Adet gecikmesi yaşayanlarrrrr lütfen bir bakarmısınız

buse_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
132
4
Ben yeni bir başlık daha atmak zorunda kaldım. Adet gecikmesi en az 1 ayı yada daha fazlasını bulanlar ve dr gidip ardından gebe olduğunu veya başka bir sebepten dolayı adet olamadıklarını öğrenenler bir yardımcı olurmusunuz fikirlerinizle tecrübelerinizle

canım burda başkalarınındurumları ile avunma hemen doktora git. ne olur ne olmazz 1 ay adet gecikmesi hakikaten de fazla. belki tepkim sana zor gelicek ama ihmal etmişsin kendini.

canım.bak dinle.bende adetim 2 gün geçince gebelik testi yapmıştı.ama okadar çok belirti vardı ki bende,inanamazın.neyse negatif çıktı.6.gün kanda yaptırdım oda negatif.dün özel bir doktora gittim.meyerse yumurtalığımda 5cmlik bir kist varmış.ondan adet olamıyormuşum.ondan adetim gecikmiş.ama allahtan iyi huylu kistmiş.demek istediğim bu çok önemli.kendine zarar.ya kist kötü huyluysa ve büyürse?allah korusun ileride belki hiç çocuk sahibi olamazsın.sen doktora git biran önce.geciktirme.

canım bende kendimi bildim bileli adet düzensizliği vardı ama yumurtalıklarda bi sorun olmadığı sölendin ilerde düzelir dediler tabi o zaman 17 de idim
evlendim 6 ay sonra dktra gittim tsh az çalışıyomuş öğrendim 7 aydır adet düzenlyci ilaç kullanıyorum tedavideyim
ihmal etme hormonlara bi baktır canım

kızlar benım gecikmem henüz bir ay olmadı. 24 gün oldu aşağı yukarı. bugün yarın olrum derken buraya kadar geldi. hkendimi hep adet olucakmışım gibi hissettiğim için çok durmadım üstünde. gecikmemin 10.gününde gittim doktora. vajinal ultrasonla muayene etti bişey demedi. doktorlardanda bişey anlamıyorumki ben ya. hoffff

cnm ihmal etme dr.git,benimde adetim 1 hafta gecikmiş,dün test yaptım tek çizgi,bende pazartesi dr.gidecam

cnm ihmal etme dr.git,benimde adetim 1 hafta gecikmiş,dün test yaptım tek çizgi,bende pazartesi dr.gidecam

ebruli dr gittikten sonra haber ver. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin. bende bi kan testi yaptcam inş. dua ette hamiş olayım hayırlısı ile. bende, sende inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.

Son düzenleme:
canım biz kadınlar bebek diye tuttururuz ama dr gitmek nedense işimize gelmez kulak arkası etmeyelim kızlar

benimde adetim gecikmişti hemde 15 gün gebelik testi yaptım negatif çıktı.ardından doktora gittim sol yumurtalığımda 2 tane kist varmış.tahlil yaptı iyi huylu çıktı kist.doğum kontrol hapıyla 2 ayda kayboldu çok şükür.

ayy böyle kistlerden falan bahsetmişsiniz korktum..benimde adetim 2 gündür geçiyo..:18:

canım bı çok sebep olabılır adet gecıkmesi. hormonlçarda bı sorun olabılır. prolaktın veya tsh hormonlarının yukselmıs olabilir.. kist de olabılır. bunlar adet duzensızlıgıne yol acıyolar. bence arkdasların dedıgı gıbı hıc gecıktırmeden bı doktora gorun derim.. saglıklı günler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…