Adet gecikmesi+ belirtiler+ negatif testler

Benim 17-18 gün gecikti. 13. Günde kan testim negatif çıkmıştı. Eğer adet olmazsam (ki hiç adet olacakmış gibi hissetmiyorum) birkaç hafta sonra yine kan testi vereceğim. Belirti olarak 7-8 gün geciktiğinde yerleşme kanaması gibi bir şey oldu ve sürekli uyuyasım var, sıcaklardan mı yoksa hamile miyim bilmiyorum. Beyaz bir akıntım da var. Test yanıltırmı onu da hiç bilmiyorum
Beyaz normalde olan akıntıdan bende de var, sanki hiç adet öncesi dönemi değil gibi...

Bende de gecikme 11 gün oldu. Pro var normalde ama hiç gecikme yaşamazdım. Testler negatif. Duphaston kullanıyorum. Forum da da bu ay bu şikayeti yaşayan çok hemcinsimiz var. Merak ettiğim geç döllenme olursa kaç gün içerisinde belli olur.
Merhabq, siz adet oldunuz mu? Yoksa hamile misiniz? Biri başka bir başlık altında yazmıştı gec döllenme adet gecikmesinden 14 gün sonra çıkarmış testte..

Merhaba benimde bugun 8-9 gün oldu gecikmemim , dün oluyor sandim hafif pembe renkli geldi akıntım ama devaminda yine birşey gelmedi regl sancimda olmadi sadece şişim ve göğüslerim cok acimaya basladi artik 😔
Dediginiz gibi bende gic gecikmezdim 29-30 gunde oluyordu suan 38. Gundeyim hala olmadi , 5. Gecikme gunu kan verdim 1,20 çıktı evelsi aksamda evde idrar test yaptim yine negatifti artik gebelikten bir umudum yok ama dengemin kendine gelmesini ve bir an once regl olmayı bekliyorum ☹️
Merhaba, Sizde durumlar nasıl? Hamile misiniz? Bende de aynen sizin gibi oldu da , geciktim kan testine gittim ama negatif çıktı ama göğüslerim çok hassas inanılmaz , acıyor.. her gecikenin göğüsü böyle şişer mi bilmiyorum..

Merhaba arkadaşlar eminim benimle aynı durumu yaşayan kişiler vardır. İçinde bulunduğum durumu kendi çapımda değerlendirmeye alıyorum fakat bir çözüme varamıyorum. Sorun şu ki benim bir önce ki adet tarihim 5 mayıs. Bu ay olmam gereken tarih 6 hazirandı. Benim adetim çok düzenlidir sapma şaşma asla olmaz 4 yıllık evliyim korunmasız şekilde devam ediyoruz normalde adet olmama 1 hafta 10 gün kala ciddi göğüs ağrım olurdu bu ay olmadı ve adetim gecikti. 3. Günü akşam erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu gün 5. Günüm sabah ilk idrarla yaptım yine negatif çıktı gecikmemin 2. Ve 3. Gününde başlayan bel ağrım kasık ağrım ve dün 4. Günde başlayan göğüs hassasiyetim oldu ek olarakta akıntım hiç yok Kasıklarıma ağrı vuruyor kesin oldum diye bakıyorum ne gelen var ne giden bide bu aralar ciddi mide yanması ekşimesi yaşıyorum sürekli. Varsa fikrileriniz düşünceleriniz sizlerden yanıt bekliyorum şimdiden teşekkürler
.
Merhaba, umarım rahatsız etmiyorumdur. Sizin durumlar nasıl? Benim de aynı sizin gibi de ondan sordum, belirtilerimiz tamamen ayni, inşallah hamilesinizdir 🙏

Merhaba, Sizde durumlar nasıl? Hamile misiniz? Bende de aynen sizin gibi oldu da , geciktim kan testine gittim ama negatif çıktı ama göğüslerim çok hassas inanılmaz , acıyor.. her gecikenin göğüsü böyle şişer mi bilmiyorum..
Merhaba , cok zor bi dönemdi bu gecikme dönemi benim içinde hep hamilemiyim diye umitlendim 😔 her gun daha da şişti göğüslerim ve karnım patlayacak gibi hissettim özelikle son günlerde goguslerime dokunamayacak hale geldim. Birkaç gun bir damla pembe kanamadan sonra dün, yani gecikmemin 10-11.gunu nihayet tamamen regl oldu... Bu ay 5. Denememizdi bebek olmadi. Hayıt macunu aldım ona basladim dün ovulasyona kadar kullanılıyormuş birde innovita ovulasyon testi aldım reglden sonra önümüzdeki ay birde bu yöntemler ile anne olmayi deneyeceğim.. umarim hepimiz icin en iyisi en hayırlısı olur. Hala regl olamayanlarimiz da bir an önce rahatlar çünkü eger bebek yoksa da insan bir an once regl olsun da önümüzdeki ay için umudum başlasın istiyor.

Merhaba , cok zor bi dönemdi bu gecikme dönemi benim içinde hep hamilemiyim diye umitlendim 😔 her gun daha da şişti göğüslerim ve karnım patlayacak gibi hissettim özelikle son günlerde goguslerime dokunamayacak hale geldim. Birkaç gun bir damla pembe kanamadan sonra dün, yani gecikmemin 10-11.gunu nihayet tamamen regl oldu... Bu ay 5. Denememizdi bebek olmadi. Hayıt macunu aldım ona basladim dün ovulasyona kadar kullanılıyormuş birde innovita ovulasyon testi aldım reglden sonra önümüzdeki ay birde bu yöntemler ile anne olmayi deneyeceğim.. umarim hepimiz icin en iyisi en hayırlısı olur. Hala regl olamayanlarimiz da bir an önce rahatlar çünkü eger bebek yoksa da insan bir an once regl olsun da önümüzdeki ay için umudum başlasın istiyor.
Merhaba, inşallah Allahdan hayırlısı 🙏kısa zaman icinde hamile olduğunuzu paylaşırsınız 🙏ben de 10 gün gecikmeyle bekliyorum hala.. bu ay ne kadar çok insanda böyle gecikme var.. mevsimidir herhalde.. ben de ne olursa yazacağım.. sağlıkla kalın 🙏❤️

Hayıt macunu nedir? Bəlkə ben de regl olduğumda yaparım

İnşallah hepimize sağlıkla anne olmak nasip olsun teşekkür ederim 🙏🏻 evet bu ay bende farkettim mevsimsel kesinlikle.. hayıt macunu icin Nihalin bahçesi instagram adresine bir bakabilirsiniz oradan gördüm bende ♥️
Merhaba, inşallah Allahdan hayırlısı 🙏kısa zaman icinde hamile olduğunuzu paylaşırsınız 🙏ben de 10 gün gecikmeyle bekliyorum hala.. bu ay ne kadar çok insanda böyle gecikme var.. mevsimidir herhalde.. ben de ne olursa yazacağım.. sağlıkla kalın 🙏❤️

Benim bugün itibarıyla 1 hafta gecikmiş oldu. İşim enteresan kısmı hiç adet öncesi belirtilerim de yok. Niye böyle oldu hiç anlamadım

X