Adanalı Hatunlar

bende sterim aranızda olmak ama 3de hala burrda olcaz biz istanbula giitme ihimali var artı çıksak bile yetişemeyiz ki yola gidenin işi beli olmazki yoksa çok isterimmmmmmmmmmmmmm

ay bnde piza yapıorum azra sıla hanm bilir tadını çok iy iy eglenceler arkadaslarrr

cnm arkadaşım Şenizsenn yaptığıın pizzalar kareye dominosa little caesarsa bin basar cokacimcoookcokacimcoook
işte de ispatıturkbayragi
2911_1067046991620_1089397193_30139345_2558271_n.jpg

kendi elcağızlarınla yaptın cnm bnmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende sterim aranızda olmak ama 3de hala burrda olcaz biz istanbula giitme ihimali var artı çıksak bile yetişemeyiz ki yola gidenin işi beli olmazki yoksa çok isterimmmmmmmmmmmmmm

cnm güle güle git güle güle gelopuyorumnanaktanŞeniz:eek:
allah emanet ol bi dahasına inşallah:Saruboceq:

kıss azra seni dövmek şart oldu Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook vallaha ilk gördüğümde şu 2 canımla senin üstüne atlıycam ona göre gardını al

:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kıss azra seni dövmek şart oldu Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook vallaha ilk gördüğümde şu 2 canımla senin üstüne atlıycam ona göre gardını al

:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

senden geliyorsa razıyım ama bnde o güzel kızınn orasından burasından ıssrıım haberin olsunkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya arkadaşlar benim haftalık tatilim önmüzdeki salı mafoldumben bende gelmei çok istiyorum ama 4 temmuz uymuyo tatillerim temmuz 7 ve 12 si:eek:

senden geliyorsa razıyım ama bnde o güzel kızınn orasından burasından ıssrıım haberin olsunkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende senin kızın ıssırrrım alla alla :umursamaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:

sen pizzaları ıssır bacımcokacimcoookcokacimcoook

canlarım hayırlı sabahlar ya birşey merak ettim ben gelecek olanlardan kimler hamile benim bildiğim bir hamarat arkadaşım başka kimler gebe​
opuyorumnanaktan

canlarım hayırlı sabahlar ya birşey merak ettim ben gelecek olanlardan kimler hamile benim bildiğim bir hamarat arkadaşım başka kimler gebe​
opuyorumnanaktan

bn :jeyyar: kaydirigubbakcemile3 :kedi:
boyutlarıma bakarsanız anlarsınız:roflol: a.s. :enbuyukkk:

izmir çok güzel tabi bu şehri sevmede en büyük sebebim bitanecik selvi boylu eşim:icecream: kızlar günü deişemioda dimi buluşmanın:tomato:

izmir çok güzel tabi bu şehri sevmede en büyük sebebim bitanecik selvi boylu eşim:icecream: kızlar günü deişemioda dimi buluşmanın:tomato:

hayır bebem ya değişmedi ama sana özel bir buluşma yaparız sen sıkma o tatlı canını
zemuszemus

X