabi bilemiyorum
Yumurtlama dönemini ben çoktan geçtim çatlamayı da gördüm yumurtlama dönemedinden 5 gün sonra başladı belirtiler hala da devam ediyor akıntılarım da başladı göğüslerim de çok ağrıyor

Yumurtlama dönemini ben çoktan geçtim çatlamayı da gördüm yumurtlama dönemedinden 5 gün sonra başladı belirtiler hala da devam ediyor akıntılarım da başladı göğüslerim de çok ağrıyor
Vücudunuzu en iyi siz tanırsınız tabii. Ama şuan bende de aynı sorunlar var hatta bulantım bile var sorun şu ki inşaallah psikolojik değildir. Bilincalti olabiliyor

Regl ağrısı ile hamilelik belirtileri o kadar çok benziyor ki birbirine ayırt etmek çok zor kimisi geç hissediyor kimisi yumurta dollendigi andan itibaren belirti hissedebiliyor
Benim adete 2 gün kala ağrım başlıyordu ama şuan 13 gün var 13 gün önceden hiç kasık bel bacak karın ağrım olmazdı karnım regli ağrısı gibi çok ağrıyor bilmiyorum daha yumurtlamanın üzerinden sadece 6 gün geçti hamilelik testi de yapsam çıkmaz inşallah bu belirtiler hamileliktir sizin kaç gün önceden başladı ağrılarınız

Kızlar nolur akıl verin dün regl günümdü ama bir haftadır mide bulantım geçmiyor Hele ki sancilarim tamam oldum diyorum ama bir gram gelen birsey yok kan versem çıkar mı sizce

Kızlar nolur akıl verin dün regl günümdü ama bir haftadır mide bulantım geçmiyor Hele ki sancilarim tamam oldum diyorum ama bir gram gelen birsey yok kan versem çıkar mı sizce
Merhaba pedi dolduracak kadar günde bir ped değişecek kadar geliyor mu bir de rengi nedir acaba kanınızın

X