Adanalı Hatunlar

:gitme: :gitme: :gitme: senağlama

yaparız yaparız:lepi:

yollamam arkadaşımı:dilcikar:
o bnm:nazar:

üzülme bebem ALLAH ım nasip ederse sık sık gelirim ( gelebilirmiyim acep kaydirigubbakcemile3 ) he bebem ben seninim
bu arada canlarım sürprizlerim var buluşmada​
:jeyyar: sositososito opuyorumnanaktan

yanımızdamı doğuracan kıs kaydirigubbakcemile3 izmiri gel bu şehrin sınırından çıkarmıcam :jeyyar: arkdaş olduracam kendimle seni alkisalkisalkis çık aradan azra o artık buraya ait :x

yanımızdamı doğuracan kıs kaydirigubbakcemile3 izmiri gel bu şehrin sınırından çıkarmıcam :jeyyar: arkdaş olduracam kendimle seni alkisalkisalkis çık aradan azra o artık buraya ait :x

allah bilir onu cnm:dilcikar: yollamıoom
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben de izmirliyim adana da evliyim zemuszemus

:1shok: :1shok: :1shok:
sen izmirliydiin megi
bnde diorum bu kız neden tatlı böle
adanalı hatunlar kızmasıın gücenmesin ki bana göre çok çok güzeller adanalılar ama izmirinde kızları ayrı bi güzel oluyor yaa
kim izmirli bayan tanıdıysam hepsi çook güzel

bence izmirin adı çıkmış adana tarsus mersin güzellerden geçilmiyor hatta yeni nesil dahada güzel (başta ben ve kız kardeşlerim) naniknaniknaniknanik

:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

hamarata katılıyoum izmirin kızları güzellikten çok bakımlı ve güzel giyiniyolar izmirde yaşıorum öle ahım şahım bi güzellikleri yok naniknanik makyaj ve saçlarına dşkünler yalanmıı?? deeeell :nazar:

hamarata katılıyoum izmirin kızları güzellikten çok bakımlı ve güzel giyiniyolar izmirde yaşıorum öle ahım şahım bi güzellikleri yok naniknanik makyaj ve saçlarına dşkünler yalanmıı?? deeeell :nazar:

deeeelll arkadasım cok dogru sositososito kıskanclık damarlarım kabardı bi anda bizim neyimiz eksik izmirli kızlardan zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

:1shok: :1shok: :1shok:
sen izmirliydiin megi
bnde diorum bu kız neden tatlı böle
adanalı hatunlar kızmasıın gücenmesin ki bana göre çok çok güzeller adanalılar ama izmirinde kızları ayrı bi güzel oluyor yaa
kim izmirli bayan tanıdıysam hepsi çook güzel

canımsın kuşum...
o senin datluluğuuunnn
Şeniz

kesinlikle katılıyorum adanaya ilk geldiğimde halt etmiş izmirin kızları dedim walla...

bu arada kızlar ben gelemıyorum ama fotolarınızı gormeyı cok ıstıyorum eklersenız sevınırım opuyorumnanaktan

guzellerı gormek bızım de hakkımız öyle degıl mı ? yerimseniben yerimseniben yerimseniben

canımsın kuşum...
o senin datluluğuuunnn
Şeniz

datlu demişken canım gercekten de cok datlusun bu hosuna gıder mı bılmıyorum ama fotoda uzaktan bakınca bi yabancı oyuncu var ya tatsyana ona cok benzettim .. cok guzel bı bayansın .. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

yok kuşum kızmam da(sen beğenmiş benzetmişsin)
ama ben bulamadım
şu türkiyedeki rus gelin mankeni mi diyon,sonradan müslüman olan?

anam keşke onun kadar güzel olabilsek
benden 2 tane tatsyana çıkar herlade:)))
öpüyorum canım,ii geceler

anam keşke onun kadar güzel olabilsek
benden 2 tane tatsyana çıkar herlade:)))
öpüyorum canım,ii geceler

guzellık sende , seker bı bebıs sende daha ne olsun sositososito

sanada ii geceler canım tatlılar tatlısı bebegını ve senı cok opuyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X