adayadayı artık anne adayı, hamileyim :)

canım 12. gün 114 çıktı 10. gün çıkmadı bu gün 15. gün 400 olmuş darısı sana ve tüm arkadaşlara:hooray:

canim 10. gun tamamenmi negatif cikti yani:1shok: benim asilamamda bile 10. gun cikmisti....bu arada az kalmis ayin 10 da bebegi gorebilecek seviyede olur kandaki sayin...heyecen varmi???tatlicadiarzuolmazmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:dance:

canımcım ben ilaçlara aynen devam ediyorum, progestan 6 tane günde, sonra östrojen için içtiğimiz günde 3 tane, elevit ve bebek aspirini. sen östrojene devam etmiyor musun? bişey yoktur merak etme hormonla takviye ederler dışarıdan onu. ben bugün gitcem dr. a kan verdik sonucunu bekliyoruz, ay bazen diyorum ya artış olmazsa diye.

canım arkadasım tebrik ederim hayırlı olsun 2 gündür giremewdim misafirim vardı girdim ve bu büyük haberle karsılastım tatlım benim allah tamamına erdirsin canım sag salim kucagına almayı nasip etsin darısı bizim basımıza dua et olur mu bitanem bizlere allaha emanet ol bebişlerinle mucukssss

ya bende nerde bu angel...baby diye sorup duruyordum kendime, bana en büyük destek ve moral verenlerden biri sendin canım çooook teşekkür ederim sana:1hug::1hug:. Allah senin de gönlüne göre versin hayatım, en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah. bu arada bebiş tekmiş sanırım. Allah hayırlısını versin, bunu tamamına erdirsin sağ salim ama işin gerçeği tek olmasına daha çok sevindim. kendine çoook iyi bak bir daha bu kadar uzak klama buralardan :1hug:

canım arkadaşım...nasıl sevindim bilemezsin...Allah tamamına kavuşmayı nasip etsin...sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim...sana ve tüm hamişlere...(AMİN) hamiş olmayanlara da en kısa zamanda hamişlik nasip olsun...

canım benim teşekkür ederim, seninde zamanın yaklaşmakta Allahım kolay yollardan geçirip sağ salim bebişine kavuşmayı nasip eder inşallah. :1hug::1hug:

Canım hayırlı olsun.ANNE ADAYI diyelim artık.Allah tamamına erdirsin sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin.Darısı biz bekleyenlere olsun.Dualarında bizleride hatırlaman dileğiyle mutluluklar dilerim.

bebek bekleyen arkadaşları terbrik ediyorum dilerim sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.ben annelik duygusunu sadece 5 hafta yaşayabildim.bebeğim terk etti beni((ilk aşılamamdı tutmuştu mucizeydi bizim için onunla hergün konuştum bitanem canım sakın anneni terk etme diye ama bebeğim dinlemedi annesini terk etti.halbuki ona çok iyi bakmıştım uykumuzuz güzel alıyoduk onun için sigarayı bırakmıştım bebeğim gitme diye çok dil döktüm gidersen annen çok üzülür dedim dinlemedi beni bebeğim.meleklerin yanına gönderdim onu ben ordan baıyo anneciğine artık(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…