Adanalı Hatunlar

çok kötüsünüz kızlar yaaaa
özellikle azra seni şiddetle kınıyorum
bir de takım kaptanısın yaw:)))

megilaram biliyoruum cnm:1hug:
bnde napiim böle tatmin oluyorum :1shok:
öncedn de yazdıım bu hafta sıkı tutuyorum bu hafta en az 2 kilo gtcekkaydirigubbakcemile2
giderse cumartesi kaçak günüm olcak yoksa bana:lepi:
deca(kızmn dilinde ceza oluyor:)cumarteside bişey yemiceem:mymeka:
şimdiden bunlara bakıp dietmi sıkı tutmaya çalışıyorum:eek:lmaz:
yoksa mahrum kalırıımsenağlama

anam onun oğluşu daha içinde:ecrin_bebek::emir_bebek:
hamile yanii:CüvCüv:

anacım bliom zaten bende benimki içerdeyken diom.... :CüvCüv:

bir waffle resmi koyumda göüzümz gönlümüz açılsın bari:1shok::1shok::1shok:delikafaduldendelikafaduldencokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
escapem sen anlarsııın lülülülülülükaydirigubbakcemile3
hamaratcım sende bakma emii:1ninca:
:CüvCüv:

al buda benden sana gelsin... walla ben kafaya koydum isteyen takılır bize istemeyen taklmaz... üstelik yine aynı yerde yeriz hiç oraya geçmeden onuda ayarladım ben.... zemuszemus
waffle.jpg

bak bak cadılara pizza yetmemiş bide waffle koymuşlar ehhh alacağınız olsun ordan hüsmen dayı gibi olupda koltuktan kalkamazsam sorarım size

al buda benden sana gelsin... walla ben kafaya koydum isteyen takılır bize istemeyen taklmaz... üstelik yine aynı yerde yeriz hiç oraya geçmeden onuda ayarladım ben.... zemuszemus
waffle.jpg
wallah ayarladınmı:1shok:delikafaduldenvereliniortak
helal olsun kız sene bidenesiin gurbaaan yupiiiiiiiii:lepi:eek:puyorumnanaktankaydirigubbakcemile5Şeniz
bak bak cadılara pizza yetmemiş bide waffle koymuşlar ehhh alacağınız olsun ordan hüsmen dayı gibi olupda koltuktan kalkamazsam sorarım size

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
çok doğrusunzemuszemus
nese ki ogün takımların cuma bildirimi yaptığı gün değil:nazar:
diğer cumaya kadar inşallah aldığım kalorileri geri vermiş
oluruumhihoyyytkaydirigubbakcemile2

waffle.jpg

anaaam kıslara bak pizza yetmemiş üstüne waffle eklemişlerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
takılırız datlum neye takılmayak kim böyle bir waffle hayır diyebilircokacimcoook

kızlar bugün rüyamda buluşmuşuz:1shok:
topu topu 5 kişi geliyoor:çok üzgünüm: escape var bnm bi arkadaşım var fatosbrn var birde meldam varmıışCADIARZU
kareye oturr oturmaz hmncik yiyooruz cokacimcoookdaha btmeden escape diooki bizm wafflelar nerde kaldı dioookaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
acım yaa rüyamda bile yemek görüooomkafamçokkarıştı

topu topu 5 kişi geliyoor:çok üzgünüm: escape var bnm bi arkadaşım var fatosbrn var birde meldam varmıışCADIARZU
kareye oturr oturmaz hmncik yiyooruz cokacimcoookdaha btmeden escape diooki bizm wafflelar nerde kaldı dioookaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cadı ben nerdeyim niye ben yokum ruyanda :sinifsinif:

cadı ben nerdeyim niye ben yokum ruyanda :sinifsinif:

walla unuttum snede varsıın olmazmısn aşkııımŞeniz
hatta yeşil gymiştiin ki(yeşil görmek iyidr bi muradın olcak derler :Saruboceq:)
hatta pizann yarısını da yiyemiyoduun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kilo laamyım diekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

walla unuttum snede varsıın olmazmısn aşkııımŞeniz
hatta yeşil gymiştiin ki(yeşil görmek iyidr bi muradın olcak derler :Saruboceq:)
hatta pizann yarısını da yiyemiyoduun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kilo laamyım diekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

yeşil giydim yani hııım tamam canım yok ben yerim pizzanın hepsini kaydirigubbakcemile3 ALLAH ım ruyanı hayırlara çıkarsın inşallah ya ben hepinizi çoooooooook özledim​

kızlar geçen sormuştum ama araya gitti
kare pizza eski tadım pizzanın oldugu yer dimi
adı değişti sanırım sadece

yeşil giydim yani hııım tamam canım yok ben yerim pizzanın hepsini kaydirigubbakcemile3 ALLAH ım ruyanı hayırlara çıkarsın inşallah ya ben hepinizi çoooooooook özledim​
bnde sizleriŞeniz
kızlar geçen sormuştum ama araya gitti
kare pizza eski tadım pizzanın oldugu yer dimi
adı değişti sanırım sadece
cnm walla bn tam bilmiyorum önceki adını ama ataürk caddesinden gözüküyoor askiye varmadan sanırsaaam

bu arada rüyayı yarım yarım hatrlıyoruuum
birde içimden diyorum ki megilarada ekti bizi bak gelmedi diyoruumkaydirigubbakcemile3

çok tatlısın nanŞeniz
beni görmeseydin işler değişirdi:roflol::roflol:
beni nasu gördün bidenem merak ettim:dance::dance:

senağlama kızlar adana ya gelemiyorum k bakmayınalkisalkisalkisbabam yanıma geliyorrr:nazar:yıllar olsu baban evime gelmeyeli o yüzden kızlar hepinize sevgilerrr

slm kızlar nasılsınız
buluşmada sizlerle olmayı isredim ama malesef bu sefer olamıcağım
sizlere iyi buluşmalar öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın

X