Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Adet görmeye basladığımdan beri göğüslerim büyümüyor

aleynapayne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2012
7
0
lütfen yardımcıı oluun , adet görmeye basladığımdan beri göğüslerim büyümüyo :'(
16 yasındayım ne yapabilirim ? :KK43:
20 yasına kadar büyüdüğünü biliyorum ama alay konusu oldum artık :KK43:
yazın denize giricem giremiyorum su kücük göğüsler yüzünden :KK43:
avucumu bile doldurmuyoo :KK43:

canım daha çok küçüksün büyür merak etme. yapabileceğin basit egzersizler var googledan arat bulursun hemen.bir de telkinle göğüs büyütme topiği var forumda onu bir dene,yaşın daha çok küçük olduğu için mutlaka etkisini görürsün. :KK31:

canım daha çok küçüksün büyür merak etme. yapabileceğin basit egzersizler var googledan arat bulursun hemen.bir de telkinle göğüs büyütme topiği var forumda onu bir dene,yaşın daha çok küçük olduğu için mutlaka etkisini görürsün. :KK31:

telkini denedm ama olmuyo ki ya :KK43:
unutuyorum daha doğrusu adapte olamıyorum :/

canım telkin adapte olacağın birşey değil, hergün aynı müziği 6 saat falan dinlemen gerekiyor.gece uyurken de dinleyebilirsin,nerdeyse herkeste az çok etkisi olmuş,hele de senin yaşın küçük illaki işe yarar.dediğim egzersizleri de bi araştır onları da sıkça gün içinde yap,bir de hergün bikaç tane hurma ye,işe yarıyormuş.

bak en basit hareket şöyle; iki elini göğüs hizanda dua eder gibi birleştir,sıkıp sıkıp bırak üstüste,aklına geldikçe yap. bir diğer hareket ise şınav.normal şınav zor gelirse duvar şınavı,ya da diz şınavı da işe yarar. :KK31:

canım telkin adapte olacağın birşey değil, hergün aynı müziği 6 saat falan dinlemen gerekiyor.gece uyurken de dinleyebilirsin,nerdeyse herkeste az çok etkisi olmuş,hele de senin yaşın küçük illaki işe yarar.dediğim egzersizleri de bi araştır onları da sıkça gün içinde yap,bir de hergün bikaç tane hurma ye,işe yarıyormuş.

bak en basit hareket şöyle; iki elini göğüs hizanda dua eder gibi birleştir,sıkıp sıkıp bırak üstüste,aklına geldikçe yap. bir diğer hareket ise şınav.normal şınav zor gelirse duvar şınavı,ya da diz şınavı da işe yarar. :KK31:

hıım teşekkürler :/

benimkiler ondan sonra da baya büyüdü senin sorunun genetik olabilir mi cnm? bence o kadar büyütülecek bişey yoktur =) ben de 17 yaşındayım avuçlarımdan taşıyorlar =) anneminki de benim gibiymiş ama ben doğunca daha da büyümüş gitgide şimdi maşallahı var.. neyse ben konuyu saptırmayayım... genetik değilse büyürler canım üzülme, çok gördüm öyle bi anda fırlayanları mesela bu yaşlarda bi anda kadın göğsü gibi olup şikayetçi olanlar var :KK23:

benimkiler ondan sonra da baya büyüdü senin sorunun genetik olabilir mi cnm? bence o kadar büyütülecek bişey yoktur =) ben de 17 yaşındayım avuçlarımdan taşıyorlar =) anneminki de benim gibiymiş ama ben doğunca daha da büyümüş gitgide şimdi maşallahı var.. neyse ben konuyu saptırmayayım... genetik değilse büyürler canım üzülme, çok gördüm öyle bi anda fırlayanları mesela bu yaşlarda bi anda kadın göğsü gibi olup şikayetçi olanlar var :KK23:

ya bi sütyeni doldursun yeter bana :KK70:
insallah büyürler ..

Benimde öyle canım 14 yaşındayım küçücükler aslında kiloluyum fkat göğüslerim küçük önceden 4-5. sınıfta sütyen takmıştm snra takmadm o yüzden kçüldüler styen büyümelerine izn vermediii bnada yardmcı olurmsnz ltfenn ? napablrm büyümeleri içn.. aslında styen kullanmayı seviorumm ahh biraz byük olsalardıııı ??? :KK43:(

Sen yine 16sın Ben 18 yaşındayım ve küçücükler of delirticekler beni :KK43:

21 yaşındayım hala fındık kadarlar bir kaç yöntem uyguluyorum ramazanda aksıyor ama bitsin düzenli olarak yapıcam inşallah işe yarar :KK43: sizin yine şansınız var

bende senin gibiyim tek çare silikon :) büyüyecekler diye bekleme benim annemin masallah bayaa vaar suan benden 4 yas kücük ergen kardesimin bile benden büyük ama benim yok :KK50:

X