Adet gecikmesi+ belirtiler+ negatif testler

Benim de bugün itibarıyla 4 gün gecikti. Hiç adet olacağım gibi bi belirti de yok. Dün hafif beyaz bi aktıntım oldu. Bugün o da yok. PMS belirtilerim şişkinliğim falan da yok. Hamile de değilim ilk kes böyle oluyo endişeliyim.

Kızlar selam benimde bugün adet gecikmemin 9. Günü ben genelde gecikirim ama bu sefer gecikmenin yanı sıra sürekli mide bulantısı kusma sancı asırı cok akıntı baş ağrısı baş dönmesi gibi seyler yasıyorum dün test yaptım negatif cıktı bu sabah uyandıgımda da yumurta akı gibi akıntı gelmiş ama miktarı baya fazlaydı anlam veremedim bu akıntı ovülasyon gününde gelmiyormuydu

Kızlar ben 15 gün geciktim. Testler negatif çıkıyor. Hem beta hem de idrar testi negatif. Anlam veremedim ilk kez geç oluyorum zaten. Bu testlerde yanılma payı var mı bilginiz var mı

Bugün itibari ile 6 gün oldu… hiç böyle olmamıştı 23-24 günde 1 düzenli olurdum. Şişkinliğim var biraz da baş ağrısı… Üf ya niye böyle oldu

Merhaba benimde bugun 8-9 gün oldu gecikmemim , dün oluyor sandim hafif pembe renkli geldi akıntım ama devaminda yine birşey gelmedi regl sancimda olmadi sadece şişim ve göğüslerim cok acimaya basladi artik 😔
Dediginiz gibi bende gic gecikmezdim 29-30 gunde oluyordu suan 38. Gundeyim hala olmadi , 5. Gecikme gunu kan verdim 1,20 çıktı evelsi aksamda evde idrar test yaptim yine negatifti artik gebelikten bir umudum yok ama dengemin kendine gelmesini ve bir an once regl olmayı bekliyorum ☹️

Benim 16. Gün . Dün hafif kahve gibi bir akıntı geldi. Onun dışında beyaz bir akıntı oluyor. Ama bir daha test yapmadım negatif çıkınca

Bende de gecikme 11 gün oldu. Pro var normalde ama hiç gecikme yaşamazdım. Testler negatif. Duphaston kullanıyorum. Forum da da bu ay bu şikayeti yaşayan çok hemcinsimiz var. Merak ettiğim geç döllenme olursa kaç gün içerisinde belli olur.

Geç döllenme ne oluyor , hiç bilmiyorum. Eğer heç döllenme olduysa kan testim o yüzden negatif çıkmış olabilir mi ki🥺 ben hala biraz ümitliyim

Bazı aylar stres ilaç hormon gibi nedenlerden yumurtlama olmayabiliyormuş. Ona bağlı bir durum olabilir. Ben de vücudumun eski normal döngüsüne dönmesini çok istiyorum. Test vermedim çünkü hamile olma ihtimalim yok. Neyse olan yazsın bari 😅

Kızlar selam benimde bugün adet gecikmemin 9. Günü ben genelde gecikirim ama bu sefer gecikmenin yanı sıra sürekli mide bulantısı kusma sancı asırı cok akıntı baş ağrısı baş dönmesi gibi seyler yasıyorum dün test yaptım negatif cıktı bu sabah uyandıgımda da yumurta akı gibi akıntı gelmiş ama miktarı baya fazlaydı anlam veremedim bu akıntı ovülasyon gününde gelmiyormuydu
Merhaba adet oldunuz mu ne oldu sonuc merak ettim

Merhaba arkadaşlar eminim benimle aynı durumu yaşayan kişiler vardır. İçinde bulunduğum durumu kendi çapımda değerlendirmeye alıyorum fakat bir çözüme varamıyorum. Sorun şu ki benim bir önce ki adet tarihim 5 mayıs. Bu ay olmam gereken tarih 6 hazirandı. Benim adetim çok düzenlidir sapma şaşma asla olmaz 4 yıllık evliyim korunmasız şekilde devam ediyoruz normalde adet olmama 1 hafta 10 gün kala ciddi göğüs ağrım olurdu bu ay olmadı ve adetim gecikti. 3. Günü akşam erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu gün 5. Günüm sabah ilk idrarla yaptım yine negatif çıktı gecikmemin 2. Ve 3. Gününde başlayan bel ağrım kasık ağrım ve dün 4. Günde başlayan göğüs hassasiyetim oldu ek olarakta akıntım hiç yok Kasıklarıma ağrı vuruyor kesin oldum diye bakıyorum ne gelen var ne giden bide bu aralar ciddi mide yanması ekşimesi yaşıyorum sürekli. Varsa fikrileriniz düşünceleriniz sizlerden yanıt bekliyorum şimdiden teşekkürler
Benimde gecikmenin 7.günü ve ara ara kasık ağrılarım oluyor test yaptım 4 gün önce negatif çıktı p.tsiyi bekliyorum sağlık ocağında kan vereceğim ilk defa bu kadar geciktim hayırlısı olsun bakalım.

Merhaba kızlar, aranızda hamile olanınız oldu mu? Çok garip bir durum hepimiz hamile miyiz yoksa bu ay toplu olarak bir problem mi yaşıyoruz? Ben de 1 0 gündür gecikiyorum , mecburi kürtajdan sonra (bebeğimin kalbi durmuştu) böyle düzensiz adet yaşıyorum. A hiç 10 gün gecikmemisti adetim.. ve ilk geciken günlerde bel ağrılarım başladı, son iki gündürse göğüslerim çoookkk hassas... İnanılmaz hassas ... Yemek yeyesim yolk, mide bulantım var.bel ağrım var . bu arada ben bel ağrısını şimdiye kadar sadece hamileliklerimde yaşamışım... Amanne yazık ki 2 gün önceki kan testim negatifdi. sizce geç döllenme olup da kanda henüz HCG yükselmemiş olabilir mi?

Benim 17-18 gün gecikti. 13. Günde kan testim negatif çıkmıştı. Eğer adet olmazsam (ki hiç adet olacakmış gibi hissetmiyorum) birkaç hafta sonra yine kan testi vereceğim. Belirti olarak 7-8 gün geciktiğinde yerleşme kanaması gibi bir şey oldu ve sürekli uyuyasım var, sıcaklardan mı yoksa hamile miyim bilmiyorum. Beyaz bir akıntım da var. Test yanıltırmı onu da hiç bilmiyorum

Merhaba kızlar, aranızda hamile olanınız oldu mu? Çok garip bir durum hepimiz hamile miyiz yoksa bu ay toplu olarak bir problem mi yaşıyoruz? Ben de 1 0 gündür gecikiyorum , mecburi kürtajdan sonra (bebeğimin kalbi durmuştu) böyle düzensiz adet yaşıyorum. A hiç 10 gün gecikmemisti adetim.. ve ilk geciken günlerde bel ağrılarım başladı, son iki gündürse göğüslerim çoookkk hassas... İnanılmaz hassas ... Yemek yeyesim yolk, mide bulantım var.bel ağrım var . bu arada ben bel ağrısını şimdiye kadar sadece hamileliklerimde yaşamışım... Amanne yazık ki 2 gün önceki kan testim negatifdi. sizce geç döllenme olup da kanda henüz HCG yükselmemiş olabilir mi?
Bende hâlâ olmadım ve göğüslerim şiş şiş ağrıyor elleyemiyorum bile p.tsiyi bekliyorum ve ara ara kasık ve bel ağrılarım oluyor bakalım ya

X